De Mil neemt het op voor jonkie: "Ik was niet teleurgesteld"

door
De Mil neemt het op voor jonkie:

Voor Club Brugge lijkt er in deze play-offs nog weinig op het spel te staan. Na de nul op zes tegen Genk en Union lijken ze niet meer weg te zullen raken van de vierde plaats en dus kan Rik De Mil in de laatste vier wedstrijden nog wat dingen uitproberen met het oog op volgend seizoen. Het lijkt in ieder geval vast te staan dat de jeugd kansen zal blijven krijgen.


Vorige week verraste de interimcoach bijvoorbeeld door de geblesseerde Skov Olsen op de rechterflank te vervangen door Cisse Sandra. De 19-jarige offensieve middenvelder stond zo voor het eerst sinds december 2021 nog eens aan de aftrap bij de A-ploeg. Helaas kon hij geen indruk maken en na 55 minuten haalde De Mil hem alweer naar de kant.

Desondanks zal Sandra niet afgeschreven worden. "Ik was niet ontgoocheld over zijn prestatie", benadrukte De Mil op zijn persconferentie. "Er waren absoluut dingen die anders of beter konden, dat heb ik ook met Cisse besproken. Maar dat is het leerproces van een jonge kerel, die in Play-Off I tegen één van de beste teams moet spelen. Ik ben heel tevreden met wat Cisse op training toont en de stappen die hij gezet heeft. Hij is ook goed ingevallen in Genk, daarom liet ik hem ook starten."

LEES OOK: Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Nieuwe kans voor Sandra?

De kans bestaat dus dat Sandra zondag op de Bosuil gewoon weer aan de aftrap verschijnt. Club zal het op Antwerp immers nog steeds moeten doen zonder Skov Olsen én Buchanan, die allebei geblesseerd zijn. Daardoor lijkt De Mil op de rechterkant te moeten gaan kiezen tussen Sandra of de nog jongere Antonio Nusa (18).

Moet Sandra op de Bosuil een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

46
46
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

35
35
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

67
67
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

373
373
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

41
41
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

343
343
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

175
175
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

65
65
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

116
116
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

92
92
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

71
71
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

368
368
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

78
78
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

74
74
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

126
126
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

216
216
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

696
696
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

197
197
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

37
37
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

239
239
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

130
130
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

812
812
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

314
314

Meer sportnieuws