Zoon Van Bommel in de kijker bij Nederlandse topclub

164 stemmen
Zoon Van Bommel in de kijker bij Nederlandse topclub

Ruben van Bommel, zoon van Antwerp-coach Mark van Bommel, kan rekenen op heel wat interesse van Nederlandse topclubs. Zo zouden PSV en Feyenoord al hebben laten blijken de 18-jarige Nederlander volgend seizoen binnen te halen. Maar er zijn kapers op de kust, want nu heeft ook FC Twente bekend gemaakt dat het gecharmeerd is door de linksbuiten. 


De 18-jarige Van Bommel is momenteel aan de slag bij MVV in de Keuken Kampioen Divisie, de Nederlandse tweede klasse. In 31 competitiewedstrijden was hij goed voor 15 doelpunten en 5 assists. De Telegraaf liet al weten dat clubs als Feyenoord, PSV, AZ, Vitesse, Utrecht en FC Twente interesse hebben in de voetbalkunsten van de linksbuiten. 

In een gesprek met Voetbal International liet Jan Streuer, technisch directeur van FC Twente, optekenen dat er concrete interesse is van zijn club in de zoon van Mark van Bommel. Het contract van de 18-jarige Ruben bij MVV loopt dit seizoen ten einde, maar hij zou eraan denken te willen bijtekenen zodat de club toch nog iets kan verdienen aan zijn transfer. Volgens Transfermarkt zou hij zo'n 550 000 euro moeten opleveren. 

MEERDERE PAARDEN

"Maar het is nog niet duidelijk welke kant het opgaat. Je moet nooit op één paard wedden. Het is goed om met spelers te spreken en te weten of ze graag willen. Mensen worden al ongeduldig, willen meteen nieuwe namen. Maar er is geen haast. We zijn ons volop aan het oriënteren. En ook in juli en augustus komen er nog goede spelers op de markt", aldus Streuer. 

Is FC Twente een goeie club voor Ruben van Bommel?

Meest recent

'Duivels zien staflid meteen naar Premier League trekken'

De Rode Duivels zijn vorig weekend naar België teruggekeerd na hun uitschakeling op het WK, ...

7
7
'Openda verrast iedereen met keuze voor nieuwe club'

Loïs Openda moest de wereldbeker vanuit zijn zetel volgen, want de spits werd door Rudi Garcia ...

56
56
'Club weigert Tresoldi-bod, Italianen met voetjes op grond'

Nu het WK in zijn eindfase beland is, lijkt de mercato van Club Brugge helemaal op gang te komen. ...

227
227
'Genk heeft oplossing beet voor floptransfer'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KRC Genk. De Limburgers hopen na het vertrek van Nicky ...

129
129
'Knaltransfer Tielemans: alle details over overgang bekend'

Het was al een tijdje duidelijk dat de uitschakeling tegen Spanje in de kwartfinales van het WK zou ...

275
275
'Cruijff jaagt Bounida naar de uitgang bij Ajax'

Vorig seizoen betekende eindelijk de grote doorbraak van Rayane Bounida. Op zijn 20ste wist het ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Transfervuurwerk bij Club, Genk breekt record'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

182
182
'Fabrizio Romano meldt droomtransfer voor Youri Tielemans'

Youri Tielemans heeft een sterk WK achter de rug. De middenvelder van Aston Villa staat voor een ...

256
256
Yamal zet halve finale op scherp: Frankrijk slaat hard terug

De Rode Duivels gingen in de kwartfinale onderuit tegen Spanje. In de halve finale neemt La Roja het ...

82
82
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

130
130
‘Club zwiert met miljoenen: groot slachtoffer wil plots weg'

Club Brugge is druk in de weer op de zomermercato. Blauw-Zwart gaat vooral hard op de Zwitserse ...

668
668
Neville ziet WK-sensatie: "Hij is dé superster"

Engeland staat in de halve finale van het WK. De Engelsen rekenen op onder meer Jude Bellingham om ...

83
83
Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

266
266
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

197
197
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

55
55
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

518
518
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

193
193
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

1159
1159
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

293
293
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

360
360
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

437
437
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

605
605
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

388
388
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

410
410
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

915
915

Meer sportnieuws