Marokkaans international uit clubselectie na ongepaste opmerkingen

123
Marokkaans international uit clubselectie na ongepaste opmerkingen

Zakaria Aboukhlal is tijdelijk uit de selectie van de Franse voetbalploeg Toulouse gezet. De 23-jarige Marokaanse international zou tijdens de feestelijkheden na de bekerwinst ongepaste opmerkingen hebben gemaakt over Laurence Arribagé, de waarnemende burgemeester van de stad. De Ligue 1-club heeft nu een intern onderzoek ingesteld. 


Arribagé zou tijdens een toespraak na de bekerwinst van Toulouse hebben gevraagd of de spelers stil wouden zijn. Een vraag die bij Aboukhlal niet in goeie aarde viel. “Bij mij thuis praten vrouwen niet zo tegen mannen”, zou hij volgens RMC Sport hebben gezegd. Excuses kwamen er ook al niet. Integendeel, de Marokkaanse international vroeg om uitleg bij een verbouwereerde Arribagé na het incident. 

Toulouse was niet opgezet met het hele gebeuren en gaat de zaak nu zelf onderzoeken. Aboukhlal, die op het WK nog scoorde tegen de Rode Duivels, wordt momenteel uit de wedstrijdselectie van de ploeg gezet.  “Geconfronteerd met de ernstige beschuldigingen gepubliceerd door RMC Sport tegen onze speler, Zakaria Aboukhlal, kondigt de club aan dat de speler tot nader order niet meer met de groep zal trainen. In afwachting van de resultaten van een intern onderzoek. Verder geven we geen commentaar.”

GETUIGEN

Waarnemend burgemeester Arribagé wil de zaak vooral niet opblazen en liet al weten dat de berichtgeving van RMC Sport niet klopt. “Spelers houden er niet echt van om op deze manier te worden gevraagd hun mond te houden", liet ze optekenen na het voorval. Het Franse medium zou echter meerdere getuigen hebben die het verhaal bevestigen. 

Een terechte beslissing van Toulouse?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

24
24
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

30
30
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

24
24
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

88
88
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

57
57
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

72
72
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

148
148
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

129
129
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

157
157
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

202
202
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

82
82
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

202
202
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

180
180
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

80
80
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

433
433
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

281
281
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

250
250
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1041
1041

Meer sportnieuws