Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

door
Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

Bij AC Milan zit een prijs pakken er niet meer in nadat ze deze week uitgeschakeld werden in de halve finale van de Champions League. De titel zat er al even niet meer in en ze kunnen daarom in Milaan toch spreken van een slechter seizoen dan vorig jaar.


Ook bij de vier Belgen in de selectie liep het dit seizoen stroef. Alexis Saelemaekers, Divock Origi, Charles De Ketelaere en Aster Vranckx starten zelden in de basis, en voor sommigen is een wisselbeurt ook zeldzaam. Maar ze verdienen er wel een flinke duit aan. Capology maakte onlangs de salarissen bekend van de spelers in de Serie A.

Daaruit blijkt dat Origi de best betaalde Belg bij de Rossoneri is met een maandloon van 5,1 miljoen euro. Hij is daarmee ook de op drie na best betaalde speler bij Milan, na Ismaël Bennacer, Rafael Leão en huurling Sergiño Dest. De Ketelaere vinden we iets lager in de rangschikking, maar verdient nog steeds 2,8 miljoen euro per maand.

Opvallend is dat Origi en De Ketelaere meer verdienen dan Zlatan Ibrahimovic. Hij heeft hetzelfde maandloon als die andere Belg, Aster Vranckx, namelijk 1,9 miljoen euro.

De Belg die al het langst onder contract ligt bij Milan is één van de spelers die het minste verdient. Met een maandloon van bijna 1,3 miljoen euro verdient hij nog steeds goed zijn boterham. Slechts 5 spelers verdienen minder dan de 23-jarige flankspeler.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Lukaku grootverdiener

Als er gekeken wordt naar de algemene lijst van salarissen, staat Romelu Lukaku best hoog genoteerd. De huurling van Internazionale verdient 10,9 miljoen euro per maand, en is daarmee de achtste best betaalde speler in Italië.

Verdienen de Belgen in Italië te veel?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

22
22
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

147
147
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

57
57
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

53
53
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

59
59
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

45
45
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

40
40
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

51
51
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

163
163
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

166
166
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

39
39
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

186
186
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

45
45
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

161
161
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

278
278
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

50
50
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

268
268
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

209
209

Meer sportnieuws