‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

door
‘Marseille brengt Vincent Mannaert in grote problemen’

Club Brugge is actief op zoek naar twee versterkingen op het centrale middenveld, en eentje daarvan is een nummer acht met atletisch vermogen. De sportieve cel van Club Brugge is al bezig met het identificeren van interessante spelers en Adem Zorgane (Sporting Charleroi) is een van de targets. Maar Olympique Marseille stelt zich nadrukkelijk op als de meest concrete partij voor de talentvolle Algerijn.


Journalist Sacha Tavolieri meldde vorige week dat Zorgane een optie voor Club Brugge en hij bezit intrinsiek de kwaliteiten om een meerwaarde te kunnen zijn in West-Vlaanderen. Door zijn constant en hoog niveau dat hij etaleert bij Charleroi, geniet de 23-jarige Algerijn bijgevolg enorm veel buitenlandse belangstelling en wordt hij bijna elke transferperiode in verband gebracht met een vertrek bij de Zebra's.

Het lijkt er echter op dat komende zomer eindelijk het moment is waarop hij zal vertrekken. “Of ik in de zomer vertrek? Ik ga niet liegen: dat is inderdaad het plan”, verklaarde Zorgane in februari aan RTBF. De sterspeler van Sporting Charleroi staat al op de lijst van clubs zoals Burnley, AS Monaco, RC Lens, Olympique Lyon, Napoli en sinds deze week ook Wolverhampton, Brighton & Hove Albion, Lille OSC, RC Lens en Olympique Marseille.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Opgelet voor Marseille

Volgens Sport Zone heeft L’OM zijn zinnen gezet op Zorgane en heeft Pablo Longoria, de voorzitter van de Franse club, zich alvast actief gemeld bij Charleroi. Mehdi Bayat zal ongetwijfeld een goede prijs willen krijgen als hij Zorgane verkoopt. Anderhalf jaar geleden werd er nog een stevige vraagprijs van 8 miljoen euro aan Zorgane gehangen, en op dit moment wordt zijn marktwaarde geschat op 6 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge wil 'heerlijke' JPL-topper van 8 miljoen

Speelt Zorgane volgend seizoen bij Club Brugge?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

20
20
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

38
38
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

37
37
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

78
78
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

265
265
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

365
365
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

265
265
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

20
20
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

257
257
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

296
296
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

76
76
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

177
177
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

372
372
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

247
247
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

348
348
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

236
236
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws