'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

door
'Manchester United lanceert nieuwe aanval voor topspits'

Manchester United leefde dit seizoen weer een beetje op onder Erik ten Hag, al heeft de Nederlander nog zeker niet alle problemen kunnen oplossen. Onder zijn leiding werd dit seizoen wel de League Cup gewonnen, maar het wordt in de laatste wedstrijden nog knokken om een ticket voor de Champions League over de streep te trekken. United staat momenteel immers vierde met één punt voorsprong op Liverpool, dat wel een wedstrijd meer gespeeld heeft.


Ten Hag zette de kern van United in de voorbije transferperiodes al behoorlijk naar zijn hand, maar enkele posities bleven wel problematisch. Dat was bijvoorbeeld het meest zichtbaar in de spits. Cristiano Ronaldo maakte zich al snel onmogelijk en Anthony Martial was vaker geblesseerd dan fit, waardoor de manager in januari als noodoplossing Wout Weghorst binnenhaalde. De Nederlander viel echter helemaal door de mand.

De komst van een topspits dringt zich in de zomer dan ook op. Volgens Fichajes richt Ten Hag daarvoor zijn pijlen op niemand minder dan Harry Kane. De 29-jarige Engelsman begint aan zijn laatste contractjaar bij Tottenham, waar hij nog steeds geen prijs heeft kunnen winnen en de toekomst weer onzeker oogt met nog maar eens een nieuwe trainer. Er lijkt dus een opening te komen voor een transfer en daar wil United van profiteren.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Concurrentie uit Parijs

Daarvoor krijgt United wel zware concurrentie van Paris Saint-Germain, dat ook al contact gezocht zou hebben met de entourage van Kane. De Fransen wedden wel op meerdere paarden en onderhandelen ook met Victor Osimhen. Stadsrivaal City hoeven ze dan weer niet langer te vrezen. Zij trokken in de zomer van 2021 hard aan de mouw van Kane, maar na de komst van Erling Haaland vorige zomer heeft Pep Guardiola hem niet langer nodig.

Zou Man Utd een goede stap zijn voor Kane?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

154
154
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

211
211
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

38
38
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

90
90
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

46
46
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

61
61
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

48
48
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

660
660
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

279
279
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

519
519
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

155
155
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1187
1187

Meer sportnieuws