'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

door
'Grootmacht wil Bellingham kapen van Real'

Waar ligt de toekomst van Jude Bellingham? Het is een van de vragen die de internationale voetbalwereld de komende zomer ongetwijfeld meer dan eens zal bezighouden. Aan geïnteresseerden alvast geen gebrek voor de Engelsman, in wiens dossier misschien wel een verrassing zou kunnen plaatsvinden.


Bellingham speelt momenteel nog voor Borussia Dortmund, maar lijkt klaar voor een stap hogerop. Dat bewees hij ook op het WK in Qatar, waar hij een van de absolute sterkhouders was bij een goed Engeland. Vooral Real Madrid wordt stevig aan de speler gelinkt. Ook Bellingham zou een overstap naar de Spaanse hoofdstad zien zitten. Er zou zelfs al een akkoord zijn tussen beide partijen.

LEES OOK: 'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Manchester City

Niets of niemand lijkt een transfer nog in de weg te kunnen staan, maar dat is buiten Manchester City gerekend. Volgens ESPN zijn de Citizens niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven in het dossier. De Engelsen weten volgens de genoemde bron dat ze Bellingham en Dortmund financieel meer kunnen bieden en koesteren daardoor nog steeds hoop op een goede afloop. Dortmund mikt op 150 miljoen euro, terwijl Real tot maximaal 120 euro wil gaan. City zou van die situatie willen profiteren om de transfer alsnog te kapen.

Nog altijd maar 19

Hij lijkt al een eeuwigheid mee te draaien, maar Bellingham is nog altijd maar 19 jaar oud. Bij Real zou hij deel moeten uitmaken van de nodige verjonging die de Koninklijke nodig heeft. Bij City zou hij dan weer terechtkomen in een goed draaiend geheel met weinig zwakke plekken. Pikant detail: beide clubs vechten momenteel om een ticket voor de finale van de Champions League. Een voorbode van wie ook de strijd om Bellingham zal winnen?

Wie zal Bellingham strikken?

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

1
1
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

111
111
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

147
147
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

139
139
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

132
132
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

22
22
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

281
281
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

299
299
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

67
67
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

170
170
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

38
38
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

77
77
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

303
303
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

735
735
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

340
340
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

858
858
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

96
96
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

288
288
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

450
450
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

62
62
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

273
273
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

345
345
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

25
25

Meer sportnieuws