'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

door
'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

Club Brugge gaat zondag op zoek naar zijn eerste zege in de Champions' Play-offs. Blauw-Zwart maakt de moeilijke verplaatsing naar Royal Antwerp FC, dat op de vorige speeldag de leiding overnam van KRC Genk. Club kan op de Bosuil opnieuw rekenen op een sterkhouder.


Zo verklapte Rik de Mil op zijn vrijdagse persbabbel dat Casper Nielsen opnieuw klaar is voor de strijd. De Deen sukkelde de voorbije wedstrijden met een kuitblessure, maar die behoort nu dus definitief tot het verleden. Nielsen miste de laatste twee wedstrijden van de reguliere competitie en moest ook de eerste twee speeldagen van de play-offs aan zich voorbij laten gaan. Tegen Antwerp maakte hij zijn wederoptreden in de selectie.

Drie andere spelers zullen er niet bij zijn. "Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan en Lynnt Audoor zijn nog geblesseerd voor de wedstrijd van zondag", gaf De Mil nog mee. Club trekt zo dus licht gehavend naar de provincie Antwerpen, waar de Great Old met geslepen messen wacht. De Bruggelingen zijn op zoek naar hun eerste punten, terwijl Antwerp tot nu toe een foutloos parcours aflegde in de play-offs met een 0-2-zege bij Union en een 2-1 tegen KRC Genk.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Dubbele confrontatie

Op de volgens speeldag staat er bovendien nog een clash tussen beide clubs op het programma. Antwerp trekt dan naar Brugge en hoopt dat nog steeds als leider te doen. Het mag duidelijk zijn dat in beide duels de spanning te snijden zal zijn voor de Antwerp-fans, die hun club dolgraag naar de titel willen schreeuwen. Eerste afspraak nu zondag om 13.30 uur op de Bosuil.

Wat wordt het zondag?

Meest recent

Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

0
0
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

8
8
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

65
65
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

19
19
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

111
111
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

131
131
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

95
95
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

147
147
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

289
289
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

214
214
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

99
99
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

81
81
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

42
42
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

144
144
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

88
88
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

733
733
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

94
94
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

405
405
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

146
146
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

253
253
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

247
247
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

189
189
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

529
529

Meer sportnieuws