PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

door
PSV stuurt jonge Belgische middenvelder door

PSV beleeft een vreemde dag, waarop het plotsklaps met Ruud van Nistelrooij zijn trainer verloor. Dat is toch ook een domper voor de Belgen in Eindhoven, die van de voormalige topspits vaak kansen kregen. Zo liet Van Nistelrooij Johan Bakayoko (20) dit seizoen helemaal doorbreken, terwijl de laatste weken ook Fedde Leysen (19) vaak de wedstrijdselectie haalde.


Daarnaast zitten nog de nodige Belgen in de wachtkamer bij PSV, maar niet allemaal slagen ze er uiteindelijk in om door te breken. Zo mag bijvoorbeeld Mohammed Amin Doudah een kruis maken over een debuut in de hoofdmacht. De 20-jarige middenvelder kreeg te horen dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden en dat hij dus op zoek moet naar een nieuwe club.

De gewezen Belgische jeugdinternational speelde maar liefst tien jaar voor PSV, dat hem in 2013 wegkaapte bij Anderlecht. Doudah stroomde door tot Jong PSV, waar hij de voorbije 2,5 jaar tot 55 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie kwam. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vier assists. Daar zal het dus bij blijven, want net zoals Ilyas Bougafer, Tyrick Bodak en D'Leanu Arts krijgt hij geen nieuw contract.

LEES OOK: KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

Terug naar België of in Nederland blijven?

Het wordt nu uitkijken waar Doudah zijn carrière zal verderzetten. Hij kan misschien een opportuniteit zijn voor een club uit de lagere regionen van de Jupiler Pro League of uit de Challenger Pro League. Ook een overgang naar een andere Nederlandse clubs zal ongetwijfeld tot de mogelijkheden behoren.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

30
30
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

27
27
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

85
85
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

31
31
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

105
105
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

157
157
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

162
162
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

185
185
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

349
349
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

168
168
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

45
45
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

91
91
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

547
547
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

780
780
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

562
562
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

81
81
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

171
171
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

415
415
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

216
216
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

738
738
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

593
593

Meer sportnieuws