Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

door
Schreuder heeft nieuwe baan: Club Brugge wordt het niet

Alfred Schreuder heeft een nieuwe baan als hoofdcoach gevonden na zijn vertrek bij Ajax. Ondanks onderhandelingen met Club Brugge en Panathinaikos, wordt de 50-jarige Nederlander genoemd bij Al Ain, een ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten.


Het is het Feyenoord fan-medium 1908 dat het nieuws wist te melden: Alfred Schreuder heeft een nieuwe club gevonden. Bart Schreuder, de broer van de voormalige T1 van Club Brugge, neemt afstand van zijn functie bij de kleine Nederlandse vereniging SDVB uit Barneveld. Dat deed de geruchtenmolen draaien. Het lijkt ernaar dat Schreuder naar Al Ain trekt in de VAE. Dat is de recordkampioen in de Emiraten. Schreuder krijgt er onder meer de bekende namen Jarmolenko en Correa onder zijn hoede.

Bij Al Ain is het nieuws nog niet bevestigd. Het vertrek van hun huidige coach, Sergey Rebrov, staat wel al vast. Hij moet de nieuwe bondscoach van Oekraïne worden. Schreuder werd eind januari ontslagen bij Ajax, na een reeks teleurstellende resultaten. Sindsdien is hij clubloos. Schreuder werd nog in verband gebracht met een terugkeer naar Club Brugge, maar de loonsverwachtingen van de Nederlander lagen naar verluidt te hoog. Hij neemt nu zijn broer Bart en keeperstrainer Carlo L'Ami mee naar de Perzische Golf.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Had je Schreuder graag zien terugkomen naar Club Brugge?

Meest recent

Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

20
20
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

61
61
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

47
47
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

341
341
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

152
152
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

193
193
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

683
683
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

393
393
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

325
325
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

265
265
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

586
586
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

163
163
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

56
56
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

84
84
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

379
379
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

55
55
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

518
518
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

85
85
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

273
273
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

220
220
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

42
42

Meer sportnieuws