'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

406
'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

Waar ligt de toekomst van Jude Bellingham? Het is een van de vragen die de internationale voetbalwereld de komende zomer ongetwijfeld meer dan eens zal bezighouden. Aan geïnteresseerden alvast geen gebrek voor de Engelsman, in wiens dossier misschien wel een verrassing zou kunnen plaatsvinden.


Bellingham speelt momenteel nog voor Borussia Dortmund, maar lijkt klaar voor een stap hogerop. Dat bewees hij ook op het WK in Qatar, waar hij een van de absolute sterkhouders was bij een goed Engeland. Vooral Real Madrid wordt stevig aan de speler gelinkt. Ook Bellingham zou een overstap naar de Spaanse hoofdstad zien zitten. Er zou zelfs al een akkoord zijn tussen beide partijen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Manchester City

Niets of niemand lijkt een transfer nog in de weg te kunnen staan, maar dat is buiten Manchester City gerekend. Volgens ESPN zijn de Citizens niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven in het dossier. De Engelsen weten volgens de genoemde bron dat ze Bellingham en Dortmund financieel meer kunnen bieden en koesteren daardoor nog steeds hoop op een goede afloop. Dortmund mikt op 150 miljoen euro, terwijl Real tot maximaal 120 euro wil gaan. City zou van die situatie willen profiteren om de transfer alsnog te kapen.

Nog altijd maar 19

Hij lijkt al een eeuwigheid mee te draaien, maar Bellingham is nog altijd maar 19 jaar oud. Bij Real zou hij deel moeten uitmaken van de nodige verjonging die de Koninklijke nodig heeft. Bij City zou hij dan weer terechtkomen in een goed draaiend geheel met weinig zwakke plekken. Pikant detail: beide clubs vechten momenteel om een ticket voor de finale van de Champions League. Een voorbode van wie ook de strijd om Bellingham zal winnen?

Wie zal Bellingham strikken?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

124
124
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

52
52
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

648
648
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

153
153
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

352
352
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

666
666
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws