'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

door
'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

Manchester United leefde dit seizoen weer een beetje op onder Erik ten Hag, al heeft de Nederlander nog zeker niet alle problemen kunnen oplossen. Onder zijn leiding werd dit seizoen wel de League Cup gewonnen, maar het wordt in de laatste wedstrijden nog knokken om een ticket voor de Champions League over de streep te trekken. United staat momenteel immers vierde met één punt voorsprong op Liverpool, dat wel een wedstrijd meer gespeeld heeft.


Ten Hag zette de kern van United in de voorbije transferperiodes al behoorlijk naar zijn hand, maar enkele posities bleven wel problematisch. Dat was bijvoorbeeld het meest zichtbaar in de spits. Cristiano Ronaldo maakte zich al snel onmogelijk en Anthony Martial was vaker geblesseerd dan fit, waardoor de manager in januari als noodoplossing Wout Weghorst binnenhaalde. De Nederlander viel echter helemaal door de mand.

De komst van een topspits dringt zich in de zomer dan ook op. Volgens Fichajes richt Ten Hag daarvoor zijn pijlen op niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Engelsman begint aan zijn laatste contractjaar bij Tottenham, waar hij nog steeds geen prijs heeft kunnen winnen en de toekomst weer onzeker oogt met nog maar eens een nieuwe trainer. Er lijkt dus een opening te komen voor een transfer en daar wil United van profiteren.

LEES OOK: ‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Concurrentie uit Parijs

Daarvoor krijgt United wel zware concurrentie van Paris Saint-Germain, dat ook al contact gezocht zou hebben met de entourage van Kane. De Fransen wedden wel op meerdere paarden en onderhandelen ook met Victor Osimhen. Stadsrivaal City hoeven ze dan weer niet langer te vrezen. Zij trokken in de zomer van 2021 hard aan de mouw van Kane, maar na de komst van Erling Haaland vorige zomer heeft Pep Guardiola hem niet langer nodig.

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Kane?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

110
110
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

30
30
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

70
70
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

173
173
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

503
503
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

391
391
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1325
1325
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

700
700
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

350
350

Meer sportnieuws