'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

door
'Club Brugge-opsteker voor clash met Antwerp'

Club Brugge gaat zondag op zoek naar zijn eerste zege in de Champions' Play-offs. Blauw-Zwart maakt de moeilijke verplaatsing naar Royal Antwerp FC, dat op de vorige speeldag de leiding overnam van KRC Genk. Club kan op de Bosuil opnieuw rekenen op een sterkhouder.


Zo verklapte Rik de Mil op zijn vrijdagse persbabbel dat Casper Nielsen opnieuw klaar is voor de strijd. De Deen sukkelde de voorbije wedstrijden met een kuitblessure, maar die behoort nu dus definitief tot het verleden. Nielsen miste de laatste twee wedstrijden van de reguliere competitie en moest ook de eerste twee speeldagen van de play-offs aan zich voorbij laten gaan. Tegen Antwerp maakte hij zijn wederoptreden in de selectie.

Drie andere spelers zullen er niet bij zijn. "Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan en Lynnt Audoor zijn nog geblesseerd voor de wedstrijd van zondag", gaf De Mil nog mee. Club trekt zo dus licht gehavend naar de provincie Antwerpen, waar de Great Old met geslepen messen wacht. De Bruggelingen zijn op zoek naar hun eerste punten, terwijl Antwerp tot nu toe een foutloos parcours aflegde in de play-offs met een 0-2-zege bij Union en een 2-1 tegen KRC Genk.

LEES OOK: Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Dubbele confrontatie

Op de volgens speeldag staat er bovendien nog een clash tussen beide clubs op het programma. Antwerp trekt dan naar Brugge en hoopt dat nog steeds als leider te doen. Het mag duidelijk zijn dat in beide duels de spanning te snijden zal zijn voor de Antwerp-fans, die hun club dolgraag naar de titel willen schreeuwen. Eerste afspraak nu zondag om 13.30 uur op de Bosuil.

Wat wordt het zondag?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

49
49
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

52
52
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

18
18
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

91
91
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

40
40
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

114
114
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

63
63
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

119
119
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

188
188
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

78
78
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

36
36
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

177
177
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

101
101
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

149
149
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

69
69
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

77
77
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

213
213
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

316
316
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws