Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

340 stemmen
Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

Alfred Schreuder heeft een nieuwe baan als hoofdcoach gevonden na zijn vertrek bij Ajax. Ondanks onderhandelingen met Club Brugge en Panathinaikos, wordt de 50-jarige Nederlander genoemd bij Al Ain, een ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten.


Het is het Feyenoord fan-medium 1908 dat het nieuws wist te melden: Alfred Schreuder heeft een nieuwe club gevonden. Bart Schreuder, de broer van de voormalige T1 van Club Brugge, neemt afstand van zijn functie bij de kleine Nederlandse vereniging SDVB uit Barneveld. Dat deed de geruchtenmolen draaien. Het lijkt ernaar dat Schreuder naar Al Ain trekt in de VAE. Dat is de recordkampioen in de Emiraten. Schreuder krijgt er onder meer de bekende namen Jarmolenko en Correa onder zijn hoede.

Bij Al Ain is het nieuws nog niet bevestigd. Het vertrek van hun huidige coach, Sergey Rebrov, staat wel al vast. Hij moet de nieuwe bondscoach van Oekraïne worden. Schreuder werd eind januari ontslagen bij Ajax, na een reeks teleurstellende resultaten. Sindsdien is hij clubloos. Schreuder werd nog in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar de loonsverwachtingen van de Nederlander lagen naar verluidt te hoog. Hij neemt nu zijn broer Bart en keeperstrainer Carlo L'Ami mee naar de Perzische Golf.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Had je Schreuder graag zien terugkomen naar Club Brugge?

Meest recent

Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

28
28
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

84
84
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

517
517
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

66
66
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

179
179
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

132
132
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

430
430
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

410
410
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

140
140
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

290
290
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

41
41
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

191
191
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

464
464
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

618
618
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

131
131
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

352
352
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

55
55
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

417
417
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

135
135
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

641
641
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

499
499

Meer sportnieuws