'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

door
'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

Club Brugge gaat zondag op zoek naar zijn eerste zege in de Champions' Play-offs. Blauw-Zwart maakt de moeilijke verplaatsing naar Royal Antwerp FC, dat op de vorige speeldag de leiding overnam van KRC Genk. Club kan op de Bosuil opnieuw rekenen op een sterkhouder.


Zo verklapte Rik de Mil op zijn vrijdagse persbabbel dat Casper Nielsen opnieuw klaar is voor de strijd. De Deen sukkelde de voorbije wedstrijden met een kuitblessure, maar die behoort nu dus definitief tot het verleden. Nielsen miste de laatste twee wedstrijden van de reguliere competitie en moest ook de eerste twee speeldagen van de play-offs aan zich voorbij laten gaan. Tegen Antwerp maakte hij zijn wederoptreden in de selectie.

Drie andere spelers zullen er niet bij zijn. "Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan en Lynnt Audoor zijn nog geblesseerd voor de wedstrijd van zondag", gaf De Mil nog mee. Club trekt zo dus licht gehavend naar de provincie Antwerpen, waar de Great Old met geslepen messen wacht. De Bruggelingen zijn op zoek naar hun eerste punten, terwijl Antwerp tot nu toe een foutloos parcours aflegde in de play-offs met een 0-2-zege bij Union en een 2-1 tegen KRC Genk.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Dubbele confrontatie

Op de volgens speeldag staat er bovendien nog een clash tussen beide clubs op het programma. Antwerp trekt dan naar Brugge en hoopt dat nog steeds als leider te doen. Het mag duidelijk zijn dat in beide duels de spanning te snijden zal zijn voor de Antwerp-fans, die hun club dolgraag naar de titel willen schreeuwen. Eerste afspraak nu zondag om 13.30 uur op de Bosuil.

Wat wordt het zondag?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

102
102
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

23
23
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

50
50
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

75
75
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

167
167
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

133
133
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

633
633
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

116
116
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

77
77
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

111
111
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

147
147
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

45
45
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

266
266
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

46
46
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

381
381
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

21
21
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

299
299
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

205
205
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

555
555
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

224
224
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

251
251
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

408
408
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

118
118
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

773
773
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

439
439

Meer sportnieuws