Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

door
Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

Bij Club Brugge kennen ze een moeilijk seizoen, maar het lichtpunt is wel dat de eigen jeugdspelers alsmaar meer komen bovendrijven. Onder Carl Hoefkens mocht Lynnt Audoor (19) al regelmatig invallen, terwijl sinds de aanstelling van Rik De Mil Jorne Spileers (18) titularis is, Cisse Sandra (19) weer kwam bovendrijven en Kyriani Sabbe (18), Chemsdine Talbi (18) en Romeo Vermant (19) mochten debuteren. Bovendien zit er nog heel wat talent aan te komen.


Club NXT deed het immers uitstekend in de Challenger Pro League, waarin het zich wist te plaatsen voor de Promotion Play-Off en die uiteindelijk op de vierde plaats wist af te sluiten. Daarom worden heel wat Brugse talenten beloond met nieuwe contracten. De voorbije weken zetten William Simba (22), Kiany Vroman (19) en Joaquin Seys (18) al hun handtekening onder een contractverlenging.

Nu is het ook de beurt aan Denzel De Roeve. De 18-jarige rechtsachter tekende bij tot 2025, zo laat Club weten via zijn officiële kanalen. De Roeve is een Belgisch jeugdinternational die zijn profdebuut al in februari 2021 mocht vieren, in het eerste seizoen van Club NXT in 1B. Daar was hij ook dit seizoen een vaste waarde, want hij mocht 27 keer opdraven in de Challenger Pro League. Daarin leverde hij vier assists af.

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Concurrentie met Sabbe

De volgende stap voor De Roeve wordt om door te groeien naar de A-kern. Daar mocht hij de voorbije twee zomers al aan de voorbereiding beginnen, maar de definitieve stap zetten lukte nog niet. Het voorbeeld van Sabbe, die voor Nieuwjaar zijn concurrent was bij Club NXT, zal hem misschien wel kunnen inspireren. Club lijkt in ieder geval gebeiteld te zitten voor de toekomst op de rechtsachter.


Zal hij snel doorbreken bij het A-elftal?

Meest recent

'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

12
12
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

49
49
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

121
121
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

150
150
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

63
63
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

287
287
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

181
181
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

80
80
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

96
96
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

74
74
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

190
190
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

386
386
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

315
315
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

135
135
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

202
202
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

27
27
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

500
500
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

878
878
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

91
91
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

341
341
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

589
589
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

129
129
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

483
483

Meer sportnieuws