Lof voor De Bruyne en Courtois: "Niet van deze wereld"

1272
Lof voor De Bruyne en Courtois:

Real Madrid werd compleet van de mat gespeeld tegen Manchester City en ging kansloos met 4-0 onderuit. Thibaut Courtois was veruit de beste speler bij Real en zorgde dat een absolute vernedering werd vermeden. Aan de overzijde toonde Kevin De Bruyne zich met twee assists.


Courtois en De Bruyne zijn absolute wereldtop. De Bruyne scoorde in Madrid en zorgde nu voor twee assists. Hij was dus héél bepalend. Manchester Evening News was met een 8/10 enthousiast over KDB. "Hij rende zich de pletter en toonde zijn uitstekende inzicht door de 1-0 voor te bereiden." The Independant was ook lovend met een 9 op 10. "Hij zorgde met een prachtige pass voor Bernardo voor de opening van de 1-0. Hij was gevaarlijk zoals je zou verwachten en dat van elke positie op het veld. Zijn visie is niet van deze wereld en hij zorgde ook nog eens voor een tweede assist bij de 3-0". 

The Daily Express deelde vreemd genoeg een 6 op 10 uit. "Hij vond op rechts de openingen tegen Real Madrid met onder meer zijn slimme loopacties. Maar zijn passing stond niet altijd op punt." Bij Goal gaven ze KDB een 7 op 10. "Hij vond de opening bij de 1-0. Het was een van zijn weinige beslissende momenten, maar hij leverde heel veel defensieve arbeid en hij zorgde voor de verlossende 3-0 via een vrije trap."


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Een 10 op 10


The Independent loofde ook Courtois met een 9/10. "Hij zorgde voor een waanzinnige redding om Haaland van de 1-0 te houden. En even later deed hij nog beter op een poging van Haaland en dat was één van de beste reddingen die je zal zien." Marca deelde een 10 op 10 uit aan 'El Muro'. "Een prachtige prestatie van de Belg, die Real een absolute vernedering wist te laten voorkomen. Hij deed twee wondersaves op kopballen van Haaland. Er volgde na de rust nog een wonder in duel met Haaland. Aan de goals kon hij niets doen. Courtois kon niet meer doen."

Sport deelde een 7op 10 uit aan Courtois. "Zijn reddingen waren dit keer niet genoeg. Hij redde zijn team van een ramp met drie knappe saves op pogingen van Haaland, maar hij kon niets aan de goals doen. Hij was de enige in zijn team die op het vereiste niveau zat." Mundo Deportivo had medelijden met Courtois. "Na een 4-0 is het moeilijk te geloven dat een doelman de beste man op het veld was bij de verliezende partij. Courtois was de enige die zich staande hield. Courtois is met de handen wat Haaland, Mbappé of Vinicius met de voeten zijn: buitengewoon."

Speelden beiden een topwedstrijd?

Meest recent

Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

8
8
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

3
3
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

11
11
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

76
76
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

51
51
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

56
56
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

239
239
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

379
379
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

113
113
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

269
269
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

135
135
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

110
110
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

489
489
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

573
573
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

785
785
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

78
78
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

659
659
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1139
1139
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

168
168

Meer sportnieuws