Anderlecht op weg naar miljoenentransfer

1472
Anderlecht op weg naar miljoenentransfer

RSC Anderlecht kan ondanks de nakende kapitaalsinjectie het geld van uitgaande transfers zeer goed gebruiken. De Brusselaars zouden wel eens een goede deal kunnen afronden de komende weken. Er zijn miljoenen euro’s op komst. Anderlecht mag immers weldra een telefoontje van FC Midtjylland verwachten.


Het is al een tijdje bekend dat de Deense club Kristoffer Olsson aan boord wil houden. De middenvelder heeft zich bij Tipsbladet ook uitgelaten over een transfer. "Ik zie mezelf zeker doorgaan bij FC Midtjylland. Dat heb ik de club ook duidelijk gemaakt. Ik voel me hier goed, ik ken de club en de mensen, en zij kennen mij. Ik kan niet alles beïnvloeden in het betaald voetbal, zo is het nu eenmaal, dus ik blijf gefocust op het spel. Ik heb begrepen dat de club mij wil houden en we gaan zien of we tot een oplossing kunnen komen", aldus Olsson.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Wat wil Anderlecht?

Met andere woorden: kan Midtjylland de aankoopoptie van 4 miljoen euro op tafel leggen? "We zullen zien of Anderlecht mij terug wil. Daar zijn we nu over aan het onderhandelen. Tijdens de winterstop heb ik een periode gehad dat ik een beetje over dingen nadacht, omdat ik een tijdje niet veel speelde. Maar nu heb ik het hier erg naar mijn zin."

Bij RSCA lijkt er voorlopig niet echt plaats te zijn voor de Zweedse middenvelder, die er vorig jaar niet echt helemaal kon overtuigen. RSCA is zelf op zoek naar een dynamische nummer 8 en met Kristian Arnstad en Marco Kana heeft Brian Riemer ook nog jonge spelers die klaar zijn voor meer minuten.

Zal Midtjylland die 4 miljoen op tafel leggen?

Meest recent

Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

17
17
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

12
12
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

39
39
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

14
14
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

200
200
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

265
265
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

185
185
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

237
237
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

161
161
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

56
56
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

259
259
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

116
116
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

256
256
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

179
179
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

190
190
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1134
1134
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

93
93
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

194
194

Meer sportnieuws