Ex-speler Anderlecht: "Via Mogi Bayat bij Club Brugge"

door
Ex-speler Anderlecht:

Mogi Bayat was jarenlang de makelaar met de grootste macht in België. Hij doet zeker nog de nodige zaken in het Belgische voetbal, maar hij verloor toch de nodige invloed. Opvallend: hij loodste enkele jaren geleden bijna een ex-speler van RSC Anderlecht naar Club Brugge.

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

Jonathan Legaer blikt terug op zijn carrière

Jonathan Legear stopt met voetballen en blikte in La Dernière Heure terug op zijn carrière. Zo tekende hij voor het grote geld bij Terek Grozny. "Ik heb vooral spijt dat ik een jaar eerder niet bij Dinamo Moskou heb getekend. Mij ​​was afgeraden om daarheen te gaan om uiteindelijk alsnog in het Russisch kampioenschap te belanden. Ik zou in een beter team en in een betere stad hebben gezeten. Ik had niet naar bepaalde mensen moeten luisteren", zei hij. Onder meer zijn toenmalige manager Christophe Henrotay was heel bepalend in de transfers in zijn carrière.

Genk en Standard

Nadien trok Legear naar Olympiacos, een club waar Henrotay héél veel invloed had. "Waar ik het meest spijt van heb, is toen ik Rusland verliet. Ik had 20 clubs die interesse toonden, maar mijn zaakwaarnemer Christophe Henrotay zei dat ik naar Olympiacos moest gaan, die me eigenlijk niet wilden. Ik had voor Standard of Genk kunnen tekenen. Zelfs bij Club Brugge, via Mogi Bayat die de deal kon afronden. En in plaats daarvan heb ik anderhalf jaar niet gevoetbald."

Legear speelde in zijn carrière voor Anderlecht, Terek Grozny, Olympiacos, Blackpool, KV Mechelen, STVV, Standard, Adana Demirspor en Wezet. Hij was ook twee keer Rode Duivel.

Had Legear meer uit zijn carrière kunnen halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

29
29
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

40
40
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

34
34
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

63
63
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

15
15
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

637
637
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

51
51
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

143
143
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

217
217
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

38
38
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

67
67
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

335
335
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

73
73
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

311
311
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

313
313
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

56
56
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

153
153
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

248
248
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

75
75
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

206
206
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

135
135
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

111
111

Meer sportnieuws