'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

door
'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

Zaterdag had een hoogdag moeten zijn voor Eden Hazard. Onze landgenoot kwam immers voor de eerste keer sinds 11 september nog eens aan de aftrap van een wedstrijd in La Liga, want tegen Getafe kreeg hij zijn kans omdat Carlo Ancelotti heel wat sterkhouders liet rusten voor de komende kraker tegen Manchester City. Het werd echter een nieuwe ontgoocheling.


Hazard bleef onzichtbaar en werd na een uur alweer naar de kant gehaald. Het is een zoveelste gemiste kans voor de 32-jarige aanvaller, die maar weinig speelgelegenheid krijgt. Wanneer hij dan toch eens in actie mag komen kan hij echter maar zelden het ongelijk van zijn trainer bewijzen. Desondanks wil Hazard gewoon in Madrid blijven. De voorbije weken liet hij nogmaals weten dat hij van plan is om zijn nog één jaar lopende contract uit te dienen.

Daarmee drijft de ooit zo flitsende aanvaller zijn werkgever tot wanhoop. AS benadrukt immers nogmaals dat Real in de zomer absoluut af wil van Hazard. Ze hebben onze landgenoot helemaal afgeschreven en willen zijn plaatsje in de selectie dan ook liever geven aan een speler op wie Ancelotti wel rekent. Bovendien strijkt Hazard nog steeds 30 miljoen euro bruto per jaar op en dat geld wil Real uiteraard liefst anders besteden.

LEES OOK: 'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Mission Impossible

Real doet er dan ook alles aan om een nieuwe club te vinden voor Hazard. Als er een club zich aandient die hem wil huren maar slechts een minimaal deeltje van zijn salaris kan overnemen, zijn ze zelfs bereid om de rest bij te passen zodat hij niet hoeft in te leveren. Desondanks beseffen ze in het Bernabeu dat het wellicht vergeefse inspanningen zijn. Los van het financiële aspect wil Hazard immers niet weg uit Madrid, omdat zijn familie er zich goed voelt en hij zelf nog gelooft dat hij zich nog zal kunnen bewijzen.

Zal Real in de zomer van Hazard af raken?

Meest recent

'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

0
0
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

20
20
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

190
190
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

172
172
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

525
525
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

133
133
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

185
185
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

171
171
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

169
169
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

461
461
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

205
205
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

133
133
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

853
853
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

998
998
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

464
464
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

430
430
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

771
771
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

148
148
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

755
755
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

204
204
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

206
206
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

469
469
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

223
223
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

378
378

Meer sportnieuws