‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

door
‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

Club Brugge is actief op zoek naar twee versterkingen op het centrale middenveld, en eentje daarvan is een nummer acht met atletisch vermogen. De sportieve cel van Club Brugge is al bezig met het identificeren van interessante spelers en Adem Zorgane (Sporting Charleroi) is een van de targets. Maar Olympique Marseille stelt zich nadrukkelijk op als de meest concrete partij voor de talentvolle Algerijn.


Journalist Sacha Tavolieri meldde vorige week dat Zorgane een optie voor Club Brugge en hij bezit intrinsiek de kwaliteiten om een meerwaarde te kunnen zijn in West-Vlaanderen. Door zijn constant en hoog niveau dat hij etaleert bij Charleroi, geniet de 23-jarige Algerijn bijgevolg enorm veel buitenlandse belangstelling en wordt hij bijna elke transferperiode in verband gebracht met een vertrek bij de Zebra's.

Het lijkt er echter op dat komende zomer eindelijk het moment is waarop hij zal vertrekken. “Of ik in de zomer vertrek? Ik ga niet liegen: dat is inderdaad het plan”, verklaarde Zorgane in februari aan RTBF. De sterspeler van Sporting Charleroi staat al op de lijst van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en sinds deze week ook Wolverhampton, Brighton & Hove Albion, Lille OSC, RC Lens en Olympique Marseille.

LEES OOK: 'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

Opgelet voor Marseille

Volgens Sport Zone heeft L’OM zijn zinnen gezet op Zorgane en heeft Pablo Longoria, de voorzitter van de Franse club, zich alvast actief gemeld bij Charleroi. Mehdi Bayat zal ongetwijfeld een goede prijs willen krijgen als hij Zorgane verkoopt. Anderhalf jaar geleden werd er nog een stevige vraagprijs van 8 miljoen euro aan Zorgane gehangen, en op dit moment wordt zijn marktwaarde geschat op 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge wil 'heerlijke' JPL-topper van 8 miljoen

Speelt Zorgane volgend seizoen bij Club Brugge?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

13
13
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

84
84
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

44
44
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

55
55
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

77
77
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

120
120
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

56
56
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

452
452
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

58
58
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

178
178
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

489
489
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws