Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

door
Hoefkens glashelder over geruchten rond Stoke en De Mil

Carl Hoefkens beleefde een zeer vreemd debuutseizoen als hoofdtrainer. Enerzijds zette hij historische prestaties neer door Club Brugge in een poule met Atletico Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen voor het eerst naar de achtste finales van de Champions League te loodsen, maar anderzijds kon hij in eigen land de prestaties van de voorbije jaren niet evenaren. Daardoor werd hij vlak na Kerstmis al op straat gezet.


Het was dus een kort avontuur als T1 bij Blauw-Zwart, maar dankzij zijn knappe Europese parcours wist Hoefkens zich wel meteen in de kijker te werken. Daardoor werd hij de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Volgens de meest recente geruchten zou hij onderhandelen met de Engelse tweedeklasser Stoke City, waar hij als speler nog aan de slag was en waar hij Rik De Mil - momenteel nog hoofdcoach ad interim bij Club - als assistent mee zou nemen.

In MIDMID reageerde Hoefkens op die geruchten. "Dat is allemaal heel voorbarig op dit moment. Ik ben met een aantal ploegen wel in gesprek, maar het is nog te vroeg om te zeggen wat er uit de bus zal komen", maakte hij duidelijk. Hoefkens zal volgend seizoen wel zeker opnieuw als trainer aan de slag gaan. "Het is nu gewoon kijken welke ploegen mij willen en welke ploeg ik zelf zie zitten."

LEES OOK: 'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Buitenland of toch in België?

De naam van Hoefkens viel ook bij een aantal Belgische teams, maar momenteel lijkt het toch waarschijnlijker dat hij in het buitenland aan de slag zal gaan. "Het moet niet noodzakelijk het buitenland zijn", stelt de 44-jarige echter. "Ik zoek een ploeg met een duidelijke visie, die ergens naartoe wil. Dat is voor mij het allerbelangrijkste."


Hoefkens moet eerst nog wat meer ervaring opdoen in België...

Meest recent

'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

31
31
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer stevig rinkelen bij ...

6
6
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

30
30
'Totale uitverkoop in Genk: recordzomer in aantocht'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

58
58
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

293
293
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

50
50
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

250
250
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

336
336
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

289
289
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

194
194
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

293
293
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

133
133
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

90
90
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

91
91
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

102
102
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

66
66
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

271
271
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

274
274
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

101
101
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

489
489
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

288
288
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

85
85

Meer sportnieuws