Dit is waar Shakira haar fortuin van 300 miljoen euro aan besteed

door
Dit is waar Shakira haar fortuin van 300 miljoen euro aan besteed

De 46-jarige Colombiaanse zangeres Shakira doet het zakelijk bijzonder goed. Ze heeft een geschat vermogen van maar liefst 300 miljoen euro. De ex-partner van Gerard Pique geeft ook aardig wat geld uit. Maar aan wat?


Shakira heeft haar carrière als zangeres als grote inkomstenbron, maar ze heeft ook zakelijke deals met Fisher Price en een parfummerk. Shakira investeert ook in bepaalde projecten. Zo stapte ze mee in een project van een lingeriemerk, waar ze klanten warm maakt om ongebruikte kledingstukken af te geven en ze een tweede leven te geven. Daarnaast investeerde ze ook in een bedrijf dat gezonde snacks promoot.

Goede doel

Dat is zeker niet alles. Shakira kocht een prachtig eigendom in het Amerikaanse Miami, waar ze met haar kinderen woont. Het eigendom wordt geschat op maar liefst 10 miljoen euro. Daarnaast heeft ze ook een boerderij in Uruguay en investeerde ze samen met andere artiesten zoals Alejandro Sanz en Miguel Bosé in Bonds Cay Island, op de Bahama's.

De zangeres zet zich ook in voor het goede doel. Shakira richtte in 1997 de Pies Descalzos Foundation op, slechts twee jaar na het uitbrengen van een studioalbum met dezelfde naam. Het doel is het bevorderen van onderwijs voor kinderen en jongeren die daar geen toegang toe hebben en de stichting heeft momenteel vijf scholen en meer dan 4.000 studenten in Colombia. Het ondersteunt ook de Alas Foundation, die zich richt op kwetsbare kinderen en kinderen onder de zes jaar in Latijns-Amerika.

Is Shakira een goed voorbeeld?

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

146
146
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

54
54
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

156
156
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

91
91
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

274
274
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

70
70
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

99
99
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

290
290
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

895
895
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

35
35
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

276
276
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

56
56
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

900
900
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

748
748
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

44
44
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

192
192
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

191
191
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

189
189
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

798
798
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

865
865
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

315
315
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

438
438
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

894
894
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

768
768
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

66
66

Meer sportnieuws