'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

door
'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

Manchester United leefde dit seizoen weer een beetje op onder Erik ten Hag, al heeft de Nederlander nog zeker niet alle problemen kunnen oplossen. Onder zijn leiding werd dit seizoen wel de League Cup gewonnen, maar het wordt in de laatste wedstrijden nog knokken om een ticket voor de Champions League over de streep te trekken. United staat momenteel immers vierde met één punt voorsprong op Liverpool, dat wel een wedstrijd meer gespeeld heeft.


Ten Hag zette de kern van United in de voorbije transferperiodes al behoorlijk naar zijn hand, maar enkele posities bleven wel problematisch. Dat was bijvoorbeeld het meest zichtbaar in de spits. Cristiano Ronaldo maakte zich al snel onmogelijk en Anthony Martial was vaker geblesseerd dan fit, waardoor de manager in januari als noodoplossing Wout Weghorst binnenhaalde. De Nederlander viel echter helemaal door de mand.

De komst van een topspits dringt zich in de zomer dan ook op. Volgens Fichajes richt Ten Hag daarvoor zijn pijlen op niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Engelsman begint aan zijn laatste contractjaar bij Tottenham, waar hij nog steeds geen prijs heeft kunnen winnen en de toekomst weer onzeker oogt met nog maar eens een nieuwe trainer. Er lijkt dus een opening te komen voor een transfer en daar wil United van profiteren.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Concurrentie uit Parijs

Daarvoor krijgt United wel zware concurrentie van Paris Saint-Germain, dat ook al contact gezocht zou hebben met de entourage van Kane. De Fransen wedden wel op meerdere paarden en onderhandelen ook met Victor Osimhen. Stadsrivaal City hoeven ze dan weer niet langer te vrezen. Zij trokken in de zomer van 2021 hard aan de mouw van Kane, maar na de komst van Erling Haaland vorige zomer heeft Pep Guardiola hem niet langer nodig.

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Kane?

Meest recent

Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

25
25
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

27
27
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

76
76
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

399
399
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

120
120
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

371
371
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

260
260
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

99
99
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

211
211
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

149
149
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

441
441
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

386
386
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

170
170
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

322
322
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

816
816
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

273
273
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

474
474
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

342
342
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

389
389
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

243
243
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

98
98
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

920
920
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

193
193
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

577
577
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

186
186

Meer sportnieuws