Anderlecht op weg naar miljoenentransfer

1472 stemmen
Anderlecht op weg naar miljoenentransfer

RSC Anderlecht kan ondanks de nakende kapitaalsinjectie het geld van uitgaande transfers zeer goed gebruiken. De Brusselaars zouden wel eens een goede deal kunnen afronden de komende weken. Er zijn miljoenen euro’s op komst. Anderlecht mag immers weldra een telefoontje van FC Midtjylland verwachten.


Het is al een tijdje bekend dat de Deense club Kristoffer Olsson aan boord wil houden. De middenvelder heeft zich bij Tipsbladet ook uitgelaten over een transfer. "Ik zie mezelf zeker doorgaan bij FC Midtjylland. Dat heb ik de club ook duidelijk gemaakt. Ik voel me hier goed, ik ken de club en de mensen, en zij kennen mij. Ik kan niet alles beïnvloeden in het betaald voetbal, zo is het nu eenmaal, dus ik blijf gefocust op het spel. Ik heb begrepen dat de club mij wil houden en we gaan zien of we tot een oplossing kunnen komen", aldus Olsson.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Wat wil Anderlecht?

Met andere woorden: kan Midtjylland de aankoopoptie van 4 miljoen euro op tafel leggen? "We zullen zien of Anderlecht mij terug wil. Daar zijn we nu over aan het onderhandelen. Tijdens de winterstop heb ik een periode gehad dat ik een beetje over dingen nadacht, omdat ik een tijdje niet veel speelde. Maar nu heb ik het hier erg naar mijn zin."

Bij RSCA lijkt er voorlopig niet echt plaats te zijn voor de Zweedse middenvelder, die er vorig jaar niet echt helemaal kon overtuigen. RSCA is zelf op zoek naar een dynamische nummer 8 en met Kristian Arnstad en Marco Kana heeft Brian Riemer ook nog jonge spelers die klaar zijn voor meer minuten.

Zal Midtjylland die 4 miljoen op tafel leggen?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

3
3
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

17
17
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

16
16
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

24
24
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

24
24
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

81
81
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

91
91
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

357
357
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

69
69
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

136
136
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

284
284
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

847
847
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

477
477
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

866
866
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

150
150
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

417
417
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

793
793
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

553
553
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

346
346
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

574
574
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

152
152

Meer sportnieuws