'Origi kan na horrorseizoen opnieuw in Engeland aan de slag'

door
'Origi kan na horrorseizoen opnieuw in Engeland aan de slag'

AC Milan is er niet in geslaagd om het huzarenstukje van vorig seizoen te herhalen. De Rossoneri staat momenteel op een vierde plaats in het klassement, en moet nog volop aan de bak om die plaats te behouden met het oog op een Champions League-ticket. Voor de Belgen bij Milan verliep het seizoen in gelijke lijn met dat van het gehele team. 


Alexis Saelemaekers is voorlopig de enige Belg in de ruime kern van Milan die dit seizoen iet of wat naar behoren presteerde. Anderen zoals Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx vielen compleet uit de boot. Eerstgenoemde kon de torenhoge verwachtingen vooralsnog niet inlossen, maar geniet wel nog het vertrouwen van Pioli en het Milan-bestuur gezien zijn leeftijd en potentieel. Aster Vranckx wordt op zijn beurt dan weer gehuurd van VFL Wolfsburg, en keert naar verluidt volgend seizoen gewoon terug naar Duitsland. 

Voor Divock Origi lijkt er dan weer een andere oplossing uit de bus te gaan komen. De Rode Duivel verloor de concurrentiestrijd met Olivier Giroud, en kon tijdens zijn talrijke invalbeurten nooit brengen wat er van hem verwacht werd. Onlangs raakte al bekend dat Fenerbahce interesse vertoont in de aanvaller, en ondertussen lijken enkele Premier League-clubs dat lijstje van gegadigden te vervoegen. 

LEES OOK: Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

West Ham of Aston Villa? 

Volgens diverse Italiaanse bronnen zouden zowel West Ham United als Aston Villa wel een opportuniteit zien in Divock Origi. Beide clubs hebben met respectievelijk Antonio en Watkins als een prijsschutter in hun rangen, maar zien in Origi dan weer een soort van ideale doublure. Gezien het wedstrijdprogramma van de Engelse clubs gedurende het seizoen zou dat ook wel eens betekenen dat de Rode Duivel een stuk meer in actie zal komen als bij Milan. 

Waar speelt Origi volgend seizoen?

Meest recent

Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

8
8
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

452
452
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

251
251
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

48
48
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

281
281
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

178
178
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

249
249
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

385
385
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

154
154
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

178
178
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

491
491
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

408
408
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

82
82
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

441
441
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

50
50
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

333
333
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

720
720
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

301
301
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

146
146
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

827
827
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1570
1570
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

685
685
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

586
586
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

482
482
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

526
526

Meer sportnieuws