Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

187 stemmen
Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

Volgens Carlo Ancelotti moet Real Madrid dinsdag in de halve finale van de Champions League het hele team van Manchester City tegenhouden en niet alleen spits Erling Haaland.


Ontzag voor de tegenstander: het is een ongewone positie voor de veertienvoudig winnaar van de Beker met de Grote Oren. Toch sprak Real-coach Carlo Ancelotti erg behoedzaam over het duel tegen Manchester City vanavond in de halve finale van de Champions League. Natuurlijk valt de Noorse spits Haaland in het oog, die goed is voor 51 doelpunten in 45 wedstrijden in alle competities dit seizoen. De 22-jarige heeft er twaalf gemaakt in acht wedstrijden in de Champions League. "Het is duidelijk dat Haaland een zeer gevaarlijke speler is. Hij toont indrukwekkende kwaliteiten, vooral op het gebied van doelpunten maken. Hij is duidelijk een bedreiging", zei Ancelotti maandag op een persconferentie. "Maar alleen over hem praten betekent ook dat je niet spreekt over een compleet team dat goed voetbal speelt, goed verdedigt, aanvalt, dat ideeën heeft. We bereiden ons niet voor op een wedstrijd om Haaland te stoppen, maar om een ploeg te stoppen die onstopbaar lijkt. Maar ik denk dat we kansen hebben op een gelijkopgaande wedstrijd, eentje die we kunnen winnen."

Ancelotti zei dat Manchester City meer mogelijkheden heeft om gevaar te stichten met Haaland in de ploeg. "Het is een completer team dan vorig jaar. Ze hadden in Gabriel Jesus een heel goede spits, maar hij heeft andere eigenschappen dan Haaland", vervolgde de Italiaanse coach. "Vandaag kunnen ze meer profiteren van lange ballen, want ze hebben een heel lange spits en achter hem staat De Bruyne. Ze hebben hun stijl niet veranderd, ze zijn heel goed georganiseerd achterin en vormen een team dat heel goed met de bal omgaat."

KROOS LACHT SPECULATIES WEG
Voormalig Manchester United-spits Wayne Rooney suggereerde recent nog dat City Madrid zou "wegblazen", een opmerking die Los Blancos middenvelder Toni Kroos weglachte. Madrid versloeg Manchester City in de halve finale vorig jaar ondanks een verlies in de heenwedstrijd. De Duitser twijfelde niet om daar op terug te komen: ""Dat was een jaar geleden toch ook zo? Dat Madrid er zogezegd uit lag en wij het toch deden", vertelde Kroos aan de aanwezige verslaggevers. Ik herinner me nog die woorden van vorig jaar, niet die van Rooney - die ik erg mag, afgezien van wat hij zei - maar het heeft geen invloed op ons. Het motiveert ons ook niet meer, want het is onmogelijk om gemotiveerder te zijn dan we zijn."

LEES OOK: 'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

🚀

Wie haalt het vanavond in de Champions League

Meest recent

Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

58
58
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

108
108
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

58
58
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

673
673
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

221
221
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

290
290
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

404
404
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

101
101
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

428
428
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

92
92
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

31
31
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

228
228
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

241
241
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

222
222
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

575
575
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

162
162
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

186
186
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

204
204
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

283
283
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

376
376
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

205
205
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

495
495
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

202
202
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

144
144
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

624
624

Meer sportnieuws