'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

door
'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

Bayern München dreigt na tien titels op een rij dit seizoen eindelijk van de troon gestoten te worden in de Bundesliga. Het ging vorig weekend pijnlijk de boot in tegen RB Leipzig en daardoor begint Borussia Dortmund als leider aan de slotspeeldag. Een woelig seizoen dreigt zo met een domper te eindigen en dat wordt wellicht de voorbode van een drukke zomer bij de Rekordmeister.


Die wisselde in maart al van trainer, want tijdens de interlandbreak moest Julian Nagelsmann verrassend plaats maken voor Thomas Tuchel. Die wil in de zomer zijn stempel op de ploeg drukken en daarbij worden vooral twee posities geviseerd. Tuchel wil er namelijk absoluut een nieuwe nummer zes en een nummer negen bij. Volgens Sport BILD dringt hij daarvoor aan op de komst van twee WK-sterren.

Voor de vacature in de spits waren de kandidaturen van Harry Kane (Tottenham) en Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) al bekend, maar ook Julian Alvarez zou op het lijstje prijken. De 23-jarige Argentijn was nog een belangrijke pion in de wereldtitel van Argentinië vorige winter, maar is bij Manchester City doorgaans bankzitter door de aanwezigheid van ene Erling Haaland. Ondanks dat City vorige zomer nog 21,4 miljoen euro betaalde voor zijn komst en hij nog een contract tot 2028 heeft, zou een vertrek van Alvarez voor de Engelse kampioen niet onbespreekbaar zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

Gratis opportuniteit

Voor het middenveld denkt Bayern naast Mateo Kovacic (Chelsea) en Declan Rice dan weer ook nog aan Adrien Rabiot. Ook de Franse middenvelder speelde een zeer sterk WK en is bovendien straks gratis op te halen. De 29-jarige is immers einde contract bij Juventus en zal niet meer bijtekenen. Zijn looneisen zouden wel behoorlijk pittig zijn, want hij zou nog meer willen verdienen dan de 7 miljoen euro netto die hij de voorbije jaren in Turijn opgestreken heeft.

Wie zou de beste spits zijn voor Bayern?

Meest recent

'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

1
1
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

19
19
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

138
138
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

20
20
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

21
21
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

64
64
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

61
61
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

109
109
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

32
32
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

113
113
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

311
311
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

97
97
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

178
178
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

45
45
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

44
44
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

203
203
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

326
326
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

134
134
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

382
382
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

156
156
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

84
84
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

120
120
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

193
193

Meer sportnieuws