PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

door
PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

PSV beleeft een vreemde dag, waarop het plotsklaps met Ruud van Nistelrooij zijn trainer verloor. Dat is toch ook een domper voor de Belgen in Eindhoven, die van de voormalige topspits vaak kansen kregen. Zo liet Van Nistelrooij Johan Bakayoko (20) dit seizoen helemaal doorbreken, terwijl de laatste weken ook Fedde Leysen (19) vaak de wedstrijdselectie haalde.


Daarnaast zitten nog de nodige Belgen in de wachtkamer bij PSV, maar niet allemaal slagen ze er uiteindelijk in om door te breken. Zo mag bijvoorbeeld Mohammed Amin Doudah een kruis maken over een debuut in de hoofdmacht. De 20-jarige middenvelder kreeg te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden en dat hij dus op zoek moet naar een nieuwe club.

De gewezen Belgische jeugdinternational speelde maar liefst tien jaar voor PSV, dat hem in 2013 wegkaapte bij Anderlecht. Doudah stroomde door tot Jong PSV, waar hij de voorbije 2,5 jaar tot 55 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie kwam. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vier assists. Daar zal het dus bij blijven, want net zoals Ilyas Bougafer, Tyrick Bodak en D'Leanu Arts krijgt hij geen nieuw contract.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Terug naar België of in Nederland blijven?

Het wordt nu uitkijken waar Doudah zijn carrière zal verderzetten. Hij kan misschien een opportuniteit zijn voor een club uit de lagere regionen van de Jupiler Pro League of uit de Challenger Pro League. Ook een overgang naar een andere Nederlandse clubs zal ongetwijfeld tot de mogelijkheden behoren.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

14
14
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

62
62
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

73
73
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

79
79
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

164
164
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

217
217
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

138
138
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

65
65
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

36
36
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

351
351
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

587
587
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

343
343
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

105
105
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

116
116
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

428
428
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

474
474
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

199
199
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

582
582

Meer sportnieuws