'Donkere wolken pakken nu al samen boven RWDM'

door
'Donkere wolken pakken nu al samen boven RWDM'

RWDM wist zich zaterdag te verzekeren van promotie naar de Jupiler Pro League. Eigenaar John Textor sprak meteen grote woorden om Union SG en Anderlecht het vuur aan de schenen te leggen, maar de man heeft nog heel veel werk om de club uit Molenbeek Jupiler Pro League-waardig te maken. Het wordt een drukke zomer.


Vincent Euvrard leverde zeer goed werk bij RWDM, maar La Dernière Heure weet dat het niet zeker is dat hij gaat blijven. STVV lonkte al naar hem, en het is geen geheim dat de Kanaries al met hem spraken. Toch lijkt de Duitser Thorsten Fink daar de nieuwe coach te gaan worden. Euvrard stelde zich wel vragen in de Waalse krant over de toekomst bij RWDM.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Vreemde keuze met Ganaye

"Achter de schermen was het een bewogen seizoen en het zal tijd kosten om na te denken. Mijn toekomst?  Er zijn veel onzekerheden binnen de club. Er is geen sportief directeur, geen scouting, veel spelers worden gehuurd. Het zal essentieel zijn dat de eigenaren met een project komen en met een visie. Wat mij betreft, zou ik zeggen dat mijn missie bij RWDM geslaagd is. Een nieuwe cyclus zal beginnen, met of zonder mij, we zullen zien", aldus Euvrard.

Dat RWDM aan Gauthier Ganaye denkt als grote sportieve baas, dat is alvast een veeg teken. Die maakte er een boeltje van bij KV Oostende en Nancy. Het is dan ook zeer vreemd dat hij in beeld is. Ganaye werkt vooral via data, maar dat is zeker niet heiligmakend. Ondanks alle data waren de mislukte transfers van KV Oostende bijzonder talrijk, waardoor zij degradeerden naar de Challenger Pro League.

Gaat Euvrard RWDM verlaten?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

56
56
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

618
618
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

214
214
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

332
332
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

58
58
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

45
45
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

291
291
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

86
86
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

78
78
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

79
79
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

440
440
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

50
50
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

913
913
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

118
118
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

128
128
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

408
408
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

203
203
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

734
734
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

74
74
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

386
386
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

193
193
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

497
497

Meer sportnieuws