El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

door
El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

Met nog twee speeldagen voor de boeg lijkt de titel ver weg voor KRC Genk. De Limburgers spelen zondag in het Jan Breydelstadion mogelijk hun laatste troeven uit. Nu Bilal El Khannouss in een dipje beland te zijn, hoopt Anouar Ait El Hadj nog eens op een basisplaats. De offensieve middenvelder werd in januari door Genk voor 2 miljoen euro weggehaald bij Anderlecht, maar kwam tot dusver amper aan de bak.


De 21-jarige wacht nog altijd op zijn eerste basisplaats bij Genk en mocht in de play-offs tot dusver amper vier minuten opdraven, in een korte invalbeurt op Union. Ondanks die geringe speeltijd heeft El Hadj absoluut geen spijt van zijn transfer, nadat hij voor Nieuwjaar ook bij Anderlecht weinig speelde. In een gesprek met Sudpresse trekt de Jonge Duivel enkele harde conclusies over zijn ex-club.

"Ik heb tien mooie jaren gehad op Neerpede, maar we moeten eerlijk zijn: Anderlecht is in België geen topclub meer", stelt hij immers. "Toen ik eind januari bij Genk aankwam, was ik meteen onder de indruk van het niveau van alle spelers. Dat lag echt veel hoger dan bij Anderlecht. Ook op training was het niveau en de intensiteit in niets te vergelijken met wat ik tot dan meegemaakt had. In Genk heb ik na elke training het gevoel dat ik progressie gemaakt heb. Bij Anderlecht was dat niet meer het geval."

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Zware concurrentie in Genk

El Hadj kende een zeer sterk seizoen onder Vincent Kompany in het jaar 2020/21, maar verdween daarna uit beeld. In de plannen van Felice Mazzu en Brian Riemer paste hij al helemaal niet. In Genk moet hij dan weer zien af te rekenen met zware concurrentie van spelers als El Khannouss, Yira Sor, Luca Oyen en Nicolas Castro.

Is Anderlecht nog een topclub?

Meest recent

Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

14
14
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

83
83
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

15
15
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

84
84
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

31
31
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

117
117
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

60
60
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

87
87
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

164
164
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

183
183
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

86
86
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

384
384
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

39
39
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

228
228
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

109
109
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

253
253
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

277
277
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

306
306
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

107
107

Meer sportnieuws