Beresterke Colassin speelt PSV helemaal op een hoopje

door
Beresterke Colassin speelt PSV helemaal op een hoopje

Antoine Colassin wordt door RSC Anderlecht dit seizoen uitgeleend aan sc Heerenveen. De aanvaller/aanvallende middenvelder kende een seizoen met ups en downs, maar vandaag maakte hij bijzonder veel indruk op het veld van PSV.


Heerenveen speelde 3-3 in Eindhoven. Colassin stond in de basis en was de man van de match. Met twee goals en één assist zorgde hij ervoor dat Heerenveen een punt pakte, al smaakte dat zuur. Het stond 1-3 voor. Colassin wordt door Anderlecht uitgeleend aan Heerenveen, maar voorlopig lichtte de club de aankoopoptie niet.

LEES OOK: Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Wil blijven

De kans lijkt niet groot te zijn dat Colassin nog een toekomst heeft in het Lotto Park. De speler gaf al aan dat hij graag wil blijven bij Heerenveen, maar voorlopig is nog niet duidelijk waar zijn toekomst ligt. "“Nu voel ik me goed bij Heerenveen. Dit is een familieclub. Hopelijk sluiten we dit seizoen af met het bereiken van de play-offs. Vervolgens moet ik afwachten wat de plannen van Anderlecht zijn. Ik vind ook dat ik naar behoren heb gepresteerd, in de wedstrijden waarin ik mocht starten. De voorbije maanden waren dan ook niet altijd makkelijk. Maar ik heb geprobeerd om positief te blijven. Ik wilde niet opgeven. Want als je dat doet, dan weet je zeker dat je niet gaat spelen", liet hij onlangs verstaan.

Moet RSCA Colassin een nieuwe kans geven?

Meest recent

Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

20
20
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

73
73
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

102
102
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

64
64
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

304
304
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

75
75
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

140
140
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

314
314
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

248
248
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

427
427
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

159
159
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

678
678
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

691
691
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

626
626
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

259
259
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

1108
1108
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

633
633
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1309
1309
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

211
211
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

231
231
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

2965
2965
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

189
189
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

372
372
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

640
640

Meer sportnieuws