'Origi kan na horrorseizoen opnieuw in Engeland aan de slag'

193 stemmen
'Origi kan na horrorseizoen opnieuw in Engeland aan de slag'

AC Milan is er niet in geslaagd om het huzarenstukje van vorig seizoen te herhalen. De Rossoneri staat momenteel op een vierde plaats in het klassement, en moet nog volop aan de bak om die plaats te behouden met het oog op een Champions League-ticket. Voor de Belgen bij Milan verliep het seizoen in gelijke lijn met dat van het gehele team. 


Alexis Saelemaekers is voorlopig de enige Belg in de ruime kern van Milan die dit seizoen iet of wat naar behoren presteerde. Anderen zoals Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx vielen compleet uit de boot. Eerstgenoemde kon de torenhoge verwachtingen vooralsnog niet inlossen, maar geniet wel nog het vertrouwen van Pioli en het Milan-bestuur gezien zijn leeftijd en potentieel. Aster Vranckx wordt op zijn beurt dan weer gehuurd van VFL Wolfsburg, en keert naar verluidt volgend seizoen gewoon terug naar Duitsland. 

Voor Divock Origi lijkt er dan weer een andere oplossing uit de bus te gaan komen. De Rode Duivel verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud, en kon tijdens zijn talrijke invalbeurten nooit brengen wat er van hem verwacht werd. Onlangs raakte al bekend dat Fenerbahce interesse vertoont in de aanvaller, en ondertussen lijken enkele Premier League-clubs dat lijstje van gegadigden te vervoegen. 

LEES OOK: Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

West Ham of Aston Villa? 

Volgens diverse Italiaanse bronnen zouden zowel West Ham United als Aston Villa wel een opportuniteit zien in Divock Origi. Beide clubs hebben met respectievelijk Antonio en Watkins als een prijsschutter in hun rangen, maar zien in Origi dan weer een soort van ideale doublure. Gezien het wedstrijdprogramma van de Engelse clubs gedurende het seizoen zou dat ook wel eens betekenen dat de Rode Duivel een stuk meer in actie zal komen als bij Milan. 

Waar speelt Origi volgend seizoen?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

19
19
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

66
66
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

64
64
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

195
195
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

58
58
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

44
44
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

423
423
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

67
67
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

224
224
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

51
51
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

239
239
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

117
117
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

711
711
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

66
66
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

180
180
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

175
175
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1095
1095
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

706
706
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

466
466
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

862
862
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

865
865
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws