Standard afgeleid door Deila-soap? Dussenne reageert

door
Standard afgeleid door Deila-soap? Dussenne reageert

Voor Standard is de Europese droom helemaal begraven. De kans was al zeer klein dat de Rouches nog een Europees ticket zouden pakken, maar na de 3-0 in Westerlo mag daar ook mathematisch een kruis over gemaakt worden. Standard speelde in 't Kuipje één van zijn slechtste wedstrijden van het seizoen en betaalt daar een dure prijs voor.


Ze konden op geen enkel moment aanspraak maken op puntenwinst tegen een Westerlo dat nochtans al zeven matchen niet meer gewonnen had. Ze kwamen al na vier minuten op achterstand, slikten op het halfuur de 2-0 en mochten de VAR bedanken dat het niet 3-0 werd nog voor rust. Je zou haast denken dat ze bij Standard afgeleid waren door de soap rond Ronny Deila, die volgens HLN deze week een akkoord bereikte met Club Brugge.

"We weten dat Club Brugge een trainer zoekt, maar onze trainer blijft professioneel. Wij weten daar ook niets meer over en we blijven 100 procent achter de trainer staan. Dat we een goed seizoen gespeeld hebben, is ook aan hem te danken", stelt aanvoerder Noë Dussenne echter bij Eleven Sports. "Vandaag haalde gewoon niemand zijn niveau. In de tweede helft was het iets beter, maar we konden niet scoren."

LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

In schoonheid afsluiten

Er staat voor Standard niets meer op het spel in de laatste twee wedstrijden tegen Cercle Brugge en AA Gent, maar ze zullen hun seizoen toch in schoonheid willen afsluiten. Dat geldt zeker voor Dussenne, want het worden zijn laatste wedstrijden voor Standard. Het aflopende contract van de ervaren verdediger zal immers niet meer verlengd worden.

Denk je dat de geruchten Standard afgeleid hebben?

Meest recent

'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

5
5
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

29
29
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

170
170
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

106
106
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

73
73
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

304
304
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

44
44
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

134
134
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

469
469
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

42
42
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

94
94
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

158
158
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

223
223
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

174
174
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

98
98
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

182
182
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

140
140
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

76
76
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

90
90
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

278
278
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

404
404
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

207
207
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

106
106

Meer sportnieuws