'Atlético Madrid strikt verrassende vervanger voor Carrasco'

131 stemmen
'Atlético Madrid strikt verrassende vervanger voor Carrasco'

Yannick Carrasco is mogelijk bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. Onze landgenoot gaat volgend seizoen zijn laatste contractjaar in, maar zegt Los Rojiblancos komende zomer mogelijk vaarwel. Atlético speurt de markt af naar een vervanger.


Carrasco werd al veelvuldig aan FC Barcelona gelinkt. De Rode Duivel zou een onderdeel zijn van de transfer van Memhis Depay, waarbij de Blaugrana een optie bedong om de Belg voor 20 miljoen euro over te nemen. Barça ziet die som naar verluidt niet meer zitten, maar volgens SPORT wil Atlético de prijs voor Carrasco niet laten zakken. Het is uitkijken of beide Spaanse grootmachten het eens zullen worden.

Atlético is ondertussen op zoek naar een vervanger voor op links. Fichajes brengt de Madrilenen in verband met Ángel Di María. Het contract van de Argentijn bij zijn huidige club Juventus loopt eind dit seizoen af en de linkerpoot zal op zoek moeten gaan naar een nieuwe club. Bij Atlético zou Di María voor het eerst zijn carrière kunnen samenwerken met zijn landgenoot Diego Simeone, die sinds jaar en dag de plak zwaait bij de Madrilenen.

LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Concurrentie

Atlético lijkt wel te moeten gaan afrekenen met stevige concurrentie. Zo noemt Fichajes ook FC Barcelona en Napoli als mogelijk bestemmingen voor de wereldkampioen.  Bij Barça zou Di María een belangrijke factor kunnen zijn in het terughalen van Lionel Messi. De twee kunnen het namelijk uitstekend met elkaar vinden. Bij Napoli zou hij dan weer een mogelijk vertrek van de Mexicaan Hirving Lozano moeten opvangen.

Voor welke club moet Di María kiezen?

Meest recent

'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

0
0
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

30
30
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

76
76
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

103
103
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

78
78
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

95
95
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

219
219
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

250
250
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

178
178
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

160
160
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

248
248
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

209
209
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

76
76
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

51
51
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

464
464
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

223
223
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

349
349
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

166
166
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

119
119
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

470
470
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

197
197
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

362
362
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

267
267

Meer sportnieuws