STVV in nauwe schoentjes: "Tijd begint te dringen"

496 stemmen
STVV in nauwe schoentjes:

Bij STVV hebben ze nog altijd geen coach voor het seizoen 2023-2024. Na het vrijwillige vertrek ban Bernd Hollerbach zijn de 'Kanaries' nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe oefenmeester. Jacky Mathijssen hoopt dat een Belgische T1 wordt aangetrokken, al lijkt dat bijzonder optimistisch. 


STVV sloot de regulier competitie af op de twaalfde plaats. Geen play-offs dus voor de Limburgse club, dat het volgend jaar moet stellen zonder Bernd Hollerbach. "Als ze nu nog op zoek zouden zijn, begint de tijd te dringen", analyseerde Mathijssen in Het Belang Van Limburg. "Maar goed, dat is een beetje eigen aan de club. Last minute komt men altijd wel met een mooie oplossing. Ik hoop dat ze voor een Belg kiezen. Het probleem is dat wij Belgen de zaken meestal zeggen zoals ze zijn."

LEES OOK: 'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

DEGRADATIE

Mathijssen, die van 2001 tot 2004 aan het roer stond van STVV, beseft maar al te goed dat de Belgische 'rechtuitheid' nadelig kan werken. "Ik ga STVV als voorbeeld gebruiken, maar viseer de club absoluut niet. Er vertrekken daar heel wat spelers. Als men mij nu vraagt wat er volgend seizoen mogelijk is met de spelersgroep die overblijft, zeg ik: ‘We gaan waarschijnlijk degraderen’. Dan ga ik de job natuurlijk niet hebben, maar ik heb wel gelijk. Een buitenlander zou dat wellicht anders aanpakken."

Het is nog niet bekend of Sint-Truiden al een opvolger heeft gevonden voor Hollerbach. De kans is alvast klein dat Mathijssen, die momenteel aan de slag is bij de Belgische jeugdploegen, opnieuw de rol van T1 zal opnemen bij de Limburgers. 

Degradeert STVV volgend seizoen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

34
34
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

138
138
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

65
65
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

236
236
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

252
252
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

70
70
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

295
295
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

394
394
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

149
149
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

52
52
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

224
224
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

286
286
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

817
817
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

299
299

Meer sportnieuws