Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

door
Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

Het zou zomaar kunnen dat Antwerp straks een historische dubbel mag vieren. De Great Old heeft de Croky Cup al op zak en ligt halfweg de Champions' Play-Off ook in polepositie om kampioen te worden. In de laatste drie wedstrijden moeten ze nog een voorsprong van één punt op Union en vier punten op Genk zien vast te houden.


Een belangrijke rol in de successen van dit seizoen was weggelegd voor Vincent Janssen. Antwerp tastte diep in de buidel om de 28-jarige spits vorige zomer binnen te halen, maar de Nederlander bleek de investering meer dan waard. Hij scoorde al zeventien keer in de Jupiler Pro League en hielp de Great Old ook in de bekerfinale met een doelpunt voorbij KV Mechelen.

De goede prestaties van Janssen zorgden ervoor dat er de voorbije maanden gespeculeerd werd dat hij komende zomer alweer zou kunnen gaan vertrekken. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Premier League. Maar Janssen bezorgt Antwerp nu geweldig nieuws. In Gazet van Antwerpen geeft hij aan dat hij niet van plan is om na één jaar alweer te vertrekken.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

American Dream

De voorbije maanden gaf Janssen al een paar keer aan dat hij niet langer de behoefte heeft om de stap naar een topcompetitie te zetten. Slechts één avontuur zou hem tot een vertrek op de Bosuil kunnen verleiden. Bij Koolcast Sport gaf Janssen deze week aan dat hij nog twee dromen heeft in zijn carrière. "Kampioen worden hier, sowieso. Is het niet dit jaar, dan volgend seizoen of het seizoen daarop. En ik wil graag nog in de MLS spelen. Mijn vrouw komt uit Austin. Daar ga ik later nog veel komen, dus ik zou andere steden ook wel overwegen. Maar ik zou graag nog een jaartje in de MLS spelen."


Is Janssen onmisbaar voor dit Antwerp?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

14
14
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

66
66
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

58
58
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

126
126
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

187
187
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

130
130
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

72
72
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

85
85
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

74
74
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

98
98
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

93
93
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

135
135
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

43
43
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

150
150
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

232
232
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

504
504
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

436
436
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

340
340
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

321
321
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

202
202
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

172
172
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

106
106
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

518
518

Meer sportnieuws