Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

door
Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

Bij Club Brugge kennen ze een moeilijk seizoen, maar het lichtpunt is wel dat de eigen jeugdspelers alsmaar meer komen bovendrijven. Onder Carl Hoefkens mocht Lynnt Audoor (19) al regelmatig invallen, terwijl sinds de aanstelling van Rik De Mil Jorne Spileers (18) titularis is, Cisse Sandra (19) weer kwam bovendrijven en Kyriani Sabbe (18), Chemsdine Talbi (18) en Romeo Vermant (19) mochten debuteren. Bovendien zit er nog heel wat talent aan te komen.


Club NXT deed het immers uitstekend in de Challenger Pro League, waarin het zich wist te plaatsen voor de Promotion Play-Off en die uiteindelijk op de vierde plaats wist af te sluiten. Daarom worden heel wat Brugse talenten beloond met nieuwe contracten. De voorbije weken zetten William Simba (22), Kiany Vroman (19) en Joaquin Seys (18) al hun handtekening onder een contractverlenging.

Nu is het ook de beurt aan Denzel De Roeve. De 18-jarige rechtsachter tekende bij tot 2025, zo laat Club weten via zijn officiële kanalen. De Roeve is een Belgisch jeugdinternational die zijn profdebuut al in februari 2021 mocht vieren, in het eerste seizoen van Club NXT in 1B. Daar was hij ook dit seizoen een vaste waarde, want hij mocht 27 keer opdraven in de Challenger Pro League. Daarin leverde hij vier assists af.

LEES OOK: Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Concurrentie met Sabbe

De volgende stap voor De Roeve wordt om door te groeien naar de A-kern. Daar mocht hij de voorbije twee zomers al aan de voorbereiding beginnen, maar de definitieve stap zetten lukte nog niet. Het voorbeeld van Sabbe, die voor Nieuwjaar zijn concurrent was bij Club NXT, zal hem misschien wel kunnen inspireren. Club lijkt in ieder geval gebeiteld te zitten voor de toekomst op de rechtsachter.


Zal hij snel doorbreken bij het A-elftal?

Meest recent

Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting exit?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

19
19
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

93
93
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

276
276
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

84
84
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

52
52
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

144
144
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

49
49
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

334
334
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

139
139
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

56
56
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

34
34
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

63
63
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

148
148
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

98
98
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

56
56
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

243
243
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

100
100
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

75
75
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

245
245
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

158
158
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

998
998
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

524
524
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

577
577
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

407
407

Meer sportnieuws