'Milan veegde 'belachelijk' bod van Chelsea van tafel'

door
'Milan veegde 'belachelijk' bod van Chelsea van tafel'

Stefano Pioli is bij Milan ongetwijfeld al bezig aan de voorbereiding op de terugwedstrijd van de halve finale van de Champions League. Morgen wacht de Rossoneri een loodzware opdracht, en dient het een 0-2 achterstand tegen stadsgenoot Internazionale zien in te halen.


Gezien het feit dat Milan op de rand van de uitschakeling in de Champions League staat, én dat de Rossoneri op een povere vijfde plaats in de Serie A staan op dit moment, is de kans groot dat de Italiaanse topclub volgend jaar géén Champions League-ticket zal verzilveren. In die optiek werden enkele grote namen dan ook al in verband gebracht met een transfer.

Zo staat Rafael Leao al enige tijd op de radar van quasi elke Europese topclub. De Portugese flankaanvaller is dé ster van de Rossoneri, en werd vorig seizoen nog verkozen tot Speler van het Jaar in de Serie A. Gezien het contract van Leao op het einde van het seizoen afloopt – én de onderhandelingen rond een verlenging bijzonder stroef liepen – werd de Milan-ster steeds meer het hof gemaakt door topclubs als Chelsea.

Belachelijk bod

Volgens Fichajes zou Chelsea in januari dan ook bod neergelegd hebben bij Milan voor Leao. Zo zouden de Blues een relatief klein bedrag geboden hebben voor de Portugese flankspeler, én voegden ze ook Hakim Ziyech en Christian Pulisic toe aan de deal. Een bod dat door Milan onmiddellijk van tafel werd geveegd, en zelfs aanzien werd als ‘ronduit belachelijk’. Ondertussen weet Fabrizio Romano overigens dat Leao binnenkort zijn contract toch zal verlengen bij de Italiaanse topclub. Hieronder ziet u alvast enkele details rond de ‘megadeal’.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Had Leao beter voor een absolute toptransfer gekozen?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

23
23
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

31
31
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

44
44
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

90
90
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

127
127
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

39
39
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

154
154
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

56
56
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

70
70
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

378
378
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

344
344
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

785
785
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

259
259
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

428
428
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

244
244
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

968
968
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

324
324
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

382
382
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

217
217
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

270
270
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

573
573

Meer sportnieuws