'Manchester City pakt uit met volgende miljoenenaankoop'

door
'Manchester City pakt uit met volgende miljoenenaankoop'

Manchester City beleefde een droomweek. De Citizens bereikten de finale van de Champions League, én mochten zich vorig weekend tot landskampioen kronen. Met een aankomende FA Cup-finale kan het seizoen van Pep Guardiola wel eens het beste uit de geschiedenis van Man City worden. 


Dat droomseizoen is de steenrijke eigenaars van Manchester City niet ontgaan. Met het oog op de volgende jaargang wil de ploeg van Pep Guardiola zich dan ook fors versterken. Vooral in het verdedigende compartiment kunnen de Citizens wel wat vers bloed gebruiken, en om die reden wordt er richting de Duitse Bundesliga gekeken. 

Volgens Fichajes is Man City geïnteresseerd in de diensten van Josko Gvardiol. De Kroatische verdediger van RB Leipzig speelt al twee seizoenen op een enorm hoog niveau bij de Duitse topclub, en lijkt binnenkort een droomtransfer te kunnen maken. De Citizens zouden ongeveer 100 miljoen euro moeten neertellen voor de 21-jarige Gvardiol, maar dat is volgens bovengenoemd medium geen enkel probleem voor de steenrijke PL-club. 

LEES OOK: 'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Einde voor Aké of Laporte? 

Met Nathan Aké en Aymeric Laporte heeft Guardiola op dit moment twee linksbenige centrale verdedigers in zijn selectie. Gezien het feit dat Gvardiol dezelfde voorkeursvoet heeft als het huidige City-duo, zou het dus zomaar kunnen dat Laporte of Aké deze zomer dienen te vertrekken bij de kersverse Engelse landskampioen. Vooral Laporte wordt al enige tijd in verband gebracht met een terugkeer naar zijn thuisland. Zo werd hij al gelinkt aan FC Barcelona, waar ze op zoek zijn naar iemand met het profiel van de inmiddels 28-jarige Spanjaard. 

🚀

Moet City vol gaan voor iemand als Gvardiol?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

44
44
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

125
125
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

66
66
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

62
62
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

111
111
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

161
161
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

83
83
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

76
76
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

81
81
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

551
551
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

29
29
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

65
65
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

181
181
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

201
201
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

64
64
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

79
79
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

254
254
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

208
208
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

308
308
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

501
501
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

211
211
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

178
178
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

604
604
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws