'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

door
'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

Bayern München dreigt na tien titels op een rij dit seizoen eindelijk van de troon gestoten te worden in de Bundesliga. Het ging vorig weekend pijnlijk de boot in tegen RB Leipzig en daardoor begint Borussia Dortmund als leider aan de slotspeeldag. Een woelig seizoen dreigt zo met een domper te eindigen en dat wordt wellicht de voorbode van een drukke zomer bij de Rekordmeister.


Die wisselde in maart al van trainer, want tijdens de interlandbreak moest Julian Nagelsmann verrassend plaats maken voor Thomas Tuchel. Die wil in de zomer zijn stempel op de ploeg drukken en daarbij worden vooral twee posities geviseerd. Tuchel wil er namelijk absoluut een nieuwe nummer zes en een nummer negen bij. Volgens Sport BILD dringt hij daarvoor aan op de komst van twee WK-sterren.

Voor de vacature in de spits waren de kandidaturen van Harry Kane (Tottenham) en Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) al bekend, maar ook Julian Alvarez zou op het lijstje prijken. De 23-jarige Argentijn was nog een belangrijke pion in de wereldtitel van Argentinië vorige winter, maar is bij Manchester City doorgaans bankzitter door de aanwezigheid van ene Erling Haaland. Ondanks dat City vorige zomer nog 21,4 miljoen euro betaalde voor zijn komst en hij nog een contract tot 2028 heeft, zou een vertrek van Alvarez voor de Engelse kampioen niet onbespreekbaar zijn.

LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Gratis opportuniteit

Voor het middenveld denkt Bayern naast Mateo Kovacic (Chelsea) en Declan Rice dan weer ook nog aan Adrien Rabiot. Ook de Franse middenvelder speelde een zeer sterk WK en is bovendien straks gratis op te halen. De 29-jarige is immers einde contract bij Juventus en zal niet meer bijtekenen. Zijn looneisen zouden wel behoorlijk pittig zijn, want hij zou nog meer willen verdienen dan de 7 miljoen euro netto die hij de voorbije jaren in Turijn opgestreken heeft.

Wie zou de beste spits zijn voor Bayern?

Meest recent

'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

25
25
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

303
303
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

30
30
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

150
150
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

23
23
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

76
76
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

31
31
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

36
36
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

53
53
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

236
236
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

375
375
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

206
206
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

139
139
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

594
594
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

893
893
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

73
73
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

307
307
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

583
583
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

448
448
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

582
582
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

675
675
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

374
374
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

627
627

Meer sportnieuws