Lof voor De Bruyne en Courtois: "Niet van deze wereld"

1272
Lof voor De Bruyne en Courtois:

Real Madrid werd compleet van de mat gespeeld tegen Manchester City en ging kansloos met 4-0 onderuit. Thibaut Courtois was veruit de beste speler bij Real en zorgde dat een absolute vernedering werd vermeden. Aan de overzijde toonde Kevin De Bruyne zich met twee assists.


Courtois en De Bruyne zijn absolute wereldtop. De Bruyne scoorde in Madrid en zorgde nu voor twee assists. Hij was dus héél bepalend. Manchester Evening News was met een 8/10 enthousiast over KDB. "Hij rende zich de pletter en toonde zijn uitstekende inzicht door de 1-0 voor te bereiden." The Independant was ook lovend met een 9 op 10. "Hij zorgde met een prachtige pass voor Bernardo voor de opening van de 1-0. Hij was gevaarlijk zoals je zou verwachten en dat van elke positie op het veld. Zijn visie is niet van deze wereld en hij zorgde ook nog eens voor een tweede assist bij de 3-0". 

The Daily Express deelde vreemd genoeg een 6 op 10 uit. "Hij vond op rechts de openingen tegen Real Madrid met onder meer zijn slimme loopacties. Maar zijn passing stond niet altijd op punt." Bij Goal gaven ze KDB een 7 op 10. "Hij vond de opening bij de 1-0. Het was een van zijn weinige beslissende momenten, maar hij leverde heel veel defensieve arbeid en hij zorgde voor de verlossende 3-0 via een vrije trap."


LEES OOK: 'Exodus Man City: gigantisch prijskaartje rond Cherki'

Een 10 op 10


The Independent loofde ook Courtois met een 9/10. "Hij zorgde voor een waanzinnige redding om Haaland van de 1-0 te houden. En even later deed hij nog beter op een poging van Haaland en dat was één van de beste reddingen die je zal zien." Marca deelde een 10 op 10 uit aan 'El Muro'. "Een prachtige prestatie van de Belg, die Real een absolute vernedering wist te laten voorkomen. Hij deed twee wondersaves op kopballen van Haaland. Er volgde na de rust nog een wonder in duel met Haaland. Aan de goals kon hij niets doen. Courtois kon niet meer doen."

Sport deelde een 7op 10 uit aan Courtois. "Zijn reddingen waren dit keer niet genoeg. Hij redde zijn team van een ramp met drie knappe saves op pogingen van Haaland, maar hij kon niets aan de goals doen. Hij was de enige in zijn team die op het vereiste niveau zat." Mundo Deportivo had medelijden met Courtois. "Na een 4-0 is het moeilijk te geloven dat een doelman de beste man op het veld was bij de verliezende partij. Courtois was de enige die zich staande hield. Courtois is met de handen wat Haaland, Mbappé of Vinicius met de voeten zijn: buitengewoon."

Speelden beiden een topwedstrijd?

Meest recent

"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

38
38
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

9
9
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

117
117
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

362
362
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

179
179
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

111
111
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

127
127
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

264
264
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

283
283
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

266
266
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

182
182
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

542
542
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

433
433
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

174
174
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

134
134
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

134
134
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

31
31
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

99
99
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

39
39
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

80
80
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

139
139
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

35
35
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

266
266
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

117
117

Meer sportnieuws