'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

door
'Wanhopig Real Madrid heeft Hazard-plannetje'

Zaterdag had een hoogdag moeten zijn voor Eden Hazard. Onze landgenoot kwam immers voor de eerste keer sinds 11 september nog eens aan de aftrap van een wedstrijd in La Liga, want tegen Getafe kreeg hij zijn kans omdat Carlo Ancelotti heel wat sterkhouders liet rusten voor de komende kraker tegen Manchester City. Het werd echter een nieuwe ontgoocheling.


Hazard bleef onzichtbaar en werd na een uur alweer naar de kant gehaald. Het is een zoveelste gemiste kans voor de 32-jarige aanvaller, die maar weinig speelgelegenheid krijgt. Wanneer hij dan toch eens in actie mag komen kan hij echter maar zelden het ongelijk van zijn trainer bewijzen. Desondanks wil Hazard gewoon in Madrid blijven. De voorbije weken liet hij nogmaals weten dat hij van plan is om zijn nog één jaar lopende contract uit te dienen.

Daarmee drijft de ooit zo flitsende aanvaller zijn werkgever tot wanhoop. AS benadrukt immers nogmaals dat Real in de zomer absoluut af wil van Hazard. Ze hebben onze landgenoot helemaal afgeschreven en willen zijn plaatsje in de selectie dan ook liever geven aan een speler op wie Ancelotti wel rekent. Bovendien strijkt Hazard nog steeds 30 miljoen euro bruto per jaar op en dat geld wil Real uiteraard liefst anders besteden.

LEES OOK: Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Mission Impossible

Real doet er dan ook alles aan om een nieuwe club te vinden voor Hazard. Als er een club zich aandient die hem wil huren maar slechts een minimaal deeltje van zijn salaris kan overnemen, zijn ze zelfs bereid om de rest bij te passen zodat hij niet hoeft in te leveren. Desondanks beseffen ze in het Bernabeu dat het wellicht vergeefse inspanningen zijn. Los van het financiële aspect wil Hazard immers niet weg uit Madrid, omdat zijn familie er zich goed voelt en hij zelf nog gelooft dat hij zich nog zal kunnen bewijzen.

🚀

Zal Real in de zomer van Hazard af raken?

Meest recent

Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

11
11
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

113
113
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

208
208
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

39
39
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

82
82
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

77
77
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

149
149
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

120
120
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

222
222
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

143
143
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

179
179
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

74
74
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

293
293
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

142
142
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

221
221
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

113
113
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

97
97

Meer sportnieuws