'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

380
'Club Brugge, Genk, Antwerp en Anderlecht grijpen naast buitenkans'

Het belooft weer een zeer drukke transferzomer te worden in de Jupiler Pro League. De concurrentie aan de top bleek dit seizoen immens, want de oppermacht van Club Brugge van de laatste jaren werd helemaal verstoord door Antwerp, Union en KRC Genk. Daarnaast wil Anderlecht ook weer de aansluiting maken en het hoeft dus niet te verbazen dat zij op de transfermarkt allemaal regelmatig in elkaars vaarwater komen.


Dat is bijvoorbeeld het geval in het dossier van Jean-Philippe Krasso. De 25-jarige spits werd de voorbije maanden al gelinkt aan Club, Antwerp, Genk en Anderlecht, want hij is een zeer mooie opportuniteit. De Ivoriaan is transfervrij op te pikken aangezien hij einde contract is bij Saint-Etienne, waar hij een zeer sterk seizoen afwerkt. In de Ligue 2 was hij goed voor maar liefst zestien goals en tien assists.

Die combinatie zorgt ervoor dat Krasso grof wild is op de mercato. Naast het Belgische kwartet zouden ook Hoffenheim, Mainz, Mönchengladbach, Stade Reims, Feyenoord, Maccabi Haifa en Rode Ster Belgrado hem graag willen binnenhalen. Flinke concurrentie dus, maar nu kan ook een andere verrassende wending ervoor zorgen dat de Belgische clubs in het zand bijten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

Stevig contractvoorstel

Volgens Peuple Vert heeft Saint-Etienne namelijk Krasso een nieuw contractvoorstel gedaan. Dat zou ook gepaard gaan met een stevige loonsverhoging, waarmee hij één van de best betaalde spelers van de club zou worden. De kans lijkt zeker niet onbestaande dat Krasso daardoor alsnog verleid zal worden, al moet hij dan wel inleveren op zijn sportieve ambities. Saint-Etienne staat immers pas negende in het klassement en speelt dus ook volgend seizoen nog in de Ligue 2.

Zie je hem nog bij een Belgische topclub belanden?

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

1
1
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

41
41
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

27
27
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

48
48
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

78
78
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

322
322
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

230
230
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

321
321
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

367
367
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

435
435
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

383
383
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

54
54
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

166
166
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

125
125
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

140
140
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

80
80

Meer sportnieuws