Hein doet onthulling over Union: "Stonden op ons lijstje"

door
Hein doet onthulling over Union:

Hein Vanhaezebrouck was dit seizoen héél erg aanwezig in de media met tal van rake uitspraken. In de voetbalwereld stellen velen zich vragen bij de uitlatingen van de coach van AA Gent. In Extra Time ging Vanhaezebrouck verder op zijn elan en gaf hij wat transfernieuws prijs.


Michael Frey achtte hij niet goed genoeg. “Frey konden wij ook halen, maar we moesten snel beslissen. In maart al. Ik hoopte toen beter te vinden en dat is misschien niet onmiddellijk gelukt, maar nu hebben we wel beter spitsen dan hem.” Frey trok naar Antwerp en was daar heel trefzeker met 33 goals en 4 assists in 69 matchen. Bij Schalke 04 valt hij door de mand.

LEES OOK: Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

Kritiek op Henry

Thomas Henry kreeg zelfs de volle laag van de coach, ook al bewees die ook in Italië te kunnen scoren. Voor Venezia en Verona scoorde hij 11 keer en deelde hij 4 assists uit in 49 matchen in de Serie A. “Over Frey twijfelde ik ergens nog wel een beetje, over Henry niet. Dat is geen speler voor een ploeg die dominant speelt. Hij is vorig jaar gedegradeerd in Italië en is veranderd met die ploeg, en gaat dit jaar weer degraderen met die club. Hij heeft in het begin gespeeld, ze verloren dan alle matchen en hij werd uit de ploeg gezet. Ze zijn toen ook wat beginnen winnen. Met die blessure heeft hij dan wat pech gehad. Met de spitsen zoals Cuypers, waarvoor ik doorduwde, daar hebben we meer succes mee gehad."

tot slot verklapte hij ook dat Victor Boniface en Simon Adingra op de shortlist stonden. “Boniface stond ook op onze lijst, maar binnen de club waren er twijfels na twee zware knieblessures. Wat hij dit jaar heeft laten zien, dat is nog beter dan wat hij in Noorwegen laat zien. Adingra hadden we ook graag gehaald, maar die was te duur voor ons.”

Had Gent toch voor Frey moeten gaan?

Meest recent

Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

5
5
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

16
16
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

108
108
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

17
17
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

235
235
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

33
33
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

684
684
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

394
394
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

202
202
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

158
158
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

104
104
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

221
221
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

71
71
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

478
478
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

522
522
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

139
139
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

190
190
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

136
136
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

332
332
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

133
133
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

292
292
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

961
961
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

275
275
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

105
105

Meer sportnieuws