'Atlético Madrid strikt verrassende vervanger voor Carrasco'

door
'Atlético Madrid strikt verrassende vervanger voor Carrasco'

Yannick Carrasco is mogelijk bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. Onze landgenoot gaat volgend seizoen zijn laatste contractjaar in, maar zegt Los Rojiblancos komende zomer mogelijk vaarwel. Atlético speurt de markt af naar een vervanger.


Carrasco werd al veelvuldig aan FC Barcelona gelinkt. De Rode Duivel zou een onderdeel zijn van de transfer van Memhis Depay, waarbij de Blaugrana een optie bedong om de Belg voor 20 miljoen euro over te nemen. Barça ziet die som naar verluidt niet meer zitten, maar volgens SPORT wil Atlético de prijs voor Carrasco niet laten zakken. Het is uitkijken of beide Spaanse grootmachten het eens zullen worden.

Atlético is ondertussen op zoek naar een vervanger voor op links. Fichajes brengt de Madrilenen in verband met Ángel Di María. Het contract van de Argentijn bij zijn huidige club Juventus loopt eind dit seizoen af en de linkerpoot zal op zoek moeten gaan naar een nieuwe club. Bij Atlético zou Di María voor het eerst zijn carrière kunnen samenwerken met zijn landgenoot Diego Simeone, die sinds jaar en dag de plak zwaait bij de Madrilenen.

LEES OOK: 'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

Concurrentie

Atlético lijkt wel te moeten gaan afrekenen met stevige concurrentie. Zo noemt Fichajes ook FC Barcelona en Napoli als mogelijk bestemmingen voor de wereldkampioen.  Bij Barça zou Di María een belangrijke factor kunnen zijn in het terughalen van Lionel Messi. De twee kunnen het namelijk uitstekend met elkaar vinden. Bij Napoli zou hij dan weer een mogelijk vertrek van de Mexicaan Hirving Lozano moeten opvangen.

Voor welke club moet Di María kiezen?

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

30
30
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

23
23
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

60
60
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

38
38
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

56
56
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

41
41
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

100
100
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

179
179
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

99
99
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

253
253
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

85
85
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

170
170
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

129
129
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

231
231
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

217
217
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

197
197
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

577
577
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

186
186
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

243
243
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

655
655
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

69
69

Meer sportnieuws