Dit is waar Shakira haar fortuin van 300 miljoen euro aan besteed

door
Dit is waar Shakira haar fortuin van 300 miljoen euro aan besteed

De 46-jarige Colombiaanse zangeres Shakira doet het zakelijk bijzonder goed. Ze heeft een geschat vermogen van maar liefst 300 miljoen euro. De ex-partner van Gerard Pique geeft ook aardig wat geld uit. Maar aan wat?


Shakira heeft haar carrière als zangeres als grote inkomstenbron, maar ze heeft ook zakelijke deals met Fisher Price en een parfummerk. Shakira investeert ook in bepaalde projecten. Zo stapte ze mee in een project van een lingeriemerk, waar ze klanten warm maakt om ongebruikte kledingstukken af te geven en ze een tweede leven te geven. Daarnaast investeerde ze ook in een bedrijf dat gezonde snacks promoot.

LEES OOK: Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Goede doel

Dat is zeker niet alles. Shakira kocht een prachtig eigendom in het Amerikaanse Miami, waar ze met haar kinderen woont. Het eigendom wordt geschat op maar liefst 10 miljoen euro. Daarnaast heeft ze ook een boerderij in Uruguay en investeerde ze samen met andere artiesten zoals Alejandro Sanz en Miguel Bosé in Bonds Cay Island, op de Bahama's.

De zangeres zet zich ook in voor het goede doel. Shakira richtte in 1997 de Pies Descalzos Foundation op, slechts twee jaar na het uitbrengen van een studioalbum met dezelfde naam. Het doel is het bevorderen van onderwijs voor kinderen en jongeren die daar geen toegang toe hebben en de stichting heeft momenteel vijf scholen en meer dan 4.000 studenten in Colombia. Het ondersteunt ook de Alas Foundation, die zich richt op kwetsbare kinderen en kinderen onder de zes jaar in Latijns-Amerika.

Is Shakira een goed voorbeeld?

Meest recent

'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

5
5
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

193
193
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

4
4
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

16
16
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

28
28
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

80
80
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

57
57
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

48
48
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

279
279
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

139
139
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

258
258
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

424
424
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

240
240
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

183
183
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

147
147
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

225
225
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

677
677
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

117
117
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

435
435
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31

Meer sportnieuws