'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

door
'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

Club Brugge gaat zondag op zoek naar zijn eerste zege in de Champions' Play-offs. Blauw-Zwart maakt de moeilijke verplaatsing naar Royal Antwerp FC, dat op de vorige speeldag de leiding overnam van KRC Genk. Club kan op de Bosuil opnieuw rekenen op een sterkhouder.


Zo verklapte Rik de Mil op zijn vrijdagse persbabbel dat Casper Nielsen opnieuw klaar is voor de strijd. De Deen sukkelde de voorbije wedstrijden met een kuitblessure, maar die behoort nu dus definitief tot het verleden. Nielsen miste de laatste twee wedstrijden van de reguliere competitie en moest ook de eerste twee speeldagen van de play-offs aan zich voorbij laten gaan. Tegen Antwerp maakte hij zijn wederoptreden in de selectie.

Drie andere spelers zullen er niet bij zijn. "Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan en Lynnt Audoor zijn nog geblesseerd voor de wedstrijd van zondag", gaf De Mil nog mee. Club trekt zo dus licht gehavend naar de provincie Antwerpen, waar de Great Old met geslepen messen wacht. De Bruggelingen zijn op zoek naar hun eerste punten, terwijl Antwerp tot nu toe een foutloos parcours aflegde in de play-offs met een 0-2-zege bij Union en een 2-1 tegen KRC Genk.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Dubbele confrontatie

Op de volgens speeldag staat er bovendien nog een clash tussen beide clubs op het programma. Antwerp trekt dan naar Brugge en hoopt dat nog steeds als leider te doen. Het mag duidelijk zijn dat in beide duels de spanning te snijden zal zijn voor de Antwerp-fans, die hun club dolgraag naar de titel willen schreeuwen. Eerste afspraak nu zondag om 13.30 uur op de Bosuil.

Wat wordt het zondag?

Meest recent

'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

1
1
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

5
5
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

0
0
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

80
80
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

12
12
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

94
94
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

167
167
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

163
163
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

111
111
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

63
63
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

126
126
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

96
96
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

141
141
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

282
282
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

80
80
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

41
41
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

169
169
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

335
335
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

207
207
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

284
284
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

83
83
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

122
122
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

51
51
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

109
109
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

53
53

Meer sportnieuws