Spanje spreekt schande na nederlaag Real Madrid bij Valencia

door
Spanje spreekt schande na nederlaag Real Madrid bij Valencia

Real Madrid sleept zich naar het einde van het seizoen. Het zag vorige week FC Barcelona de titel vieren in La Liga en vloog enkele dagen later op pijnlijke wijze uit de Champions League. Het greep naast een finaleticket nadat het van Manchester City een 4-0 om de oren kreeg. Een baalweek eindigde zondagavond passend, met een nieuwe nederlaag. Deze keer gingen ze met 1-0 onderuit in Valencia.


Valencia won dankzij een doelpunt van Diego Lopez na 33 minuten, maar daar had niemand het achteraf over. In plaats daarvan wordt in Spanje schande gesproken over de manier waarop Vinicius Junior behandeld werd in het Mestalla. In de tweede helft kreeg de Braziliaan het aan de stok met Valencia-verdediger Cömert, die een aanval van Real afgebroken had door een tweede bal op het veld te gooien.

Maar vervolgens richtte de woede van Vinicius zich op de tribunes. De Braziliaan beweerde racistisch bejegend te zijn en kon de dader zelfs aanwijzen. De Valencia-fans volhardden echter en er rolden spreekkoren van de tribunes waarbij de speler van Real 'tonto' of 'dwaas' genoemd werd. De wedstrijd lag door dat alles maar liefst tien minuten stil en kon pas hervat worden nadat de stadionomroeper tot twee keer toe het publiek aangemaand had om de verbale aanvallen op Vinicius te stoppen.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Stoppen slaan door

In blessuretijd sloegen de stoppen vervolgens helemaal door bij Vinicius. Er ontstond een massale knokpartij nadat ze bij Valencia opzichtig probeerden om tijd te rekken, waarbij de Braziliaan Valencia-speler Hugo Duro in het gezicht sloeg. Die had Vinicius echter wel meermaals bij de keel gegrepen tijdens het opstootje. Het leverde Vinicius een rode kaart op, terwijl Duro zonder sanctie ontsnapte. Dat alles zorgt uiteraard voor de nodige discussie in de Spaanse media.

Had de wedstrijd stilgelegd moeten worden?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

9
9
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

46
46
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

45
45
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

31
31
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

77
77
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

108
108
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

180
180
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

67
67
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

407
407
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

120
120
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

144
144
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

280
280
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

130
130
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

130
130
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

106
106
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

312
312
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

234
234
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

128
128
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

174
174
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws