‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

door
‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

Club Brugge is actief op zoek naar twee versterkingen op het centrale middenveld, en eentje daarvan is een nummer acht met atletisch vermogen. De sportieve cel van Club Brugge is al bezig met het identificeren van interessante spelers en Adem Zorgane (Sporting Charleroi) is een van de targets. Maar Olympique Marseille stelt zich nadrukkelijk op als de meest concrete partij voor de talentvolle Algerijn.


Journalist Sacha Tavolieri meldde vorige week dat Zorgane een optie voor Club Brugge en hij bezit intrinsiek de kwaliteiten om een meerwaarde te kunnen zijn in West-Vlaanderen. Door zijn constant en hoog niveau dat hij etaleert bij Charleroi, geniet de 23-jarige Algerijn bijgevolg enorm veel buitenlandse belangstelling en wordt hij bijna elke transferperiode in verband gebracht met een vertrek bij de Zebra's.

Het lijkt er echter op dat komende zomer eindelijk het moment is waarop hij zal vertrekken. “Of ik in de zomer vertrek? Ik ga niet liegen: dat is inderdaad het plan”, verklaarde Zorgane in februari aan RTBF. De sterspeler van Sporting Charleroi staat al op de lijst van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en sinds deze week ook Wolverhampton, Brighton & Hove Albion, Lille OSC, RC Lens en Olympique Marseille.

LEES OOK: Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Opgelet voor Marseille

Volgens Sport Zone heeft L’OM zijn zinnen gezet op Zorgane en heeft Pablo Longoria, de voorzitter van de Franse club, zich alvast actief gemeld bij Charleroi. Mehdi Bayat zal ongetwijfeld een goede prijs willen krijgen als hij Zorgane verkoopt. Anderhalf jaar geleden werd er nog een stevige vraagprijs van 8 miljoen euro aan Zorgane gehangen, en op dit moment wordt zijn marktwaarde geschat op 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge wil 'heerlijke' JPL-topper van 8 miljoen

Speelt Zorgane volgend seizoen bij Club Brugge?

Meest recent

Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

23
23
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

65
65
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

36
36
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

125
125
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

249
249
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

206
206
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

134
134
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

249
249
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

301
301
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

475
475
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

90
90
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

213
213
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

184
184
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

97
97
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

181
181
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

209
209
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

466
466
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

443
443
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

258
258
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

464
464
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

513
513
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

418
418
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

809
809

Meer sportnieuws