Dit monsterbedrag betaalt Tottenham voor nieuwe coach

172 stemmen
Dit monsterbedrag betaalt Tottenham voor nieuwe coach

Tottenham Hotspur FC is naarstig op zoek naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. De Londense topclub heeft momenteel twee coaches op het oog: de Nederlander Arne Slot en de Duitser Julian Nagelsmann. Beide oefenmeesters zouden echter een stevige duit kosten. 


De 35-jarige Nagelsmann werd eerder dit seizoen aan de deur gezet bij Bayern München en heeft nog geen nieuwe werkgever gevonden voor 2023-24. De Duitser zou momenteel de eerste keuze zijn voor Tottenham, maar de oefenmeester wil eerst duidelijkheid over wie de nieuwe sportief directeur wordt bij de Londense club vooraleer toe te zeggen. Een overeenkomst is er dus nog allerminst, daarom zoeken de Spurs naarstig verder. 

LEES OOK: 'Liverpool neemt afscheid van Slot: opvolger staat al klaar'

Monsterbedrag voor Arne Slot


En zo komt de Nederlander Arne Slot ten tonele. De coach van Feyenoord, waar hij nog tot midden 2025 onder contract ligt, zou namelijk ook de interesse genieten van Tottenham. De Premier League-club zal wel diep in de buidel moeten tasten, want Slot heeft enkel een vastgestelde uitstapsom in zijn contract staan voor de zomer van 2024. Als ze hem deze zomer willen binnenhalen, zullen ze zich moeten schikken naar de wensen van Feyenoord dat 6,9 miljoen euro wil vangen voor hun trainer. 

Als Tottenham bereid is dat bedrag te betalen, zou het transferrecord van Nederland voor een coach verpulverd worden. In 2020 betaalde Barcelona vijf miljoen euro voor Ronald Koeman. Slot werd eerder dit seizoen al aangesproken door het Engelse Leeds, dat eveneens vijf miljoen euro wou betalen. De Nederlander weigerde mee te werken aan de transfer vanwege verschillende redenen. 

Vind jij 6,9 miljoen euro te veel voor een coach?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

39
39
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

178
178
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

38
38
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

41
41
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

119
119
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

116
116
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

75
75
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

138
138
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

55
55
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

163
163
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

139
139
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

176
176
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

402
402
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

264
264
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

77
77
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

856
856
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

511
511
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

562
562
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

394
394
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

717
717
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

353
353
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

549
549
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

144
144
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2292
2292

Meer sportnieuws