'Slimani stuurt Anderlecht duidelijk contractsignaal'

door
'Slimani stuurt Anderlecht duidelijk contractsignaal'

Het seizoen van Anderlecht zit er intussen al enkele weken op. Dat betekent dat CEO Sports Jesper Fredberg al de tijd gehad heeft om werk te beginnen maken van de samenstelling van de kern voor volgend seizoen. Maandag werd bijvoorbeeld aangekondigd dat Théo Leoni zijn contract verlengd heeft, nadat hij dit seizoen mocht debuteren in de hoofdmacht. Op nieuws over Islam Slimani blijft het echter wachten.


De Algerijnse spits was een zeer aangename verrassing sinds hij eind januari neerstreek in het Lotto Park. Hoewel hij aanvankelijk slechts gezien werd als een paniekaankoop, bleek Slimani met zijn ervaring van goudwaarde voor de jonge kleedkamer en met tien goals in de competitie en Conference League bleek hij ook sportief een meerwaarde.

Desondanks heeft de 34-jarige volgens Foot Mercato nog steeds geen aanbieding gekregen om zijn contract te verlengen. Anderlecht talmt dus voorlopig, maar de verwachting is wel dat er voor het einde van het seizoen een voorstel op tafel zal liggen. Paars-Wit zal wel snel moeten zijn, want er zou heel wat interesse zijn vanuit Qatar, Saudi-Arabië en de Emiraten.

LEES OOK: ‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

Slimani wil blijven

Het goede nieuws voor Anderlecht is wel dat Slimani graag in België wil blijven. Dat zou ook het werk van Fredberg makkelijker maken, want die moet op die manier al één offensieve aanwinst minder gaan zoeken. Er zal immers sowieso nog meer dan genoeg werk op de plank liggen voor de zomermercato.


Moet Anderlecht hem zo snel mogelijk een voorstel doen?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

18
18
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

39
39
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

33
33
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

233
233
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

108
108
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

44
44
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

144
144
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

34
34
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

273
273
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

236
236
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

31
31
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

303
303
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

209
209
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

264
264
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

206
206
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

230
230
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

957
957
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

184
184
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

786
786
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

557
557
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

525
525
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

267
267
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

346
346
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

718
718
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

865
865

Meer sportnieuws