'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

door
'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

Manchester United leefde dit seizoen weer een beetje op onder Erik ten Hag, al heeft de Nederlander nog zeker niet alle problemen kunnen oplossen. Onder zijn leiding werd dit seizoen wel de League Cup gewonnen, maar het wordt in de laatste wedstrijden nog knokken om een ticket voor de Champions League over de streep te trekken. United staat momenteel immers vierde met één punt voorsprong op Liverpool, dat wel een wedstrijd meer gespeeld heeft.


Ten Hag zette de kern van United in de voorbije transferperiodes al behoorlijk naar zijn hand, maar enkele posities bleven wel problematisch. Dat was bijvoorbeeld het meest zichtbaar in de spits. Cristiano Ronaldo maakte zich al snel onmogelijk en Anthony Martial was vaker geblesseerd dan fit, waardoor de manager in januari als noodoplossing Wout Weghorst binnenhaalde. De Nederlander viel echter helemaal door de mand.

De komst van een topspits dringt zich in de zomer dan ook op. Volgens Fichajes richt Ten Hag daarvoor zijn pijlen op niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Engelsman begint aan zijn laatste contractjaar bij Tottenham, waar hij nog steeds geen prijs heeft kunnen winnen en de toekomst weer onzeker oogt met nog maar eens een nieuwe trainer. Er lijkt dus een opening te komen voor een transfer en daar wil United van profiteren.

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Concurrentie uit Parijs

Daarvoor krijgt United wel zware concurrentie van Paris Saint-Germain, dat ook al contact gezocht zou hebben met de entourage van Kane. De Fransen wedden wel op meerdere paarden en onderhandelen ook met Victor Osimhen. Stadsrivaal City hoeven ze dan weer niet langer te vrezen. Zij trokken in de zomer van 2021 hard aan de mouw van Kane, maar na de komst van Erling Haaland vorige zomer heeft Pep Guardiola hem niet langer nodig.

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Kane?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

81
81
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

0
0
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

11
11
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

30
30
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

82
82
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

61
61
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

44
44
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

116
116
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

290
290
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

53
53
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

267
267
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

68
68
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

61
61
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

419
419
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

98
98
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

186
186
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

146
146
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

725
725
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

452
452
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

540
540
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

260
260
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

231
231
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

250
250
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

243
243
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

68
68
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

84
84

Meer sportnieuws