El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

door
El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

Met nog twee speeldagen voor de boeg lijkt de titel ver weg voor KRC Genk. De Limburgers spelen zondag in het Jan Breydelstadion mogelijk hun laatste troeven uit. Nu Bilal El Khannouss in een dipje beland te zijn, hoopt Anouar Ait El Hadj nog eens op een basisplaats. De offensieve middenvelder werd in januari door Genk voor 2 miljoen euro weggehaald bij Anderlecht, maar kwam tot dusver amper aan de bak.


De 21-jarige wacht nog altijd op zijn eerste basisplaats bij Genk en mocht in de play-offs tot dusver amper vier minuten opdraven, in een korte invalbeurt op Union. Ondanks die geringe speeltijd heeft El Hadj absoluut geen spijt van zijn transfer, nadat hij voor Nieuwjaar ook bij Anderlecht weinig speelde. In een gesprek met Sudpresse trekt de Jonge Duivel enkele harde conclusies over zijn ex-club.

"Ik heb tien mooie jaren gehad op Neerpede, maar we moeten eerlijk zijn: Anderlecht is in België geen topclub meer", stelt hij immers. "Toen ik eind januari bij Genk aankwam, was ik meteen onder de indruk van het niveau van alle spelers. Dat lag echt veel hoger dan bij Anderlecht. Ook op training was het niveau en de intensiteit in niets te vergelijken met wat ik tot dan meegemaakt had. In Genk heb ik na elke training het gevoel dat ik progressie gemaakt heb. Bij Anderlecht was dat niet meer het geval."

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Zware concurrentie in Genk

El Hadj kende een zeer sterk seizoen onder Vincent Kompany in het jaar 2020/21, maar verdween daarna uit beeld. In de plannen van Felice Mazzu en Brian Riemer paste hij al helemaal niet. In Genk moet hij dan weer zien af te rekenen met zware concurrentie van spelers als El Khannouss, Yira Sor, Luca Oyen en Nicolas Castro.

Is Anderlecht nog een topclub?

Meest recent

'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

0
0
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

4
4
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

125
125
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

13
13
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

32
32
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

30
30
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

168
168
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

34
34
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

40
40
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

165
165
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

234
234
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

188
188
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

68
68
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

150
150
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

283
283
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

344
344
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

144
144
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

207
207
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

452
452

Meer sportnieuws