PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

door
PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

PSV beleeft een vreemde dag, waarop het plotsklaps met Ruud van Nistelrooij zijn trainer verloor. Dat is toch ook een domper voor de Belgen in Eindhoven, die van de voormalige topspits vaak kansen kregen. Zo liet Van Nistelrooij Johan Bakayoko (20) dit seizoen helemaal doorbreken, terwijl de laatste weken ook Fedde Leysen (19) vaak de wedstrijdselectie haalde.


Daarnaast zitten nog de nodige Belgen in de wachtkamer bij PSV, maar niet allemaal slagen ze er uiteindelijk in om door te breken. Zo mag bijvoorbeeld Mohammed Amin Doudah een kruis maken over een debuut in de hoofdmacht. De 20-jarige middenvelder kreeg te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden en dat hij dus op zoek moet naar een nieuwe club.

De gewezen Belgische jeugdinternational speelde maar liefst tien jaar voor PSV, dat hem in 2013 wegkaapte bij Anderlecht. Doudah stroomde door tot Jong PSV, waar hij de voorbije 2,5 jaar tot 55 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie kwam. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vier assists. Daar zal het dus bij blijven, want net zoals Ilyas Bougafer, Tyrick Bodak en D'Leanu Arts krijgt hij geen nieuw contract.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Terug naar België of in Nederland blijven?

Het wordt nu uitkijken waar Doudah zijn carrière zal verderzetten. Hij kan misschien een opportuniteit zijn voor een club uit de lagere regionen van de Jupiler Pro League of uit de Challenger Pro League. Ook een overgang naar een andere Nederlandse clubs zal ongetwijfeld tot de mogelijkheden behoren.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

70
70
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

104
104
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

139
139
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

66
66
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

82
82
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

207
207
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

142
142
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

51
51
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

309
309
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

239
239
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

119
119
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

397
397
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

88
88
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

766
766
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

266
266
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

213
213
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

162
162
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

364
364
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

142
142
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

422
422
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

282
282

Meer sportnieuws