Larin velt Barça en bezorgt zijn ploeg grote stap naar behoud

164 stemmen
Larin velt Barça en bezorgt zijn ploeg grote stap naar behoud

Voor Nieuwjaar slaagde Cyle Larin er niet in om bij Club Brugge potten te breken, maar sinds zijn vertrek uit het Jan Breydelstadion is de Canadese spits helemaal ontbolsterd. Zondagavond slaagde hij er zelfs in om FC Barcelona op te rollen, want met een goal en een assist loodste hij Real Valladolid naar een 3-1-zege tegen de kersverse kampioen.


Sinds het veroveren van de titel is de riem er duidelijk af gegaan bij Barça. Vorig weekend ging het in eigen stadion al onderuit tegen Real Sociedad en nu gaat het dus ook in Valladolid met de billen bloot. De dit seizoen veelgeprezen defensie schutterde in de eerste helft. Al in de tweede minuut kopte Christensen een voorzet zomaar in eigen doel en 20 minuten later beging Eric Garcia een overtreding in zijn eigen zestien, waardoor de bal op de stip ging.

Larin zette zich achter de bal en knalde zijn achtste goal in La Liga tegen de touwen. Barça probeerde daarna wel nog om iets terug te doen, maar verder dan wat balbezit kwam het niet. Een kwartier voor tijd kreeg het nogmaals het deksel op de neus. Na een snelle counter bediende Larin Gonzalo Plata en die zette de 3-0 op het bord.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Eerredder Lewandowski

Zes minuten voor tijd scoorde Robert Lewandowski alsnog voor Barça, maar dat bleek niet meer dan een eerredder. Barça dreigt zijn kampioensjaar stilaan in mineur te eindigen, terwijl Valladolid met de stuntzege een grote stap richting het behoud zet. Het springt immers weg van een degradatieplaats en staat nu zeventiende, met drie punten voorsprong op de gevarenzone. Er staan na deze midweek in La Liga nog twee speeldagen op het programma.

Moet Club Brugge hem volgend seizoen een nieuwe kans geven?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

5
5
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

12
12
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

6
6
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

15
15
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

63
63
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

201
201
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

97
97
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

259
259
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

311
311
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

26
26
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

967
967
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

38
38
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

99
99
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

383
383
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

145
145
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

161
161
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

74
74
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

114
114
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

63
63
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

248
248
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws