Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

door
Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

Bij AC Milan zit een prijs pakken er niet meer in nadat ze deze week uitgeschakeld werden in de halve finale van de Champions League. De titel zat er al even niet meer in en ze kunnen daarom in Milaan toch spreken van een slechter seizoen dan vorig jaar.


Ook bij de vier Belgen in de selectie liep het dit seizoen stroef. Alexis Saelemaekers, Divock Origi, Charles De Ketelaere en Aster Vranckx starten zelden in de basis, en voor sommigen is een wisselbeurt ook zeldzaam. Maar ze verdienen er wel een flinke duit aan. Capology maakte onlangs de salarissen bekend van de spelers in de Serie A.

Daaruit blijkt dat Origi de best betaalde Belg bij de Rossoneri is met een maandloon van 5,1 miljoen euro. Hij is daarmee ook de op drie na best betaalde speler bij Milan, na Ismaël Bennacer, Rafael Leão en huurling Sergiño Dest. De Ketelaere vinden we iets lager in de rangschikking, maar verdient nog steeds 2,8 miljoen euro per maand.

Opvallend is dat Origi en De Ketelaere meer verdienen dan Zlatan Ibrahimovic. Hij heeft hetzelfde maandloon als die andere Belg, Aster Vranckx, namelijk 1,9 miljoen euro.

De Belg die al het langst onder contract ligt bij Milan is één van de spelers die het minste verdient. Met een maandloon van bijna 1,3 miljoen euro verdient hij nog steeds goed zijn boterham. Slechts 5 spelers verdienen minder dan de 23-jarige flankspeler.

LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Lukaku grootverdiener

Als er gekeken wordt naar de algemene lijst van salarissen, staat Romelu Lukaku best hoog genoteerd. De huurling van Internazionale verdient 10,9 miljoen euro per maand, en is daarmee de achtste best betaalde speler in Italië.

Verdienen de Belgen in Italië te veel?

Meest recent

Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

15
15
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

159
159
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

38
38
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

198
198
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

150
150
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

182
182
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

429
429
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

79
79
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

63
63
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

156
156
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

421
421
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

182
182
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

89
89
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

358
358
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

465
465
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

51
51
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

196
196
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

687
687
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

192
192
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

141
141
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

200
200
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

385
385
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

88
88
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

254
254

Meer sportnieuws