'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

door
'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

Waar ligt de toekomst van Jude Bellingham? Het is een van de vragen die de internationale voetbalwereld de komende zomer ongetwijfeld meer dan eens zal bezighouden. Aan geïnteresseerden alvast geen gebrek voor de Engelsman, in wiens dossier misschien wel een verrassing zou kunnen plaatsvinden.


Bellingham speelt momenteel nog voor Borussia Dortmund, maar lijkt klaar voor een stap hogerop. Dat bewees hij ook op het WK in Qatar, waar hij een van de absolute sterkhouders was bij een goed Engeland. Vooral Real Madrid wordt stevig aan de speler gelinkt. Ook Bellingham zou een overstap naar de Spaanse hoofdstad zien zitten. Er zou zelfs al een akkoord zijn tussen beide partijen.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Manchester City

Niets of niemand lijkt een transfer nog in de weg te kunnen staan, maar dat is buiten Manchester City gerekend. Volgens ESPN zijn de Citizens niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven in het dossier. De Engelsen weten volgens de genoemde bron dat ze Bellingham en Dortmund financieel meer kunnen bieden en koesteren daardoor nog steeds hoop op een goede afloop. Dortmund mikt op 150 miljoen euro, terwijl Real tot maximaal 120 euro wil gaan. City zou van die situatie willen profiteren om de transfer alsnog te kapen.

Nog altijd maar 19

Hij lijkt al een eeuwigheid mee te draaien, maar Bellingham is nog altijd maar 19 jaar oud. Bij Real zou hij deel moeten uitmaken van de nodige verjonging die de Koninklijke nodig heeft. Bij City zou hij dan weer terechtkomen in een goed draaiend geheel met weinig zwakke plekken. Pikant detail: beide clubs vechten momenteel om een ticket voor de finale van de Champions League. Een voorbode van wie ook de strijd om Bellingham zal winnen?

Wie zal Bellingham strikken?

Meest recent

De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

18
18
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

39
39
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

45
45
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

110
110
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

397
397
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

309
309
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

72
72
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

266
266
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

935
935
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

152
152
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

228
228
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

683
683
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

353
353
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

100
100
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

74
74
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

103
103
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

234
234
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

376
376

Meer sportnieuws