Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

door
Club Brugge blijft gaan: volgende jonkie tekent bij

Bij Club Brugge kennen ze een moeilijk seizoen, maar het lichtpunt is wel dat de eigen jeugdspelers alsmaar meer komen bovendrijven. Onder Carl Hoefkens mocht Lynnt Audoor (19) al regelmatig invallen, terwijl sinds de aanstelling van Rik De Mil Jorne Spileers (18) titularis is, Cisse Sandra (19) weer kwam bovendrijven en Kyriani Sabbe (18), Chemsdine Talbi (18) en Romeo Vermant (19) mochten debuteren. Bovendien zit er nog heel wat talent aan te komen.


Club NXT deed het immers uitstekend in de Challenger Pro League, waarin het zich wist te plaatsen voor de Promotion Play-Off en die uiteindelijk op de vierde plaats wist af te sluiten. Daarom worden heel wat Brugse talenten beloond met nieuwe contracten. De voorbije weken zetten William Simba (22), Kiany Vroman (19) en Joaquin Seys (18) al hun handtekening onder een contractverlenging.

Nu is het ook de beurt aan Denzel De Roeve. De 18-jarige rechtsachter tekende bij tot 2025, zo laat Club weten via zijn officiële kanalen. De Roeve is een Belgisch jeugdinternational die zijn profdebuut al in februari 2021 mocht vieren, in het eerste seizoen van Club NXT in 1B. Daar was hij ook dit seizoen een vaste waarde, want hij mocht 27 keer opdraven in de Challenger Pro League. Daarin leverde hij vier assists af.

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Concurrentie met Sabbe

De volgende stap voor De Roeve wordt om door te groeien naar de A-kern. Daar mocht hij de voorbije twee zomers al aan de voorbereiding beginnen, maar de definitieve stap zetten lukte nog niet. Het voorbeeld van Sabbe, die voor Nieuwjaar zijn concurrent was bij Club NXT, zal hem misschien wel kunnen inspireren. Club lijkt in ieder geval gebeiteld te zitten voor de toekomst op de rechtsachter.


Zal hij snel doorbreken bij het A-elftal?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

43
43
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

26
26
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

39
39
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

49
49
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

45
45
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

323
323
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

138
138
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

90
90
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

417
417
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

182
182
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

73
73
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

381
381
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

362
362
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

297
297
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

505
505
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

385
385
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

744
744

Meer sportnieuws