PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

door
PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

PSV beleeft een vreemde dag, waarop het plotsklaps met Ruud van Nistelrooij zijn trainer verloor. Dat is toch ook een domper voor de Belgen in Eindhoven, die van de voormalige topspits vaak kansen kregen. Zo liet Van Nistelrooij Johan Bakayoko (20) dit seizoen helemaal doorbreken, terwijl de laatste weken ook Fedde Leysen (19) vaak de wedstrijdselectie haalde.


Daarnaast zitten nog de nodige Belgen in de wachtkamer bij PSV, maar niet allemaal slagen ze er uiteindelijk in om door te breken. Zo mag bijvoorbeeld Mohammed Amin Doudah een kruis maken over een debuut in de hoofdmacht. De 20-jarige middenvelder kreeg te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden en dat hij dus op zoek moet naar een nieuwe club.

De gewezen Belgische jeugdinternational speelde maar liefst tien jaar voor PSV, dat hem in 2013 wegkaapte bij Anderlecht. Doudah stroomde door tot Jong PSV, waar hij de voorbije 2,5 jaar tot 55 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie kwam. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vier assists. Daar zal het dus bij blijven, want net zoals Ilyas Bougafer, Tyrick Bodak en D'Leanu Arts krijgt hij geen nieuw contract.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Terug naar België of in Nederland blijven?

Het wordt nu uitkijken waar Doudah zijn carrière zal verderzetten. Hij kan misschien een opportuniteit zijn voor een club uit de lagere regionen van de Jupiler Pro League of uit de Challenger Pro League. Ook een overgang naar een andere Nederlandse clubs zal ongetwijfeld tot de mogelijkheden behoren.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

18
18
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

66
66
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

30
30
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

65
65
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

169
169
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

116
116
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

84
84
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

107
107
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

96
96
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

146
146
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

46
46
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

112
112
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

333
333
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

208
208
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

367
367
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

250
250
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

358
358

Meer sportnieuws