'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

door
'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

Waar ligt de toekomst van Jude Bellingham? Het is een van de vragen die de internationale voetbalwereld de komende zomer ongetwijfeld meer dan eens zal bezighouden. Aan geïnteresseerden alvast geen gebrek voor de Engelsman, in wiens dossier misschien wel een verrassing zou kunnen plaatsvinden.


Bellingham speelt momenteel nog voor Borussia Dortmund, maar lijkt klaar voor een stap hogerop. Dat bewees hij ook op het WK in Qatar, waar hij een van de absolute sterkhouders was bij een goed Engeland. Vooral Real Madrid wordt stevig aan de speler gelinkt. Ook Bellingham zou een overstap naar de Spaanse hoofdstad zien zitten. Er zou zelfs al een akkoord zijn tussen beide partijen.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Manchester City

Niets of niemand lijkt een transfer nog in de weg te kunnen staan, maar dat is buiten Manchester City gerekend. Volgens ESPN zijn de Citizens niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven in het dossier. De Engelsen weten volgens de genoemde bron dat ze Bellingham en Dortmund financieel meer kunnen bieden en koesteren daardoor nog steeds hoop op een goede afloop. Dortmund mikt op 150 miljoen euro, terwijl Real tot maximaal 120 euro wil gaan. City zou van die situatie willen profiteren om de transfer alsnog te kapen.

Nog altijd maar 19

Hij lijkt al een eeuwigheid mee te draaien, maar Bellingham is nog altijd maar 19 jaar oud. Bij Real zou hij deel moeten uitmaken van de nodige verjonging die de Koninklijke nodig heeft. Bij City zou hij dan weer terechtkomen in een goed draaiend geheel met weinig zwakke plekken. Pikant detail: beide clubs vechten momenteel om een ticket voor de finale van de Champions League. Een voorbode van wie ook de strijd om Bellingham zal winnen?

Wie zal Bellingham strikken?

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

21
21
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

32
32
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

65
65
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

90
90
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

161
161
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

69
69
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

144
144
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

482
482
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

255
255
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

317
317
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

280
280
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

744
744
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

369
369
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

435
435
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

358
358
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

245
245
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

438
438
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

404
404
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

530
530
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

240
240
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

119
119
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

455
455

Meer sportnieuws