Zoon Van Bommel in de kijker bij Nederlandse topclub

164
Zoon Van Bommel in de kijker bij Nederlandse topclub

Ruben van Bommel, zoon van Antwerp-coach Mark van Bommel, kan rekenen op heel wat interesse van Nederlandse topclubs. Zo zouden PSV en Feyenoord al hebben laten blijken de 18-jarige Nederlander volgend seizoen binnen te halen. Maar er zijn kapers op de kust, want nu heeft ook FC Twente bekend gemaakt dat het gecharmeerd is door de linksbuiten. 


De 18-jarige Van Bommel is momenteel aan de slag bij MVV in de Keuken Kampioen Divisie, de Nederlandse tweede klasse. In 31 competitiewedstrijden was hij goed voor 15 doelpunten en 5 assists. De Telegraaf liet al weten dat clubs als Feyenoord, PSV, AZ, Vitesse, Utrecht en FC Twente interesse hebben in de voetbalkunsten van de linksbuiten. 

In een gesprek met Voetbal International liet Jan Streuer, technisch directeur van FC Twente, optekenen dat er concrete interesse is van zijn club in de zoon van Mark van Bommel. Het contract van de 18-jarige Ruben bij MVV loopt dit seizoen ten einde, maar hij zou eraan denken te willen bijtekenen zodat de club toch nog iets kan verdienen aan zijn transfer. Volgens Transfermarkt zou hij zo'n 550 000 euro moeten opleveren. 

MEERDERE PAARDEN

"Maar het is nog niet duidelijk welke kant het opgaat. Je moet nooit op één paard wedden. Het is goed om met spelers te spreken en te weten of ze graag willen. Mensen worden al ongeduldig, willen meteen nieuwe namen. Maar er is geen haast. We zijn ons volop aan het oriënteren. En ook in juli en augustus komen er nog goede spelers op de markt", aldus Streuer. 

Is FC Twente een goeie club voor Ruben van Bommel?

Meest recent

Union krijgt concurrentie: "Zelfde vijver, maar minder geld"

Union was de voorbije jaren hét succesverhaal van de Belgische voetbalwereld. De Brusselaars ...

2
2
Sibierski legt uit waarom Anderlecht paste voor megatransfer

Anderlecht heeft een zeer drukke mercato aan de rug. Zeker in de slotweek was sportief directeur ...

48
48
Kompany spreekt heldere CL-ambitie met Bayern uit

Bayern München heeft donderdagavond zijn start in de Champions League alvast niet gemist. Het ...

13
13
Nieuwe ambities Anderlecht: Club en Union krijgen waarschuwing

Het is straks alweer tien jaar (!) geleden dat RSC Anderlecht nog een prijs won. En dus werd in het ...

194
194
Circus bij Fener: coach stapt op vlak na match, voorzitter weigert

Fenerbahçe speelde donderdag 1-1-gelijk tegen AS Roma in de Champions League. Het echte ...

70
70
Miljoenenaankoop gooit ruiten in bij Club: "Scheelt iets aan"

Club Brugge wist de voorbije seizoenen gouden zaken te doen op de mercato. Maar niet alle transfers ...

348
348
UCL: Bayern deelt pak slaag uit; puike assist Tielemans

De laatste matchen van de openingsspeeldag in de Champions League zitten erop. Het Bayern ...

64
64
Sibierski geeft genadeloze boodschap aan Stroeykens

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije transferperiode niet enkele heel wat versek krachten in ...

291
291
'Club Brugge weet hoe laat het is: miljoenenbod in januari'

Club Brugge wist in de zomermercato opnieuw een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

233
233
Cercle haalt slag thuis: international tekent transfervrij

Met 2 op 15 is Cercle Brugge niet bepaald goed aan het nieuwe seizoen begonnen. En dus besloot de ...

105
105
Zware taak Antwerp-bestuur na 'aderlating Vandenhaute'

Groot nieuws woensdagvoormiddag van op de Bosuil. Zo kondigde Marc Overmars aan dat hij per direct ...

417
417
Van Bommel grijnst: De Cuyper imponeert na metamorfose

Bondscoach Mark van Bommel maakt binnen een dikke week zijn eerste selectie bij de Rode Duivels ...

238
238
UCL: Lukaku niet voorbij ex-club; PSV blijft steken op punt

Donderdagavond worden de resterende matchen van de openingsspeeldag in de Champions League ...

48
48
Tresoldi heeft duidelijke boodschap na CL-slipper Club

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

318
318
‘Ivan Leko zoekt 'ruzie' met zijn beste Club-speler’

Ivan Leko en Yann Sommer zitten nog niet helemaal op dezelfde golflengte. Tegen Cercle Brugge was er ...

409
409
Antwerp incasseert serieuze tik: "Héél ongelukkig"

Antwerp FC maakt zich op voor een loodzwaar tweeluik tegen Club Brugge en Union SG. In aanloop naar ...

320
320
Druk stijgt in Mechelen: Vanderbiest reageert op heikele situatie

Waar KV Mechelen vorig seizoen nog de grote revelatie in de Jupiler Pro League was, is de huidige ...

124
124
Facelift bij Anderlecht: gloednieuw middenveld in de maak

Binnen een tweetal weken ligt het seizoen in het clubvoetbal extra lang stil door een uitzonderlijk ...

716
716
Lang disciplinair in tribune gezet: nieuwe details bekend

Noa Lang moest woensdagavond vanuit de tribunes toekijken hoe zijn SSC Napoli in de Champions League ...

230
230
Kansen Belgische clubs: transfer Ito kaatst in extremis af

De mercato is in België alweer een weekje gesloten, maar de clubs uit de Jupiler Pro League ...

335
335
Courtois maakt plekje vrij: JPL-doelman bij Rode Duivels?

Wat al een tijdje in de lucht hing, heeft hij nu ook officieel bevestigd. Zo zal Thibaut Courtois de ...

310
310
Ziyech verrast iedereen met nieuwe club

Hakim Ziyech heeft een nieuwe club. De 33-jarige Marokkaanse smaakmaker heeft zijn handtekening ...

32
32
Anderlecht slaat wéér toe: contract tot 2029

Neerpede is al vele jaren een garantie op talentdoorstroming. Het hield Anderlecht financieel ...

158
158
Bruno en RSCA zijn klaar: "Of ik extra druk voel?"

Bij RSC Anderlecht zijn ze degelijk aan het seizoen begonnen. Er was de kwalificatie voor de Europa ...

191
191
Euvrard looft pion: "Je ziet zijn honger én kwaliteit"

Standard speelt dit weekend tegen KVC Westerlo. De Rouches hopen hun goede start daar verder te ...

84
84

Meer sportnieuws