'Schoonmaak bij AC Milan: 9 spelers mogen de club verlaten'

door
'Schoonmaak bij AC Milan: 9 spelers mogen de club verlaten'

AC Milan speelt de halve finales van de Champions League, maar in de Serie A stelt het zwaar teleur. Er zal komende zomer een heuse opfrisbeurt komen in de kern. Er mogen negen spelers de Italiaanse topclub verlaten in de zomer.


AC Milan neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Tatarusanu, Mirante, Bakayoko en Ibrahimovic, die allen einde contract zijn. Zlatan zou terechtkunnen bij het Monza van Berlusconi. Rebic mag bij een degelijk voorstel de club ook verlaten. Daarnaast zou Messias bij een aanvaardbaar voorstel Milaan ook mogen verlaten.

LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Vranckx en Origi weg bij AC Milan?

Voor Adli is het ook over en uit. De toekomst van de Belgen dan. Origi mag weg. Een uitleenbeurt aan een Engelse club, of zelfs een Turkse, is niet uitgesloten. De toekomst van Vranckx is nog onduidelijk, maar de kans bestaat dat de ex-speler van KV Mechelen ook andere mag opzoeken. De Ketelaere krijgt nog een kans, Saelemaekers is een zeer gewaardeerde kracht. Zij blijven.

AC Milan heeft uiteraard versterking nodig en echt grote namen moeten er niet worden verwacht. Er staan wel een aantal spelers op het verlanglijstje met Marko Arnautovic, Alvaro Morata, Ruben Loftus-Cheek, Carney Chukwuemeka en Exequiel Palacios. Het belooft dus een drukke mercato te worden bij AC Milan, dat hoopt dat het in de top vier eindigt. Anders zal het geen inkomsten van de Champions League krijgen en dat zou financieel een ferme domper zijn voor de topclub.

Gaat Vranckx alsnog blijven?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

100
100
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

110
110
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

28
28
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

136
136
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

206
206
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

246
246
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

513
513
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

99
99
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

472
472
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

545
545
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

154
154
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws