Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

door
Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

Bij Club Brugge kennen ze een moeilijk seizoen, maar het lichtpunt is wel dat de eigen jeugdspelers alsmaar meer komen bovendrijven. Onder Carl Hoefkens mocht Lynnt Audoor (19) al regelmatig invallen, terwijl sinds de aanstelling van Rik De Mil Jorne Spileers (18) titularis is, Cisse Sandra (19) weer kwam bovendrijven en Kyriani Sabbe (18), Chemsdine Talbi (18) en Romeo Vermant (19) mochten debuteren. Bovendien zit er nog heel wat talent aan te komen.


Club NXT deed het immers uitstekend in de Challenger Pro League, waarin het zich wist te plaatsen voor de Promotion Play-Off en die uiteindelijk op de vierde plaats wist af te sluiten. Daarom worden heel wat Brugse talenten beloond met nieuwe contracten. De voorbije weken zetten William Simba (22), Kiany Vroman (19) en Joaquin Seys (18) al hun handtekening onder een contractverlenging.

Nu is het ook de beurt aan Denzel De Roeve. De 18-jarige rechtsachter tekende bij tot 2025, zo laat Club weten via zijn officiële kanalen. De Roeve is een Belgisch jeugdinternational die zijn profdebuut al in februari 2021 mocht vieren, in het eerste seizoen van Club NXT in 1B. Daar was hij ook dit seizoen een vaste waarde, want hij mocht 27 keer opdraven in de Challenger Pro League. Daarin leverde hij vier assists af.

LEES OOK: Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Concurrentie met Sabbe

De volgende stap voor De Roeve wordt om door te groeien naar de A-kern. Daar mocht hij de voorbije twee zomers al aan de voorbereiding beginnen, maar de definitieve stap zetten lukte nog niet. Het voorbeeld van Sabbe, die voor Nieuwjaar zijn concurrent was bij Club NXT, zal hem misschien wel kunnen inspireren. Club lijkt in ieder geval gebeiteld te zitten voor de toekomst op de rechtsachter.


Zal hij snel doorbreken bij het A-elftal?

Meest recent

'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

6
6
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

83
83
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

68
68
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

221
221
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

283
283
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

262
262
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

103
103
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

89
89
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

90
90
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

66
66
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

203
203
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

223
223
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

212
212
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

184
184
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

290
290
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

52
52
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

93
93

Meer sportnieuws