'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

door
'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

Het belooft weer een zeer drukke transferzomer te worden in de Jupiler Pro League. De concurrentie aan de top bleek dit seizoen immens, want de oppermacht van Club Brugge van de laatste jaren werd helemaal verstoord door Antwerp, Union en KRC Genk. Daarnaast wil Anderlecht ook weer de aansluiting maken en het hoeft dus niet te verbazen dat zij op de transfermarkt allemaal regelmatig in elkaars vaarwater komen.


Dat is bijvoorbeeld het geval in het dossier van Jean-Philippe Krasso. De 25-jarige spits werd de voorbije maanden al gelinkt aan Club, Antwerp, Genk en Anderlecht, want hij is een zeer mooie opportuniteit. De Ivoriaan is transfervrij op te pikken aangezien hij einde contract is bij Saint-Etienne, waar hij een zeer sterk seizoen afwerkt. In de Ligue 2 was hij goed voor maar liefst zestien goals en tien assists.

Die combinatie zorgt ervoor dat Krasso grof wild is op de mercato. Naast het Belgische kwartet zouden ook Hoffenheim, Mainz, Mönchengladbach, Stade Reims, Feyenoord, Maccabi Haifa en Rode Ster Belgrado hem graag willen binnenhalen. Flinke concurrentie dus, maar nu kan ook een andere verrassende wending ervoor zorgen dat de Belgische clubs in het zand bijten.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Stevig contractvoorstel

Volgens Peuple Vert heeft Saint-Etienne namelijk Krasso een nieuw contractvoorstel gedaan. Dat zou ook gepaard gaan met een stevige loonsverhoging, waarmee hij één van de best betaalde spelers van de club zou worden. De kans lijkt zeker niet onbestaande dat Krasso daardoor alsnog verleid zal worden, al moet hij dan wel inleveren op zijn sportieve ambities. Saint-Etienne staat immers pas negende in het klassement en speelt dus ook volgend seizoen nog in de Ligue 2.

Zie je hem nog bij een Belgische topclub belanden?

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

55
55
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

31
31
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

228
228
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

352
352
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

54
54
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

37
37
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

28
28
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

245
245
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

345
345
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

206
206
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

75
75
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

60
60
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

322
322
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

187
187
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

289
289
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

188
188
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

122
122
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

184
184
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

104
104
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

219
219
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

139
139
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

120
120
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

172
172

Meer sportnieuws