Anderlecht-fans kiezen eerste spits voor volgend seizoen

door
Anderlecht-fans kiezen eerste spits voor volgend seizoen

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomer. Er zullen de komende maanden heel wat versterkingen gehaald moeten worden om beter te kunnen doen dan de teleurstellende elfde plaats van dit seizoen. In de eerste plaats moeten echter eerst intern enkele dossiers uitgeklaard worden, om te bepalen wie blijft en wie vertrekt. Over Islam Slimani is er bijvoorbeeld nog grote onzekerheid.


De 35-jarige Algerijn werd in het absolute slot van de wintermercato binnengehaald nadat de komst van Tolu Arokodare nog afsprong. De transfer werd op de nodige scepsis onthaald, maar met zijn ervaring en grinta bleek Slimani een schot in de roos. Met negen goals en een assist in zestien wedstrijden kon hij ook goede cijfers voorleggen. Anderlecht wil zijn aflopende contract dan ook verlengen, maar het is nog niet duidelijk of de speler dat ook zelf ziet zitten.

Ook als Slimani blijft, gaat Paars-Wit sowieso nog op zoek naar een spits. Benito Raman mag immers vertrekken en Mario Stroeykens en Lucas Stassin zitten nog wat groen achter de oren. Desondanks geeft de meerderheid van de stemmers in een poll van VoetbalNieuws wel aan dat Slimani volgend seizoen de eerste spits moet blijven. 64 procent van de stemmers is die mening aangedaan.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Joker

Slechts negen procent vindt dat er volgend seizoen geen rol meer weggelegd moet zijn voor Slimani. De overige 27 procent ziet de Algerijn graag blijven, maar dan wel in een rol als joker. Al zal de precieze rol van Slimani volgend seizoen wellicht vooral afhangen van welke opportuniteiten CEO Sports Jesper Fredberg vindt op de markt en hoe die uitpakken. Vorige zomer werd er immers ook veel verwacht van Fabio Silva en Sebastiano Esposito, maar zij konden de verwachtingen niet inlossen.

Zal Anderlecht snel een nieuwe spits vinden?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

16
16
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

37
37
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

17
17
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

96
96
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

196
196
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

280
280
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

83
83
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

144
144
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

281
281
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

242
242
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

235
235
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

182
182
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

364
364
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

79
79
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

106
106
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

117
117
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

63
63
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

115
115
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

302
302
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

101
101
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

41
41
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

270
270
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws