Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

door
Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

Carl Hoefkens beleefde een zeer vreemd debuutseizoen als hoofdtrainer. Enerzijds zette hij historische prestaties neer door Club Brugge in een poule met Atletico Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen voor het eerst naar de achtste finales van de Champions League te loodsen, maar anderzijds kon hij in eigen land de prestaties van de voorbije jaren niet evenaren. Daardoor werd hij vlak na Kerstmis al op straat gezet.


Het was dus een kort avontuur als T1 bij Blauw-Zwart, maar dankzij zijn knappe Europese parcours wist Hoefkens zich wel meteen in de kijker te werken. Daardoor werd hij de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Volgens de meest recente geruchten zou hij onderhandelen met de Engelse tweedeklasser Stoke City, waar hij als speler nog aan de slag was en waar hij Rik De Mil - momenteel nog hoofdcoach ad interim bij Club - als assistent mee zou nemen.

In MIDMID reageerde Hoefkens op die geruchten. "Dat is allemaal heel voorbarig op dit moment. Ik ben met een aantal ploegen wel in gesprek, maar het is nog te vroeg om te zeggen wat er uit de bus zal komen", maakte hij duidelijk. Hoefkens zal volgend seizoen wel zeker opnieuw als trainer aan de slag gaan. "Het is nu gewoon kijken welke ploegen mij willen en welke ploeg ik zelf zie zitten."

LEES OOK: 'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

Buitenland of toch in België?

De naam van Hoefkens viel ook bij een aantal Belgische teams, maar momenteel lijkt het toch waarschijnlijker dat hij in het buitenland aan de slag zal gaan. "Het moet niet noodzakelijk het buitenland zijn", stelt de 44-jarige echter. "Ik zoek een ploeg met een duidelijke visie, die ergens naartoe wil. Dat is voor mij het allerbelangrijkste."


Hoefkens moet eerst nog wat meer ervaring opdoen in België...

Meest recent

Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

1
1
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

13
13
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

35
35
Is dit de reden waarom Overmars Antwerp boven Ajax kiest?

Ajax is de laatste weken in een diepe crisis beland. Trainer John Heitinga werd ontslagen en ...

57
57
'Vol huis voor Rode Duivels: KBVB smeedt nu al plan'

Na het gelijkspel van vorig weekend in Kazachstan zijn de Rode Duivels nog niet zeker van hun ticket ...

32
32
Bondscoach benoemt dé reden voor pijnlijke exit op WK U17

Het lijkt voor de Belgische elftallen geen al te beste interlandbreak te worden. De Rode Duivel ...

97
97
Wilmots helemaal overtuigd van Duivel: "Een goudmijn"

De ontgoocheling was de voorbije dagen enorm bij en rond de Rode Duivels na het teleurstellende ...

91
91
'Anderlecht gaat in januari voor Man City-sensatie'

Anderlecht kende al een zeer drukke zomer, maar lijkt ook in januari nog de transfermarkt op te gaan ...

232
232
Trofee Raymond Goethals: deze 3 trainers maken kans

Sinds 2011 wordt in december elk jaar de Trofee Raymond Goethals uitgereikt, die de Belgische ...

127
127
Verrassende Belg duikt op in straf lijstje met Yamal en co

Komend weekend trekt het clubvoetbal zich weer op gang na een korte onderbreking door de ...

40
40
'Lukaku bijna terug: datum voor comeback gepind'

De Rode Duivels moeten het dinsdag tegen Liechtenstein nog altijd zien te stellen zonder Romelu ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe grootmacht voor De Cat, Club mist miljoenen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

136
136
Tip voor Garcia: drastische ingreep bij Rode Duivels?

Voorlopig mag hij nog op zijn beide oren slapen, maar door de blamage in Kazachstan maakte ook Rudi ...

97
97
DAZN-soap loopt spuigaten uit: worstcasescenario wenkt

De interlandbreak biedt niet alleen de clubs een adempauze, voor DAZN en de Pro League is het ...

618
618
'Renard in actie: Anderlecht zet zinnen op goudhaantje'

De interlandbreak betekent geen vakantie voor Olivier Renard, die vooraf ook al de topper tegen Club ...

354
354
'Spanning stijgt bij Club Brugge: leegloop in januari?'

Net zoals dat in de jaren voordien reeds het geval was deed Club Brugge afgelopen zomer weer gouden ...

336
336
Tom Waes haalt vlammend uit richting BV-concurrenten

Een jaar geleden botste Tom Waes met zijn Porsche-oldtimer tegen een botsabsorbeerder aan de ...

129
129
Anderlecht verschaft woordje uitleg bij stadionplannen

Vlak voor de interlandbreak ging het dak eraf in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht eindelijk nog ...

498
498
'Doku versus Garcia: bondscoach in vieze papieren'

Na het teleurstellende 1-1 gelijkspel in Kazachstan gaan de alarmbellen af bij de Rode Duivels. ...

257
257
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

190
190
Hein pakt één Duivel aan: "Zijn voetjes zijn het probleem"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond tegen Liechtenstein één en ander recht te zetten. ...

614
614
Alarm bij Duivels: Vandenbempt trekt drastische conclusie

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

197
197
'City doet mercato gloeien: nieuwe superster voor Pep'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

87
87
'Van hemel naar hel: enorme klap Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

1287
1287
'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na de interland-break de goede lijn van tegen Club Brugge en KV Mechelen. ...

685
685

Meer sportnieuws