De Mil neemt het op voor jonkie: "Ik was niet teleurgesteld"

door
De Mil neemt het op voor jonkie:

Voor Club Brugge lijkt er in deze play-offs nog weinig op het spel te staan. Na de nul op zes tegen Genk en Union lijken ze niet meer weg te zullen raken van de vierde plaats en dus kan Rik De Mil in de laatste vier wedstrijden nog wat dingen uitproberen met het oog op volgend seizoen. Het lijkt in ieder geval vast te staan dat de jeugd kansen zal blijven krijgen.


Vorige week verraste de interimcoach bijvoorbeeld door de geblesseerde Skov Olsen op de rechterflank te vervangen door Cisse Sandra. De 19-jarige offensieve middenvelder stond zo voor het eerst sinds december 2021 nog eens aan de aftrap bij de A-ploeg. Helaas kon hij geen indruk maken en na 55 minuten haalde De Mil hem alweer naar de kant.

Desondanks zal Sandra niet afgeschreven worden. "Ik was niet ontgoocheld over zijn prestatie", benadrukte De Mil op zijn persconferentie. "Er waren absoluut dingen die anders of beter konden, dat heb ik ook met Cisse besproken. Maar dat is het leerproces van een jonge kerel, die in Play-Off I tegen één van de beste teams moet spelen. Ik ben heel tevreden met wat Cisse op training toont en de stappen die hij gezet heeft. Hij is ook goed ingevallen in Genk, daarom liet ik hem ook starten."

LEES OOK: Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Nieuwe kans voor Sandra?

De kans bestaat dus dat Sandra zondag op de Bosuil gewoon weer aan de aftrap verschijnt. Club zal het op Antwerp immers nog steeds moeten doen zonder Skov Olsen én Buchanan, die allebei geblesseerd zijn. Daardoor lijkt De Mil op de rechterkant te moeten gaan kiezen tussen Sandra of de nog jongere Antonio Nusa (18).

Moet Sandra op de Bosuil een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

26
26
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

36
36
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

199
199
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

104
104
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

283
283
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

286
286
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

430
430
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

401
401
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

187
187
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

287
287
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

237
237
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

340
340
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

361
361
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

535
535
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

266
266
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

330
330
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

347
347
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

434
434
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

279
279
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

360
360
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

699
699
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

488
488
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

163
163
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

177
177
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311

Meer sportnieuws