'Standard neemt drastische beslissing over Deila'

668 stemmen
'Standard neemt drastische beslissing over Deila'

De voorbije dagen was er bijzonder veel te doen over de toekomst van Ronny Deila. De Noorse trainer zette dit seizoen knappe resultaten neer met Standard en dat zorgde ervoor dat Club Brugge bij hem uitkwam in de zoektocht naar een nieuwe coach. Bepaalde bronnen maakten vorige week melding van een akkoord, maar Deila ontkende vorig weekend fel dat hij met Club gesproken had.


De trainer kwam zo in een vervelende situatie terecht, ook omdat de fans meteen hun onvrede over zijn nakende vertrek naar een rivaal lieten merken. Hij erkende dan ook dat hij de knoop over zijn toekomst snel zal moeten doorhakken, want hoe langer de beslissing aansleept, hoe hoger de spanningen zullen oplopen. Bij Sudpresse verwachten ze dan ook dat Deila voor het einde van de week zijn beslissing zal nemen.

Bij Standard zijn ze alvast voorbereid op een eventueel vertrek van hun trainer. Als Deila nog voor het weekend zou aankondigen dat hij naar Club Brugge vertrekt, zou hij zaterdag voor de wedstrijd tegen Cercle Brugge zelfs niet meer op de bank zitten. De club wil zo vermijden dat het tot incidenten komt op Sclessin in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Aantrekkelijke aanbieding

Momenteel ziet het er ook nog steeds naar uit dat Deila straks in het Jan Breydelstadion aan de slag zal gaan. Er zou voor hem bij Club een contract met zeer aantrekkelijke voorwaarden klaarliggen. Bovendien wil Deila voor de prijzen spelen en dat lijkt volgend seizoen bij Standard nog niet te zullen lukken, want de financiële middelen van de Rouches zijn nog steeds beperkt. Bij Club zal dat dan weer geen probleem zijn.

Deila moet nog op de bank zitten zaterdag als hij naar Club trekt...

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

84
84
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

180
180
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

104
104
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

191
191
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

387
387
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

414
414
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

181
181
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

71
71
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

200
200
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

272
272
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

122
122
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

363
363
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

139
139
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

221
221
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

611
611
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

46
46
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

112
112
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

307
307
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

201
201
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

164
164
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

122
122
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

199
199
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

494
494
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

507
507

Meer sportnieuws