El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

door
El Hadj komt met bijzonder harde woorden voor Anderlecht

Met nog twee speeldagen voor de boeg lijkt de titel ver weg voor KRC Genk. De Limburgers spelen zondag in het Jan Breydelstadion mogelijk hun laatste troeven uit. Nu Bilal El Khannouss in een dipje beland te zijn, hoopt Anouar Ait El Hadj nog eens op een basisplaats. De offensieve middenvelder werd in januari door Genk voor 2 miljoen euro weggehaald bij Anderlecht, maar kwam tot dusver amper aan de bak.


De 21-jarige wacht nog altijd op zijn eerste basisplaats bij Genk en mocht in de play-offs tot dusver amper vier minuten opdraven, in een korte invalbeurt op Union. Ondanks die geringe speeltijd heeft El Hadj absoluut geen spijt van zijn transfer, nadat hij voor Nieuwjaar ook bij Anderlecht weinig speelde. In een gesprek met Sudpresse trekt de Jonge Duivel enkele harde conclusies over zijn ex-club.

"Ik heb tien mooie jaren gehad op Neerpede, maar we moeten eerlijk zijn: Anderlecht is in België geen topclub meer", stelt hij immers. "Toen ik eind januari bij Genk aankwam, was ik meteen onder de indruk van het niveau van alle spelers. Dat lag echt veel hoger dan bij Anderlecht. Ook op training was het niveau en de intensiteit in niets te vergelijken met wat ik tot dan meegemaakt had. In Genk heb ik na elke training het gevoel dat ik progressie gemaakt heb. Bij Anderlecht was dat niet meer het geval."

LEES OOK: KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

Zware concurrentie in Genk

El Hadj kende een zeer sterk seizoen onder Vincent Kompany in het jaar 2020/21, maar verdween daarna uit beeld. In de plannen van Felice Mazzu en Brian Riemer paste hij al helemaal niet. In Genk moet hij dan weer zien af te rekenen met zware concurrentie van spelers als El Khannouss, Yira Sor, Luca Oyen en Nicolas Castro.

Is Anderlecht nog een topclub?

Meest recent

Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

6
6
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

5
5
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

73
73
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

166
166
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

146
146
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

178
178
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

61
61
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

155
155
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

225
225
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

194
194
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

108
108
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

104
104
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

144
144
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

138
138
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

141
141
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

88
88
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

252
252
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

150
150
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

183
183
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

280
280
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

259
259
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

241
241
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

436
436

Meer sportnieuws