'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

380 stemmen
'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

Het belooft weer een zeer drukke transferzomer te worden in de Jupiler Pro League. De concurrentie aan de top bleek dit seizoen immens, want de oppermacht van Club Brugge van de laatste jaren werd helemaal verstoord door Antwerp, Union en KRC Genk. Daarnaast wil Anderlecht ook weer de aansluiting maken en het hoeft dus niet te verbazen dat zij op de transfermarkt allemaal regelmatig in elkaars vaarwater komen.


Dat is bijvoorbeeld het geval in het dossier van Jean-Philippe Krasso. De 25-jarige spits werd de voorbije maanden al gelinkt aan Club, Antwerp, Genk en Anderlecht, want hij is een zeer mooie opportuniteit. De Ivoriaan is transfervrij op te pikken aangezien hij einde contract is bij Saint-Etienne, waar hij een zeer sterk seizoen afwerkt. In de Ligue 2 was hij goed voor maar liefst zestien goals en tien assists.

Die combinatie zorgt ervoor dat Krasso grof wild is op de mercato. Naast het Belgische kwartet zouden ook Hoffenheim, Mainz, Mönchengladbach, Stade Reims, Feyenoord, Maccabi Haifa en Rode Ster Belgrado hem graag willen binnenhalen. Flinke concurrentie dus, maar nu kan ook een andere verrassende wending ervoor zorgen dat de Belgische clubs in het zand bijten.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Stevig contractvoorstel

Volgens Peuple Vert heeft Saint-Etienne namelijk Krasso een nieuw contractvoorstel gedaan. Dat zou ook gepaard gaan met een stevige loonsverhoging, waarmee hij één van de best betaalde spelers van de club zou worden. De kans lijkt zeker niet onbestaande dat Krasso daardoor alsnog verleid zal worden, al moet hij dan wel inleveren op zijn sportieve ambities. Saint-Etienne staat immers pas negende in het klassement en speelt dus ook volgend seizoen nog in de Ligue 2.

Zie je hem nog bij een Belgische topclub belanden?

Meest recent

Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

11
11
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

108
108
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

86
86
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

142
142
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

181
181
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

30
30
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

177
177
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

203
203
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

29
29
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

72
72
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

121
121
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

182
182
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

831
831
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

163
163
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

228
228
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

205
205
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

194
194
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

293
293
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

52
52
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

201
201
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

556
556
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

277
277

Meer sportnieuws