Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

door
Janssen bezorgt Antwerp-fans geweldig nieuws

Het zou zomaar kunnen dat Antwerp straks een historische dubbel mag vieren. De Great Old heeft de Croky Cup al op zak en ligt halfweg de Champions' Play-Off ook in polepositie om kampioen te worden. In de laatste drie wedstrijden moeten ze nog een voorsprong van één punt op Union en vier punten op Genk zien vast te houden.


Een belangrijke rol in de successen van dit seizoen was weggelegd voor Vincent Janssen. Antwerp tastte diep in de buidel om de 28-jarige spits vorige zomer binnen te halen, maar de Nederlander bleek de investering meer dan waard. Hij scoorde al zeventien keer in de Jupiler Pro League en hielp de Great Old ook in de bekerfinale met een doelpunt voorbij KV Mechelen.

De goede prestaties van Janssen zorgden ervoor dat er de voorbije maanden gespeculeerd werd dat hij komende zomer alweer zou kunnen gaan vertrekken. Er werd gewag gemaakt van interesse uit onder meer de Premier League. Maar Janssen bezorgt Antwerp nu geweldig nieuws. In Gazet van Antwerpen geeft hij aan dat hij niet van plan is om na één jaar alweer te vertrekken.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

American Dream

De voorbije maanden gaf Janssen al een paar keer aan dat hij niet langer de behoefte heeft om de stap naar een topcompetitie te zetten. Slechts één avontuur zou hem tot een vertrek op de Bosuil kunnen verleiden. Bij Koolcast Sport gaf Janssen deze week aan dat hij nog twee dromen heeft in zijn carrière. "Kampioen worden hier, sowieso. Is het niet dit jaar, dan volgend seizoen of het seizoen daarop. En ik wil graag nog in de MLS spelen. Mijn vrouw komt uit Austin. Daar ga ik later nog veel komen, dus ik zou andere steden ook wel overwegen. Maar ik zou graag nog een jaartje in de MLS spelen."


Is Janssen onmisbaar voor dit Antwerp?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

19
19
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

15
15
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

50
50
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

13
13
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

107
107
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

95
95
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

117
117
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

37
37
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

49
49
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

569
569
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

286
286
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

533
533
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

428
428
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

294
294
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

113
113
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

360
360
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

186
186
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

287
287
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

354
354
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

201
201
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

648
648
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

182
182

Meer sportnieuws