'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

door
'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

Bayern München dreigt na tien titels op een rij dit seizoen eindelijk van de troon gestoten te worden in de Bundesliga. Het ging vorig weekend pijnlijk de boot in tegen RB Leipzig en daardoor begint Borussia Dortmund als leider aan de slotspeeldag. Een woelig seizoen dreigt zo met een domper te eindigen en dat wordt wellicht de voorbode van een drukke zomer bij de Rekordmeister.


Die wisselde in maart al van trainer, want tijdens de interlandbreak moest Julian Nagelsmann verrassend plaats maken voor Thomas Tuchel. Die wil in de zomer zijn stempel op de ploeg drukken en daarbij worden vooral twee posities geviseerd. Tuchel wil er namelijk absoluut een nieuwe nummer zes en een nummer negen bij. Volgens Sport BILD dringt hij daarvoor aan op de komst van twee WK-sterren.

Voor de vacature in de spits waren de kandidaturen van Harry Kane (Tottenham) en Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) al bekend, maar ook Julian Alvarez zou op het lijstje prijken. De 23-jarige Argentijn was nog een belangrijke pion in de wereldtitel van Argentinië vorige winter, maar is bij Manchester City doorgaans bankzitter door de aanwezigheid van ene Erling Haaland. Ondanks dat City vorige zomer nog 21,4 miljoen euro betaalde voor zijn komst en hij nog een contract tot 2028 heeft, zou een vertrek van Alvarez voor de Engelse kampioen niet onbespreekbaar zijn.

LEES OOK: Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Gratis opportuniteit

Voor het middenveld denkt Bayern naast Mateo Kovacic (Chelsea) en Declan Rice dan weer ook nog aan Adrien Rabiot. Ook de Franse middenvelder speelde een zeer sterk WK en is bovendien straks gratis op te halen. De 29-jarige is immers einde contract bij Juventus en zal niet meer bijtekenen. Zijn looneisen zouden wel behoorlijk pittig zijn, want hij zou nog meer willen verdienen dan de 7 miljoen euro netto die hij de voorbije jaren in Turijn opgestreken heeft.

Wie zou de beste spits zijn voor Bayern?

Meest recent

'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen ook een aantal ...

30
30
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

117
117
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

48
48
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

71
71
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

33
33
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

58
58
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

129
129
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

214
214
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

43
43
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

90
90
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

124
124
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

317
317
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

288
288
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

72
72
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

178
178
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

410
410
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

247
247
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

388
388
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

371
371
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

114
114
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

117
117
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

492
492
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

273
273
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

351
351
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

727
727

Meer sportnieuws