Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

door
Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

Carl Hoefkens beleefde een zeer vreemd debuutseizoen als hoofdtrainer. Enerzijds zette hij historische prestaties neer door Club Brugge in een poule met Atletico Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen voor het eerst naar de achtste finales van de Champions League te loodsen, maar anderzijds kon hij in eigen land de prestaties van de voorbije jaren niet evenaren. Daardoor werd hij vlak na Kerstmis al op straat gezet.


Het was dus een kort avontuur als T1 bij Blauw-Zwart, maar dankzij zijn knappe Europese parcours wist Hoefkens zich wel meteen in de kijker te werken. Daardoor werd hij de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Volgens de meest recente geruchten zou hij onderhandelen met de Engelse tweedeklasser Stoke City, waar hij als speler nog aan de slag was en waar hij Rik De Mil - momenteel nog hoofdcoach ad interim bij Club - als assistent mee zou nemen.

In MIDMID reageerde Hoefkens op die geruchten. "Dat is allemaal heel voorbarig op dit moment. Ik ben met een aantal ploegen wel in gesprek, maar het is nog te vroeg om te zeggen wat er uit de bus zal komen", maakte hij duidelijk. Hoefkens zal volgend seizoen wel zeker opnieuw als trainer aan de slag gaan. "Het is nu gewoon kijken welke ploegen mij willen en welke ploeg ik zelf zie zitten."

LEES OOK: Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Buitenland of toch in België?

De naam van Hoefkens viel ook bij een aantal Belgische teams, maar momenteel lijkt het toch waarschijnlijker dat hij in het buitenland aan de slag zal gaan. "Het moet niet noodzakelijk het buitenland zijn", stelt de 44-jarige echter. "Ik zoek een ploeg met een duidelijke visie, die ergens naartoe wil. Dat is voor mij het allerbelangrijkste."


Hoefkens moet eerst nog wat meer ervaring opdoen in België...

Meest recent

Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

7
7
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

47
47
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

123
123
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

83
83
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

103
103
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

301
301
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

478
478
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

194
194
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

77
77
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

105
105
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

341
341
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

478
478
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

274
274
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

392
392
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

36
36
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

82
82
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

144
144
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

78
78
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

490
490
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

178
178

Meer sportnieuws