'Eden Hazard krijgt plots twee mooie aanbiedingen'

door
'Eden Hazard krijgt plots twee mooie aanbiedingen'

Dat Eden Hazard geen toekomst meer heeft bij Real Madrid, dat weet ondertussen iedereen. Het verhaal van een van de allerbeste spelers die België ooit heeft gehad aan de Europese top is voorbij. Toch is er nog de nodige interesse in de 32-jarige Hazard. Marca komt met straf nieuws.


Zij weten te melden dat Montréal Impact Eden Hazard naar de Major League Soccer wil halen. Dat de Canadese club interesse heeft is allerminst toeval, aangezien Olivier Renard er de grote sportieve baas is. Bovendien heeft hij veel argumenten om Hazard aan te trekken. In Montréal, waar Hernan Losada de coach is, spreekt men Frans en het is een prachtige stad om in te leven, plus hij kan er ook nog eens op een lager niveau in een zeer aantrekkelijke competitie spelen. Hazard kreeg ook een voorstel uit Saudi-Arabië, waar Al Riyadh wel graten ziet in de komst van hem.

LEES OOK: Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Contract uitdoen in Madrid

Toch is Hazard niet van plan om in te gaan op een van deze twee voorstellen. De Belg is gelukkig in Madrid en is niet van plan zijn contract, dat in 2024 afloopt, vroegtijdig stop te zetten. Het is algemeen bekend dat Hazard ongeveer 25 miljoen euro opstrijkt, een bedrag dat hij op een ander nooit meer kan verdienen. Hij is dus bereid om nog een jaar weg te kwijnen op de bank. De vraag is of er in de zomer van 2024 nog wel een club interesse zal tonen in de dan 33-jarige Hazard, die dan al jarenlang amper speelde. Of hangt hij dan echt de schoenen aan de haak?

🚀

Zou Montréal de ideale club zijn voor Hazard?

Meest recent

Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

38
38
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

81
81
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

122
122
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

50
50
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

264
264
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

61
61
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

197
197
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

272
272
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

127
127
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

316
316
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

178
178
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

613
613
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

122
122
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

108
108
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

413
413
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

154
154
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

280
280
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

202
202
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

49
49
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

122
122
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

119
119
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62

Meer sportnieuws