'Na pandoering op City: de eerste transfer die Real Madrid wil maken'

stemmen
'Na pandoering op City: de eerste transfer die Real Madrid wil maken'

Lange tijd leek Real Madrid onaantastbaar in de Champions League, maar de Koninklijke werd woensdagavond brutaal met de voetjes op de grond gezet. Het kreeg van Manchester City een 4-0 om de oren, waardoor ze hun titel in het kampioenenbal niet gaan verlengen. City speelt op 10 juni tegen Inter de finale, terwijl Real met een flinke kater achterbleef.


De pijnpunten van de ploeg werden door Pep Guardiola en zijn ploeg pijnlijk blootgelegd en zo is het uiteindelijk een teleurstellend seizoen voor Real. Ze moesten in La Liga ook al laten aan FC Barcelona, het binnenhalen van de Copa del Rey is niet meer dan een troostprijs. In de zomer zullen enkele mankementen in de selectie aangepakt moeten worden.

In het Etihad werd bijvoorbeeld duidelijk dat Real met een probleem zit op de linksachter. Ferland Mendy was dit seizoen vaker geblesseerd dan fit en een echt alternatief is er niet. Eduardo Camavinga speelde de voorbije maanden op die positie, maar de jonge Fransman kan niet verbergen dat hij van nature een middenvelder is. Volgens Fichajes wordt het vinden van een titularis op linksback dan ook de prioriteit van de zomer.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Davies moet redding brengen

Voorzitter Florentino Perez zou dan ook vol werk maken van de komst van Alphonso Davies. Het zal zeker niet makkelijk en niet goedkoop worden om de 22-jarige Canadees weg te kapen bij Bayern München, maar dan heeft Real wel meteen een linksachter met wie het jaren verder kan. Zelfs als de transfersom zeer hoog op kan lopen, zou het weleens de investering waard kunnen blijken.

🚀

Zou Davies het probleem op linksachter oplossen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

104
104
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

480
480
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

383
383
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

435
435
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

237
237
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

232
232
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1228
1228
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

315
315
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

502
502
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

898
898
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

703
703
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws