'De ideale volgende club van Roméo Lavia'

142 stemmen
'De ideale volgende club van Roméo Lavia'

Meer dan waarschijnlijk valt zaterdag het doek voor Southampton in de Premier League, want de rode lantaarn zou al moeten winnen van Fulham om mathematische zekerheid over degradatie af te wenden. Dat zal wellicht voor een leegloop zorgen bij de Saints. Helemaal voorin de rij om te vertrekken, staat Roméo Lavia. De 19-jarige Rode Duivel is bijzonder gegeerd.


Ondanks de dramatische prestaties van Southampton dit seizoen wist de piepjonge middenvelder immers grote indruk te maken. Dat zorgt ervoor dat de Engelse topclubs in de rij staan om Lavia binnen te halen. Manchester City zou hem graag terug willen halen, maar ook Arsenal en Chelsea zouden op de loer liggen om een deal te kapen.

Het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic, dat weet dat verschillende clubs al informele gesprekken aangeknoopt hebben, schuift echter Liverpool naar voor als ideale bestemming voor onze landgenoot. Met zijn kwaliteiten aan de bal zou hij de ideale pion zijn om als nummer zes in het systeem van Jürgen Klopp de link tussen verdediging en aanval te vormen.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Grote kuis bij Liverpool

Bovendien dringt er zich in de zomer een grondige make-over van het middenveld op bij de Reds, want daar beginnen de jaren op veel spelers hun vat te krijgen. Zo zou de voornaamste concurrent van Lavia bij Liverpool Fabinho worden, maar de Braziliaan kende op zijn 29ste ook een minder seizoen. Liverpool lijkt dus zeker een goede match te zijn voor Lavia, al wordt het afwachten of ze ook in actie schieten de komende maanden.

Zou Liverpool een goede bestemming zijn voor Lavia?

Meest recent

Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

7
7
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

9
9
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

19
19
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

93
93
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

313
313
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

53
53
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

225
225
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

341
341
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

317
317
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

336
336
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

243
243
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

213
213
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

417
417
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

290
290
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

275
275
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

293
293
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

191
191
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

173
173
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

315
315
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

490
490
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

408
408

Meer sportnieuws