Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

144 stemmen
Hoeveel verdienen Milan-Belgen? ‘Origi is bestbetaalde’

Bij AC Milan zit een prijs pakken er niet meer in nadat ze deze week uitgeschakeld werden in de halve finale van de Champions League. De titel zat er al even niet meer in en ze kunnen daarom in Milaan toch spreken van een slechter seizoen dan vorig jaar.


Ook bij de vier Belgen in de selectie liep het dit seizoen stroef. Alexis Saelemaekers, Divock Origi, Charles De Ketelaere en Aster Vranckx starten zelden in de basis, en voor sommigen is een wisselbeurt ook zeldzaam. Maar ze verdienen er wel een flinke duit aan. Capology maakte onlangs de salarissen bekend van de spelers in de Serie A.

Daaruit blijkt dat Origi de best betaalde Belg bij de Rossoneri is met een maandloon van 5,1 miljoen euro. Hij is daarmee ook de op drie na best betaalde speler bij Milan, na Ismaël Bennacer, Rafael Leão en huurling Sergiño Dest. De Ketelaere vinden we iets lager in de rangschikking, maar verdient nog steeds 2,8 miljoen euro per maand.

Opvallend is dat Origi en De Ketelaere meer verdienen dan Zlatan Ibrahimovic. Hij heeft hetzelfde maandloon als die andere Belg, Aster Vranckx, namelijk 1,9 miljoen euro.

De Belg die al het langst onder contract ligt bij Milan is één van de spelers die het minste verdient. Met een maandloon van bijna 1,3 miljoen euro verdient hij nog steeds goed zijn boterham. Slechts 5 spelers verdienen minder dan de 23-jarige flankspeler.

LEES OOK: 'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Lukaku grootverdiener

Als er gekeken wordt naar de algemene lijst van salarissen, staat Romelu Lukaku best hoog genoteerd. De huurling van Internazionale verdient 10,9 miljoen euro per maand, en is daarmee de achtste best betaalde speler in Italië.

Verdienen de Belgen in Italië te veel?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

57
57
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

9
9
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

11
11
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

75
75
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

86
86
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

326
326
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

131
131
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

203
203
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

489
489
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

317
317
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

236
236
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

384
384
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

452
452
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

639
639
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

285
285
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

411
411

Meer sportnieuws