Standard afgeleid door Deila-soap? Dussenne reageert

326 stemmen
Standard afgeleid door Deila-soap? Dussenne reageert

Voor Standard is de Europese droom helemaal begraven. De kans was al zeer klein dat de Rouches nog een Europees ticket zouden pakken, maar na de 3-0 in Westerlo mag daar ook mathematisch een kruis over gemaakt worden. Standard speelde in 't Kuipje één van zijn slechtste wedstrijden van het seizoen en betaalt daar een dure prijs voor.


Ze konden op geen enkel moment aanspraak maken op puntenwinst tegen een Westerlo dat nochtans al zeven matchen niet meer gewonnen had. Ze kwamen al na vier minuten op achterstand, slikten op het halfuur de 2-0 en mochten de VAR bedanken dat het niet 3-0 werd nog voor rust. Je zou haast denken dat ze bij Standard afgeleid waren door de soap rond Ronny Deila, die volgens HLN deze week een akkoord bereikte met Club Brugge.

"We weten dat Club Brugge een trainer zoekt, maar onze trainer blijft professioneel. Wij weten daar ook niets meer over en we blijven 100 procent achter de trainer staan. Dat we een goed seizoen gespeeld hebben, is ook aan hem te danken", stelt aanvoerder Noë Dussenne echter bij Eleven Sports. "Vandaag haalde gewoon niemand zijn niveau. In de tweede helft was het iets beter, maar we konden niet scoren."

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

In schoonheid afsluiten

Er staat voor Standard niets meer op het spel in de laatste twee wedstrijden tegen Cercle Brugge en AA Gent, maar ze zullen hun seizoen toch in schoonheid willen afsluiten. Dat geldt zeker voor Dussenne, want het worden zijn laatste wedstrijden voor Standard. Het aflopende contract van de ervaren verdediger zal immers niet meer verlengd worden.

Denk je dat de geruchten Standard afgeleid hebben?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

28
28
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

210
210
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

219
219
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

71
71
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

60
60
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

507
507
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

266
266
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

121
121
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

122
122
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

100
100
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

288
288
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

117
117
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

411
411
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

566
566
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

208
208
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

365
365
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

144
144
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws