'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

door
'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

Manchester United leefde dit seizoen weer een beetje op onder Erik ten Hag, al heeft de Nederlander nog zeker niet alle problemen kunnen oplossen. Onder zijn leiding werd dit seizoen wel de League Cup gewonnen, maar het wordt in de laatste wedstrijden nog knokken om een ticket voor de Champions League over de streep te trekken. United staat momenteel immers vierde met één punt voorsprong op Liverpool, dat wel een wedstrijd meer gespeeld heeft.


Ten Hag zette de kern van United in de voorbije transferperiodes al behoorlijk naar zijn hand, maar enkele posities bleven wel problematisch. Dat was bijvoorbeeld het meest zichtbaar in de spits. Cristiano Ronaldo maakte zich al snel onmogelijk en Anthony Martial was vaker geblesseerd dan fit, waardoor de manager in januari als noodoplossing Wout Weghorst binnenhaalde. De Nederlander viel echter helemaal door de mand.

De komst van een topspits dringt zich in de zomer dan ook op. Volgens Fichajes richt Ten Hag daarvoor zijn pijlen op niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Engelsman begint aan zijn laatste contractjaar bij Tottenham, waar hij nog steeds geen prijs heeft kunnen winnen en de toekomst weer onzeker oogt met nog maar eens een nieuwe trainer. Er lijkt dus een opening te komen voor een transfer en daar wil United van profiteren.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Concurrentie uit Parijs

Daarvoor krijgt United wel zware concurrentie van Paris Saint-Germain, dat ook al contact gezocht zou hebben met de entourage van Kane. De Fransen wedden wel op meerdere paarden en onderhandelen ook met Victor Osimhen. Stadsrivaal City hoeven ze dan weer niet langer te vrezen. Zij trokken in de zomer van 2021 hard aan de mouw van Kane, maar na de komst van Erling Haaland vorige zomer heeft Pep Guardiola hem niet langer nodig.

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Kane?

Meest recent

CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

20
20
'AA Gent legt miljoenen klaar voor eerste zomeraanwinst'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

35
35
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

188
188
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

287
287
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

58
58
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

32
32
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

233
233
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

19
19
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

163
163
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

232
232
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

270
270
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

136
136
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

74
74
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

168
168
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

106
106
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

162
162
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

348
348
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

111
111
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

43
43
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

231
231
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

347
347
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

228
228
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

302
302
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

92
92
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

125
125

Meer sportnieuws