'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

door
'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

Zaterdag had een hoogdag moeten zijn voor Eden Hazard. Onze landgenoot kwam immers voor de eerste keer sinds 11 september nog eens aan de aftrap van een wedstrijd in La Liga, want tegen Getafe kreeg hij zijn kans omdat Carlo Ancelotti heel wat sterkhouders liet rusten voor de komende kraker tegen Manchester City. Het werd echter een nieuwe ontgoocheling.


Hazard bleef onzichtbaar en werd na een uur alweer naar de kant gehaald. Het is een zoveelste gemiste kans voor de 32-jarige aanvaller, die maar weinig speelgelegenheid krijgt. Wanneer hij dan toch eens in actie mag komen kan hij echter maar zelden het ongelijk van zijn trainer bewijzen. Desondanks wil Hazard gewoon in Madrid blijven. De voorbije weken liet hij nogmaals weten dat hij van plan is om zijn nog één jaar lopende contract uit te dienen.

Daarmee drijft de ooit zo flitsende aanvaller zijn werkgever tot wanhoop. AS benadrukt immers nogmaals dat Real in de zomer absoluut af wil van Hazard. Ze hebben onze landgenoot helemaal afgeschreven en willen zijn plaatsje in de selectie dan ook liever geven aan een speler op wie Ancelotti wel rekent. Bovendien strijkt Hazard nog steeds 30 miljoen euro bruto per jaar op en dat geld wil Real uiteraard liefst anders besteden.

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Mission Impossible

Real doet er dan ook alles aan om een nieuwe club te vinden voor Hazard. Als er een club zich aandient die hem wil huren maar slechts een minimaal deeltje van zijn salaris kan overnemen, zijn ze zelfs bereid om de rest bij te passen zodat hij niet hoeft in te leveren. Desondanks beseffen ze in het Bernabeu dat het wellicht vergeefse inspanningen zijn. Los van het financiële aspect wil Hazard immers niet weg uit Madrid, omdat zijn familie er zich goed voelt en hij zelf nog gelooft dat hij zich nog zal kunnen bewijzen.

Zal Real in de zomer van Hazard af raken?

Meest recent

Dani Alves en Kanu (ex-RSCA) gaan opvallende samenwerking aan

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

0
0
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

28
28
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

227
227
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

81
81
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

108
108
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

58
58
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

108
108
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

252
252
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

462
462
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

147
147
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

84
84
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

190
190
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

112
112
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

83
83
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

143
143
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

248
248
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

71
71
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

177
177
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

57
57
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

319
319
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

155
155
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

141
141

Meer sportnieuws