Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

187
Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

Volgens Carlo Ancelotti moet Real Madrid dinsdag in de halve finale van de Champions League het hele team van Manchester City tegenhouden en niet alleen spits Erling Haaland.


Ontzag voor de tegenstander: het is een ongewone positie voor de veertienvoudig winnaar van de Beker met de Grote Oren. Toch sprak Real-coach Carlo Ancelotti erg behoedzaam over het duel tegen Manchester City vanavond in de halve finale van de Champions League. Natuurlijk valt de Noorse spits Haaland in het oog, die goed is voor 51 doelpunten in 45 wedstrijden in alle competities dit seizoen. De 22-jarige heeft er twaalf gemaakt in acht wedstrijden in de Champions League. "Het is duidelijk dat Haaland een zeer gevaarlijke speler is. Hij toont indrukwekkende kwaliteiten, vooral op het gebied van doelpunten maken. Hij is duidelijk een bedreiging", zei Ancelotti maandag op een persconferentie. "Maar alleen over hem praten betekent ook dat je niet spreekt over een compleet team dat goed voetbal speelt, goed verdedigt, aanvalt, dat ideeën heeft. We bereiden ons niet voor op een wedstrijd om Haaland te stoppen, maar om een ploeg te stoppen die onstopbaar lijkt. Maar ik denk dat we kansen hebben op een gelijkopgaande wedstrijd, eentje die we kunnen winnen."

Ancelotti zei dat Manchester City meer mogelijkheden heeft om gevaar te stichten met Haaland in de ploeg. "Het is een completer team dan vorig jaar. Ze hadden in Gabriel Jesus een heel goede spits, maar hij heeft andere eigenschappen dan Haaland", vervolgde de Italiaanse coach. "Vandaag kunnen ze meer profiteren van lange ballen, want ze hebben een heel lange spits en achter hem staat De Bruyne. Ze hebben hun stijl niet veranderd, ze zijn heel goed georganiseerd achterin en vormen een team dat heel goed met de bal omgaat."

KROOS LACHT SPECULATIES WEG
Voormalig Manchester United-spits Wayne Rooney suggereerde recent nog dat City Madrid zou "wegblazen", een opmerking die Los Blancos middenvelder Toni Kroos weglachte. Madrid versloeg Manchester City in de halve finale vorig jaar ondanks een verlies in de heenwedstrijd. De Duitser twijfelde niet om daar op terug te komen: ""Dat was een jaar geleden toch ook zo? Dat Madrid er zogezegd uit lag en wij het toch deden", vertelde Kroos aan de aanwezige verslaggevers. Ik herinner me nog die woorden van vorig jaar, niet die van Rooney - die ik erg mag, afgezien van wat hij zei - maar het heeft geen invloed op ons. Het motiveert ons ook niet meer, want het is onmogelijk om gemotiveerder te zijn dan we zijn."

LEES OOK: 'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Wie haalt het vanavond in de Champions League

Meest recent

Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

17
17
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

190
190
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

109
109
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

694
694
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

224
224
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

142
142
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

84
84
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

122
122
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

859
859
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

100
100
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

112
112
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

72
72
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

606
606
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

118
118
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

44
44
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

71
71
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

657
657
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

579
579
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

616
616
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

87
87
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1170
1170
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

372
372
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

53
53
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

111
111
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

579
579

Meer sportnieuws