'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

380
'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

Het belooft weer een zeer drukke transferzomer te worden in de Jupiler Pro League. De concurrentie aan de top bleek dit seizoen immens, want de oppermacht van Club Brugge van de laatste jaren werd helemaal verstoord door Antwerp, Union en KRC Genk. Daarnaast wil Anderlecht ook weer de aansluiting maken en het hoeft dus niet te verbazen dat zij op de transfermarkt allemaal regelmatig in elkaars vaarwater komen.


Dat is bijvoorbeeld het geval in het dossier van Jean-Philippe Krasso. De 25-jarige spits werd de voorbije maanden al gelinkt aan Club, Antwerp, Genk en Anderlecht, want hij is een zeer mooie opportuniteit. De Ivoriaan is transfervrij op te pikken aangezien hij einde contract is bij Saint-Etienne, waar hij een zeer sterk seizoen afwerkt. In de Ligue 2 was hij goed voor maar liefst zestien goals en tien assists.

Die combinatie zorgt ervoor dat Krasso grof wild is op de mercato. Naast het Belgische kwartet zouden ook Hoffenheim, Mainz, Mönchengladbach, Stade Reims, Feyenoord, Maccabi Haifa en Rode Ster Belgrado hem graag willen binnenhalen. Flinke concurrentie dus, maar nu kan ook een andere verrassende wending ervoor zorgen dat de Belgische clubs in het zand bijten.

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Stevig contractvoorstel

Volgens Peuple Vert heeft Saint-Etienne namelijk Krasso een nieuw contractvoorstel gedaan. Dat zou ook gepaard gaan met een stevige loonsverhoging, waarmee hij één van de best betaalde spelers van de club zou worden. De kans lijkt zeker niet onbestaande dat Krasso daardoor alsnog verleid zal worden, al moet hij dan wel inleveren op zijn sportieve ambities. Saint-Etienne staat immers pas negende in het klassement en speelt dus ook volgend seizoen nog in de Ligue 2.

Zie je hem nog bij een Belgische topclub belanden?

Meest recent

STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

6
6
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

8
8
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

56
56
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

24
24
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

19
19
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

29
29
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

65
65
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

202
202
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

87
87
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

292
292
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

518
518
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

92
92
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

155
155
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

382
382
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

152
152
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

419
419
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

93
93
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

432
432
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

366
366
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

641
641
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

515
515
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

132
132
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

133
133
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

391
391

Meer sportnieuws