‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

door
‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

Club Brugge is actief op zoek naar twee versterkingen op het centrale middenveld, en eentje daarvan is een nummer acht met atletisch vermogen. De sportieve cel van Club Brugge is al bezig met het identificeren van interessante spelers en Adem Zorgane (Sporting Charleroi) is een van de targets. Maar Olympique Marseille stelt zich nadrukkelijk op als de meest concrete partij voor de talentvolle Algerijn.


Journalist Sacha Tavolieri meldde vorige week dat Zorgane een optie voor Club Brugge en hij bezit intrinsiek de kwaliteiten om een meerwaarde te kunnen zijn in West-Vlaanderen. Door zijn constant en hoog niveau dat hij etaleert bij Charleroi, geniet de 23-jarige Algerijn bijgevolg enorm veel buitenlandse belangstelling en wordt hij bijna elke transferperiode in verband gebracht met een vertrek bij de Zebra's.

Het lijkt er echter op dat komende zomer eindelijk het moment is waarop hij zal vertrekken. “Of ik in de zomer vertrek? Ik ga niet liegen: dat is inderdaad het plan”, verklaarde Zorgane in februari aan RTBF. De sterspeler van Sporting Charleroi staat al op de lijst van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en sinds deze week ook Wolverhampton, Brighton & Hove Albion, Lille OSC, RC Lens en Olympique Marseille.

LEES OOK: Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Opgelet voor Marseille

Volgens Sport Zone heeft L’OM zijn zinnen gezet op Zorgane en heeft Pablo Longoria, de voorzitter van de Franse club, zich alvast actief gemeld bij Charleroi. Mehdi Bayat zal ongetwijfeld een goede prijs willen krijgen als hij Zorgane verkoopt. Anderhalf jaar geleden werd er nog een stevige vraagprijs van 8 miljoen euro aan Zorgane gehangen, en op dit moment wordt zijn marktwaarde geschat op 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge wil 'heerlijke' JPL-topper van 8 miljoen

Speelt Zorgane volgend seizoen bij Club Brugge?

Meest recent

'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

77
77
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

55
55
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

41
41
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

132
132
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

97
97
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

307
307
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

247
247
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

74
74
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

404
404
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

114
114
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

424
424
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

202
202
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

349
349
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

541
541
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

253
253
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

278
278
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

59
59
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

425
425
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

368
368
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

69
69
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

395
395
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

190
190
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

215
215

Meer sportnieuws