Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

door
Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

Carl Hoefkens beleefde een zeer vreemd debuutseizoen als hoofdtrainer. Enerzijds zette hij historische prestaties neer door Club Brugge in een poule met Atletico Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen voor het eerst naar de achtste finales van de Champions League te loodsen, maar anderzijds kon hij in eigen land de prestaties van de voorbije jaren niet evenaren. Daardoor werd hij vlak na Kerstmis al op straat gezet.


Het was dus een kort avontuur als T1 bij Blauw-Zwart, maar dankzij zijn knappe Europese parcours wist Hoefkens zich wel meteen in de kijker te werken. Daardoor werd hij de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Volgens de meest recente geruchten zou hij onderhandelen met de Engelse tweedeklasser Stoke City, waar hij als speler nog aan de slag was en waar hij Rik De Mil - momenteel nog hoofdcoach ad interim bij Club - als assistent mee zou nemen.

In MIDMID reageerde Hoefkens op die geruchten. "Dat is allemaal heel voorbarig op dit moment. Ik ben met een aantal ploegen wel in gesprek, maar het is nog te vroeg om te zeggen wat er uit de bus zal komen", maakte hij duidelijk. Hoefkens zal volgend seizoen wel zeker opnieuw als trainer aan de slag gaan. "Het is nu gewoon kijken welke ploegen mij willen en welke ploeg ik zelf zie zitten."

LEES OOK: Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Buitenland of toch in België?

De naam van Hoefkens viel ook bij een aantal Belgische teams, maar momenteel lijkt het toch waarschijnlijker dat hij in het buitenland aan de slag zal gaan. "Het moet niet noodzakelijk het buitenland zijn", stelt de 44-jarige echter. "Ik zoek een ploeg met een duidelijke visie, die ergens naartoe wil. Dat is voor mij het allerbelangrijkste."


Hoefkens moet eerst nog wat meer ervaring opdoen in België...

Meest recent

Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

9
9
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

7
7
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

28
28
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

92
92
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

61
61
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

50
50
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

66
66
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

240
240
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

140
140
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

238
238
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

258
258
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

89
89
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

116
116
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

207
207
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

82
82
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

79
79
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

76
76
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

102
102
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

242
242
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

202
202
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

203
203
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

92
92
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

74
74
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

152
152
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

204
204

Meer sportnieuws