'Standard neemt drastische beslissing over Deila'

door
'Standard neemt drastische beslissing over Deila'

De voorbije dagen was er bijzonder veel te doen over de toekomst van Ronny Deila. De Noorse trainer zette dit seizoen knappe resultaten neer met Standard en dat zorgde ervoor dat Club Brugge bij hem uitkwam in de zoektocht naar een nieuwe coach. Bepaalde bronnen maakten vorige week melding van een akkoord, maar Deila ontkende vorig weekend fel dat hij met Club gesproken had.


De trainer kwam zo in een vervelende situatie terecht, ook omdat de fans meteen hun onvrede over zijn nakende vertrek naar een rivaal lieten merken. Hij erkende dan ook dat hij de knoop over zijn toekomst snel zal moeten doorhakken, want hoe langer de beslissing aansleept, hoe hoger de spanningen zullen oplopen. Bij Sudpresse verwachten ze dan ook dat Deila voor het einde van de week zijn beslissing zal nemen.

Bij Standard zijn ze alvast voorbereid op een eventueel vertrek van hun trainer. Als Deila nog voor het weekend zou aankondigen dat hij naar Club Brugge vertrekt, zou hij zaterdag voor de wedstrijd tegen Cercle Brugge zelfs niet meer op de bank zitten. De club wil zo vermijden dat het tot incidenten komt op Sclessin in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Aantrekkelijke aanbieding

Momenteel ziet het er ook nog steeds naar uit dat Deila straks in het Jan Breydelstadion aan de slag zal gaan. Er zou voor hem bij Club een contract met zeer aantrekkelijke voorwaarden klaarliggen. Bovendien wil Deila voor de prijzen spelen en dat lijkt volgend seizoen bij Standard nog niet te zullen lukken, want de financiële middelen van de Rouches zijn nog steeds beperkt. Bij Club zal dat dan weer geen probleem zijn.

Deila moet nog op de bank zitten zaterdag als hij naar Club trekt...

Meest recent

Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

0
0
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

40
40
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

29
29
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

301
301
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

314
314
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

94
94
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

331
331
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

153
153
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

225
225
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

274
274
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

116
116
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

65
65
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

202
202
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

168
168
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

75
75
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

98
98
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

272
272
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

281
281
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

257
257
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

244
244
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

315
315
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

427
427
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

483
483
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

801
801

Meer sportnieuws