STVV in nauwe schoentjes: "Tijd begint te dringen"

door
STVV in nauwe schoentjes:

Bij STVV hebben ze nog altijd geen coach voor het seizoen 2023-2024. Na het vrijwillige vertrek ban Bernd Hollerbach zijn de 'Kanaries' nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe oefenmeester. Jacky Mathijssen hoopt dat een Belgische T1 wordt aangetrokken, al lijkt dat bijzonder optimistisch. 


STVV sloot de regulier competitie af op de twaalfde plaats. Geen play-offs dus voor de Limburgse club, dat het volgend jaar moet stellen zonder Bernd Hollerbach. "Als ze nu nog op zoek zouden zijn, begint de tijd te dringen", analyseerde Mathijssen in Het Belang Van Limburg. "Maar goed, dat is een beetje eigen aan de club. Last minute komt men altijd wel met een mooie oplossing. Ik hoop dat ze voor een Belg kiezen. Het probleem is dat wij Belgen de zaken meestal zeggen zoals ze zijn."

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

DEGRADATIE

Mathijssen, die van 2001 tot 2004 aan het roer stond van STVV, beseft maar al te goed dat de Belgische 'rechtuitheid' nadelig kan werken. "Ik ga STVV als voorbeeld gebruiken, maar viseer de club absoluut niet. Er vertrekken daar heel wat spelers. Als men mij nu vraagt wat er volgend seizoen mogelijk is met de spelersgroep die overblijft, zeg ik: ‘We gaan waarschijnlijk degraderen’. Dan ga ik de job natuurlijk niet hebben, maar ik heb wel gelijk. Een buitenlander zou dat wellicht anders aanpakken."

Het is nog niet bekend of Sint-Truiden al een opvolger heeft gevonden voor Hollerbach. De kans is alvast klein dat Mathijssen, die momenteel aan de slag is bij de Belgische jeugdploegen, opnieuw de rol van T1 zal opnemen bij de Limburgers. 

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"
200

Degradeert STVV volgend seizoen?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

61
61
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

63
63
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

418
418
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

43
43
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

62
62
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

175
175
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

97
97
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

304
304
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

139
139
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

174
174
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

134
134
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

200
200
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

234
234
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

163
163
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

174
174
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

315
315
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

562
562
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

342
342
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

181
181
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

66
66
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

169
169
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

136
136
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws