Lof voor De Bruyne en Courtois: "Niet van deze wereld"

door
Lof voor De Bruyne en Courtois:

Real Madrid werd compleet van de mat gespeeld tegen Manchester City en ging kansloos met 4-0 onderuit. Thibaut Courtois was veruit de beste speler bij Real en zorgde dat een absolute vernedering werd vermeden. Aan de overzijde toonde Kevin De Bruyne zich met twee assists.


Courtois en De Bruyne zijn absolute wereldtop. De Bruyne scoorde in Madrid en zorgde nu voor twee assists. Hij was dus héél bepalend. Manchester Evening News was met een 8/10 enthousiast over KDB. "Hij rende zich de pletter en toonde zijn uitstekende inzicht door de 1-0 voor te bereiden." The Independant was ook lovend met een 9 op 10. "Hij zorgde met een prachtige pass voor Bernardo voor de opening van de 1-0. Hij was gevaarlijk zoals je zou verwachten en dat van elke positie op het veld. Zijn visie is niet van deze wereld en hij zorgde ook nog eens voor een tweede assist bij de 3-0". 

The Daily Express deelde vreemd genoeg een 6 op 10 uit. "Hij vond op rechts de openingen tegen Real Madrid met onder meer zijn slimme loopacties. Maar zijn passing stond niet altijd op punt." Bij Goal gaven ze KDB een 7 op 10. "Hij vond de opening bij de 1-0. Het was een van zijn weinige beslissende momenten, maar hij leverde heel veel defensieve arbeid en hij zorgde voor de verlossende 3-0 via een vrije trap."


LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Een 10 op 10


The Independent loofde ook Courtois met een 9/10. "Hij zorgde voor een waanzinnige redding om Haaland van de 1-0 te houden. En even later deed hij nog beter op een poging van Haaland en dat was één van de beste reddingen die je zal zien." Marca deelde een 10 op 10 uit aan 'El Muro'. "Een prachtige prestatie van de Belg, die Real een absolute vernedering wist te laten voorkomen. Hij deed twee wondersaves op kopballen van Haaland. Er volgde na de rust nog een wonder in duel met Haaland. Aan de goals kon hij niets doen. Courtois kon niet meer doen."

Sport deelde een 7op 10 uit aan Courtois. "Zijn reddingen waren dit keer niet genoeg. Hij redde zijn team van een ramp met drie knappe saves op pogingen van Haaland, maar hij kon niets aan de goals doen. Hij was de enige in zijn team die op het vereiste niveau zat." Mundo Deportivo had medelijden met Courtois. "Na een 4-0 is het moeilijk te geloven dat een doelman de beste man op het veld was bij de verliezende partij. Courtois was de enige die zich staande hield. Courtois is met de handen wat Haaland, Mbappé of Vinicius met de voeten zijn: buitengewoon."

Speelden beiden een topwedstrijd?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

66
66
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

66
66
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

135
135
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

281
281
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

179
179
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

103
103
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

354
354
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

465
465
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

274
274
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

498
498

Meer sportnieuws