'De ideale volgende club van Roméo Lavia'

142
'De ideale volgende club van Roméo Lavia'

Meer dan waarschijnlijk valt zaterdag het doek voor Southampton in de Premier League, want de rode lantaarn zou al moeten winnen van Fulham om mathematische zekerheid over degradatie af te wenden. Dat zal wellicht voor een leegloop zorgen bij de Saints. Helemaal voorin de rij om te vertrekken, staat Roméo Lavia. De 19-jarige Rode Duivel is bijzonder gegeerd.


Ondanks de dramatische prestaties van Southampton dit seizoen wist de piepjonge middenvelder immers grote indruk te maken. Dat zorgt ervoor dat de Engelse topclubs in de rij staan om Lavia binnen te halen. Manchester City zou hem graag terug willen halen, maar ook Arsenal en Chelsea zouden op de loer liggen om een deal te kapen.

Het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic, dat weet dat verschillende clubs al informele gesprekken aangeknoopt hebben, schuift echter Liverpool naar voor als ideale bestemming voor onze landgenoot. Met zijn kwaliteiten aan de bal zou hij de ideale pion zijn om als nummer zes in het systeem van Jürgen Klopp de link tussen verdediging en aanval te vormen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Grote kuis bij Liverpool

Bovendien dringt er zich in de zomer een grondige make-over van het middenveld op bij de Reds, want daar beginnen de jaren op veel spelers hun vat te krijgen. Zo zou de voornaamste concurrent van Lavia bij Liverpool Fabinho worden, maar de Braziliaan kende op zijn 29ste ook een minder seizoen. Liverpool lijkt dus zeker een goede match te zijn voor Lavia, al wordt het afwachten of ze ook in actie schieten de komende maanden.

Zou Liverpool een goede bestemming zijn voor Lavia?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

21
21
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

23
23
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

89
89
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

33
33
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

120
120
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

210
210
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

32
32
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

263
263
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

217
217
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

162
162
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

68
68
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

42
42
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

96
96
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

494
494
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws