'Schoonmaak bij AC Milan: 9 spelers mogen de club verlaten'

door
'Schoonmaak bij AC Milan: 9 spelers mogen de club verlaten'

AC Milan speelt de halve finales van de Champions League, maar in de Serie A stelt het zwaar teleur. Er zal komende zomer een heuse opfrisbeurt komen in de kern. Er mogen negen spelers de Italiaanse topclub verlaten in de zomer.


AC Milan neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Tatarusanu, Mirante, Bakayoko en Ibrahimovic, die allen einde contract zijn. Zlatan zou terechtkunnen bij het Monza van Berlusconi. Rebic mag bij een degelijk voorstel de club ook verlaten. Daarnaast zou Messias bij een aanvaardbaar voorstel Milaan ook mogen verlaten.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Vranckx en Origi weg bij AC Milan?

Voor Adli is het ook over en uit. De toekomst van de Belgen dan. Origi mag weg. Een uitleenbeurt aan een Engelse club, of zelfs een Turkse, is niet uitgesloten. De toekomst van Vranckx is nog onduidelijk, maar de kans bestaat dat de ex-speler van KV Mechelen ook andere mag opzoeken. De Ketelaere krijgt nog een kans, Saelemaekers is een zeer gewaardeerde kracht. Zij blijven.

AC Milan heeft uiteraard versterking nodig en echt grote namen moeten er niet worden verwacht. Er staan wel een aantal spelers op het verlanglijstje met Marko Arnautovic, Alvaro Morata, Ruben Loftus-Cheek, Carney Chukwuemeka en Exequiel Palacios. Het belooft dus een drukke mercato te worden bij AC Milan, dat hoopt dat het in de top vier eindigt. Anders zal het geen inkomsten van de Champions League krijgen en dat zou financieel een ferme domper zijn voor de topclub.

Gaat Vranckx alsnog blijven?

Meest recent

Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

19
19
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

142
142
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

63
63
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

311
311
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

186
186
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

417
417
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

118
118
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

504
504
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

84
84
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

306
306
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

268
268
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

554
554
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

825
825
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

908
908
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

312
312
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

683
683
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

362
362
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

386
386
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

369
369
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

745
745

Meer sportnieuws