De Mil neemt het op voor jonkie: "Ik was niet teleurgesteld"

door
De Mil neemt het op voor jonkie:

Voor Club Brugge lijkt er in deze play-offs nog weinig op het spel te staan. Na de nul op zes tegen Genk en Union lijken ze niet meer weg te zullen raken van de vierde plaats en dus kan Rik De Mil in de laatste vier wedstrijden nog wat dingen uitproberen met het oog op volgend seizoen. Het lijkt in ieder geval vast te staan dat de jeugd kansen zal blijven krijgen.


Vorige week verraste de interimcoach bijvoorbeeld door de geblesseerde Skov Olsen op de rechterflank te vervangen door Cisse Sandra. De 19-jarige offensieve middenvelder stond zo voor het eerst sinds december 2021 nog eens aan de aftrap bij de A-ploeg. Helaas kon hij geen indruk maken en na 55 minuten haalde De Mil hem alweer naar de kant.

Desondanks zal Sandra niet afgeschreven worden. "Ik was niet ontgoocheld over zijn prestatie", benadrukte De Mil op zijn persconferentie. "Er waren absoluut dingen die anders of beter konden, dat heb ik ook met Cisse besproken. Maar dat is het leerproces van een jonge kerel, die in Play-Off I tegen één van de beste teams moet spelen. Ik ben heel tevreden met wat Cisse op training toont en de stappen die hij gezet heeft. Hij is ook goed ingevallen in Genk, daarom liet ik hem ook starten."

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Nieuwe kans voor Sandra?

De kans bestaat dus dat Sandra zondag op de Bosuil gewoon weer aan de aftrap verschijnt. Club zal het op Antwerp immers nog steeds moeten doen zonder Skov Olsen én Buchanan, die allebei geblesseerd zijn. Daardoor lijkt De Mil op de rechterkant te moeten gaan kiezen tussen Sandra of de nog jongere Antonio Nusa (18).

Moet Sandra op de Bosuil een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

113
113
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

163
163
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

192
192
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

102
102
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

189
189
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1216
1216
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

536
536
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1069
1069
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

401
401
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

897
897

Meer sportnieuws