Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

340 stemmen
Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

Alfred Schreuder heeft een nieuwe baan als hoofdcoach gevonden na zijn vertrek bij Ajax. Ondanks onderhandelingen met Club Brugge en Panathinaikos, wordt de 50-jarige Nederlander genoemd bij Al Ain, een ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten.


Het is het Feyenoord fan-medium 1908 dat het nieuws wist te melden: Alfred Schreuder heeft een nieuwe club gevonden. Bart Schreuder, de broer van de voormalige T1 van Club Brugge, neemt afstand van zijn functie bij de kleine Nederlandse vereniging SDVB uit Barneveld. Dat deed de geruchtenmolen draaien. Het lijkt ernaar dat Schreuder naar Al Ain trekt in de VAE. Dat is de recordkampioen in de Emiraten. Schreuder krijgt er onder meer de bekende namen Jarmolenko en Correa onder zijn hoede.

Bij Al Ain is het nieuws nog niet bevestigd. Het vertrek van hun huidige coach, Sergey Rebrov, staat wel al vast. Hij moet de nieuwe bondscoach van Oekraïne worden. Schreuder werd eind januari ontslagen bij Ajax, na een reeks teleurstellende resultaten. Sindsdien is hij clubloos. Schreuder werd nog in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar de loonsverwachtingen van de Nederlander lagen naar verluidt te hoog. Hij neemt nu zijn broer Bart en keeperstrainer Carlo L'Ami mee naar de Perzische Golf.

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Had je Schreuder graag zien terugkomen naar Club Brugge?

Meest recent

KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

15
15
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

123
123
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

259
259
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

129
129
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

83
83
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

156
156
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

110
110
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

407
407
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

62
62
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

99
99
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

141
141
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

490
490
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

74
74
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

470
470
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

280
280
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

111
111
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

210
210
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

625
625
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

171
171
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

87
87
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

243
243
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

520
520
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

251
251
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112

Meer sportnieuws