'Antwerp op het puntje van de stoel na update over De Laet'

501 stemmen
'Antwerp op het puntje van de stoel na update over De Laet'

Bij Antwerp leven ze met grote spanning toe naar zondag. Met een zege tegen Union kan de Great Old dan voor de eerste keer sinds 1957 nog eens de landstitel vieren en daarmee meteen ook de allereerste dubbel uit de clubgeschiedenis pakken. Maar de man met misschien wel het grootste Antwerp-hart dreigt het titelfeest vanaf de zijlijn te zullen moeten beleven.


Zondag zag Antwerp op Club Brugge immers opnieuw Ritchie De Laet uitvallen. De ervaren verdediger maakte als invaller in de 57ste minuut zijn wederoptreden, nadat hij de vorige matchen tegen Genk en Club al had moeten missen met een liesblessure. Zijn rentree zat er na amper achttien minuten echter alweer op. Met een nieuwe blessure moest De Laet in tranen van het veld.

De 34-jarige is dan ook hoogst onzeker voor de mogelijke titelmatch van zondag. Intussen is er ook meer duidelijkheid over de precieze aard van zijn blessure, want Het Nieuwsblad meldt dat onderzoeken een scheurtje in de kuit aan het licht gebracht hebben. Ook zijn liesproblemen - ook daar kampte De Laet met een scheurtje - zijn overigens nog niet van de baan.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Raakt hij nog fit?

Voor de meeste spelers zou een dergelijke diagnose betekenen dat ze een kruis over zondag mogen maken, maar De Laet is niet de eerste de beste. Ondanks zijn liesklachten raakte hij vorig weekend ook nog speelklaar en dus sluit men op de Bosuil niet uit dat hij dat kunstje nog eens zal flikken voor de titelmatch.

Zal De Laet fit raken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

19
19
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

17
17
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

60
60
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

162
162
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

68
68
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

46
46
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

74
74
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

95
95
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

280
280
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

142
142
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

173
173
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

304
304
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

232
232
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

149
149
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

79
79
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

212
212
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

628
628
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

569
569
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

359
359
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

342
342
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

85
85
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

258
258
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

89
89
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

85
85

Meer sportnieuws