'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

door
'Bayern gaat los: 2 WK-sterren op zomerse verlanglijst'

Bayern München dreigt na tien titels op een rij dit seizoen eindelijk van de troon gestoten te worden in de Bundesliga. Het ging vorig weekend pijnlijk de boot in tegen RB Leipzig en daardoor begint Borussia Dortmund als leider aan de slotspeeldag. Een woelig seizoen dreigt zo met een domper te eindigen en dat wordt wellicht de voorbode van een drukke zomer bij de Rekordmeister.


Die wisselde in maart al van trainer, want tijdens de interlandbreak moest Julian Nagelsmann verrassend plaats maken voor Thomas Tuchel. Die wil in de zomer zijn stempel op de ploeg drukken en daarbij worden vooral twee posities geviseerd. Tuchel wil er namelijk absoluut een nieuwe nummer zes en een nummer negen bij. Volgens Sport BILD dringt hij daarvoor aan op de komst van twee WK-sterren.

Voor de vacature in de spits waren de kandidaturen van Harry Kane (Tottenham) en Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt) al bekend, maar ook Julian Alvarez zou op het lijstje prijken. De 23-jarige Argentijn was nog een belangrijke pion in de wereldtitel van Argentinië vorige winter, maar is bij Manchester City doorgaans bankzitter door de aanwezigheid van ene Erling Haaland. Ondanks dat City vorige zomer nog 21,4 miljoen euro betaalde voor zijn komst en hij nog een contract tot 2028 heeft, zou een vertrek van Alvarez voor de Engelse kampioen niet onbespreekbaar zijn.

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Gratis opportuniteit

Voor het middenveld denkt Bayern naast Mateo Kovacic (Chelsea) en Declan Rice dan weer ook nog aan Adrien Rabiot. Ook de Franse middenvelder speelde een zeer sterk WK en is bovendien straks gratis op te halen. De 29-jarige is immers einde contract bij Juventus en zal niet meer bijtekenen. Zijn looneisen zouden wel behoorlijk pittig zijn, want hij zou nog meer willen verdienen dan de 7 miljoen euro netto die hij de voorbije jaren in Turijn opgestreken heeft.

Wie zou de beste spits zijn voor Bayern?

Meest recent

Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

4
4
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

172
172
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

35
35
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

72
72
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

315
315
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

204
204
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

160
160
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

433
433
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

291
291
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

67
67
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

667
667
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

218
218
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

118
118
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

418
418
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

202
202
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

650
650
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

84
84
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

126
126
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

393
393
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

279
279
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

575
575
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

239
239

Meer sportnieuws