‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

631 stemmen
‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

Club Brugge is actief op zoek naar twee versterkingen op het centrale middenveld, en eentje daarvan is een nummer acht met atletisch vermogen. De sportieve cel van Club Brugge is al bezig met het identificeren van interessante spelers en Adem Zorgane (Sporting Charleroi) is een van de targets. Maar Olympique Marseille stelt zich nadrukkelijk op als de meest concrete partij voor de talentvolle Algerijn.


Journalist Sacha Tavolieri meldde vorige week dat Zorgane een optie voor Club Brugge en hij bezit intrinsiek de kwaliteiten om een meerwaarde te kunnen zijn in West-Vlaanderen. Door zijn constant en hoog niveau dat hij etaleert bij Charleroi, geniet de 23-jarige Algerijn bijgevolg enorm veel buitenlandse belangstelling en wordt hij bijna elke transferperiode in verband gebracht met een vertrek bij de Zebra's.

Het lijkt er echter op dat komende zomer eindelijk het moment is waarop hij zal vertrekken. “Of ik in de zomer vertrek? Ik ga niet liegen: dat is inderdaad het plan”, verklaarde Zorgane in februari aan RTBF. De sterspeler van Sporting Charleroi staat al op de lijst van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en sinds deze week ook Wolverhampton, Brighton & Hove Albion, Lille OSC, RC Lens en Olympique Marseille.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Opgelet voor Marseille

Volgens Sport Zone heeft L’OM zijn zinnen gezet op Zorgane en heeft Pablo Longoria, de voorzitter van de Franse club, zich alvast actief gemeld bij Charleroi. Mehdi Bayat zal ongetwijfeld een goede prijs willen krijgen als hij Zorgane verkoopt. Anderhalf jaar geleden werd er nog een stevige vraagprijs van 8 miljoen euro aan Zorgane gehangen, en op dit moment wordt zijn marktwaarde geschat op 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge wil 'heerlijke' JPL-topper van 8 miljoen

Speelt Zorgane volgend seizoen bij Club Brugge?

Meest recent

Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

74
74
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

14
14
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

34
34
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

72
72
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

62
62
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

260
260
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

190
190
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

46
46
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

419
419
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

169
169
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

497
497
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

66
66
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

116
116
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

378
378
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

715
715
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

553
553
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

162
162
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1167
1167
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

686
686
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

262
262
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

538
538
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260

Meer sportnieuws