Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

door
Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

Bij AC Milan zit een prijs pakken er niet meer in nadat ze deze week uitgeschakeld werden in de halve finale van de Champions League. De titel zat er al even niet meer in en ze kunnen daarom in Milaan toch spreken van een slechter seizoen dan vorig jaar.


Ook bij de vier Belgen in de selectie liep het dit seizoen stroef. Alexis Saelemaekers, Divock Origi, Charles De Ketelaere en Aster Vranckx starten zelden in de basis, en voor sommigen is een wisselbeurt ook zeldzaam. Maar ze verdienen er wel een flinke duit aan. Capology maakte onlangs de salarissen bekend van de spelers in de Serie A.

Daaruit blijkt dat Origi de best betaalde Belg bij de Rossoneri is met een maandloon van 5,1 miljoen euro. Hij is daarmee ook de op drie na best betaalde speler bij Milan, na Ismaël Bennacer, Rafael Leão en huurling Sergiño Dest. De Ketelaere vinden we iets lager in de rangschikking, maar verdient nog steeds 2,8 miljoen euro per maand.

Opvallend is dat Origi en De Ketelaere meer verdienen dan Zlatan Ibrahimovic. Hij heeft hetzelfde maandloon als die andere Belg, Aster Vranckx, namelijk 1,9 miljoen euro.

De Belg die al het langst onder contract ligt bij Milan is één van de spelers die het minste verdient. Met een maandloon van bijna 1,3 miljoen euro verdient hij nog steeds goed zijn boterham. Slechts 5 spelers verdienen minder dan de 23-jarige flankspeler.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Lukaku grootverdiener

Als er gekeken wordt naar de algemene lijst van salarissen, staat Romelu Lukaku best hoog genoteerd. De huurling van Internazionale verdient 10,9 miljoen euro per maand, en is daarmee de achtste best betaalde speler in Italië.

Verdienen de Belgen in Italië te veel?

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

11
11
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

89
89
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

27
27
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

499
499
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

56
56
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

55
55
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

285
285
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

332
332
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

365
365
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

168
168
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

48
48
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

124
124
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

317
317
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

309
309
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

729
729
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws