Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

door
Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

Het zou zomaar kunnen dat Antwerp straks een historische dubbel mag vieren. De Great Old heeft de Croky Cup al op zak en ligt halfweg de Champions' Play-Off ook in polepositie om kampioen te worden. In de laatste drie wedstrijden moeten ze nog een voorsprong van één punt op Union en vier punten op Genk zien vast te houden.


Een belangrijke rol in de successen van dit seizoen was weggelegd voor Vincent Janssen. Antwerp tastte diep in de buidel om de 28-jarige spits vorige zomer binnen te halen, maar de Nederlander bleek de investering meer dan waard. Hij scoorde al zeventien keer in de Jupiler Pro League en hielp de Great Old ook in de bekerfinale met een doelpunt voorbij KV Mechelen.

De goede prestaties van Janssen zorgden ervoor dat er de voorbije maanden gespeculeerd werd dat hij komende zomer alweer zou kunnen gaan vertrekken. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Premier League. Maar Janssen bezorgt Antwerp nu geweldig nieuws. In Gazet van Antwerpen geeft hij aan dat hij niet van plan is om na één jaar alweer te vertrekken.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

American Dream

De voorbije maanden gaf Janssen al een paar keer aan dat hij niet langer de behoefte heeft om de stap naar een topcompetitie te zetten. Slechts één avontuur zou hem tot een vertrek op de Bosuil kunnen verleiden. Bij Koolcast Sport gaf Janssen deze week aan dat hij nog twee dromen heeft in zijn carrière. "Kampioen worden hier, sowieso. Is het niet dit jaar, dan volgend seizoen of het seizoen daarop. En ik wil graag nog in de MLS spelen. Mijn vrouw komt uit Austin. Daar ga ik later nog veel komen, dus ik zou andere steden ook wel overwegen. Maar ik zou graag nog een jaartje in de MLS spelen."


Is Janssen onmisbaar voor dit Antwerp?

Meest recent

Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

30
30
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

28
28
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

48
48
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

122
122
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

199
199
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

183
183
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

54
54
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

19
19
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

550
550
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

292
292
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

417
417
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

116
116
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

509
509
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1022
1022
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

302
302
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

639
639
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

318
318
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

229
229
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

137
137
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

62
62
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

250
250
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

38
38
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

198
198

Meer sportnieuws