Marokkaans international uit clubselectie na ongepaste opmerkingen

door
Marokkaans international uit clubselectie na ongepaste opmerkingen

Zakaria Aboukhlal is tijdelijk uit de selectie van de Franse voetbalploeg Toulouse gezet. De 23-jarige Marokaanse international zou tijdens de feestelijkheden na de bekerwinst ongepaste opmerkingen hebben gemaakt over Laurence Arribagé, de waarnemende burgemeester van de stad. De Ligue 1-club heeft nu een intern onderzoek ingesteld. 


Arribagé zou tijdens een toespraak na de bekerwinst van Toulouse hebben gevraagd of de spelers stil wouden zijn. Een vraag die bij Aboukhlal niet in goeie aarde viel. “Bij mij thuis praten vrouwen niet zo tegen mannen”, zou hij volgens RMC Sport hebben gezegd. Excuses kwamen er ook al niet. Integendeel, de Marokkaanse international vroeg om uitleg bij een verbouwereerde Arribagé na het incident. 

Toulouse was niet opgezet met het hele gebeuren en gaat de zaak nu zelf onderzoeken. Aboukhlal, die op het WK nog scoorde tegen de Rode Duivels, wordt momenteel uit de wedstrijdselectie van de ploeg gezet.  “Geconfronteerd met de ernstige beschuldigingen gepubliceerd door RMC Sport tegen onze speler, Zakaria Aboukhlal, kondigt de club aan dat de speler tot nader order niet meer met de groep zal trainen. In afwachting van de resultaten van een intern onderzoek. Verder geven we geen commentaar.”

GETUIGEN

Waarnemend burgemeester Arribagé wil de zaak vooral niet opblazen en liet al weten dat de berichtgeving van RMC Sport niet klopt. “Spelers houden er niet echt van om op deze manier te worden gevraagd hun mond te houden", liet ze optekenen na het voorval. Het Franse medium zou echter meerdere getuigen hebben die het verhaal bevestigen. 

Een terechte beslissing van Toulouse?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

6
6
Fink waarschuwt voor drie RSCA-spelers: "Zijn in vorm"

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

64
64
Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

73
73
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

62
62
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

73
73
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

74
74
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

70
70
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

187
187
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

265
265
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

37
37
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

156
156
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

154
154
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

170
170
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

163
163
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

78
78
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

789
789
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

112
112
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

87
87
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

95
95
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

306
306
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

191
191
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

196
196
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

63
63

Meer sportnieuws