Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

187 stemmen
Ancelotti beraamt plan voor 'onstopbaar' Manchester City

Volgens Carlo Ancelotti moet Real Madrid dinsdag in de halve finale van de Champions League het hele team van Manchester City tegenhouden en niet alleen spits Erling Haaland.


Ontzag voor de tegenstander: het is een ongewone positie voor de veertienvoudig winnaar van de Beker met de Grote Oren. Toch sprak Real-coach Carlo Ancelotti erg behoedzaam over het duel tegen Manchester City vanavond in de halve finale van de Champions League. Natuurlijk valt de Noorse spits Haaland in het oog, die goed is voor 51 doelpunten in 45 wedstrijden in alle competities dit seizoen. De 22-jarige heeft er twaalf gemaakt in acht wedstrijden in de Champions League. "Het is duidelijk dat Haaland een zeer gevaarlijke speler is. Hij toont indrukwekkende kwaliteiten, vooral op het gebied van doelpunten maken. Hij is duidelijk een bedreiging", zei Ancelotti maandag op een persconferentie. "Maar alleen over hem praten betekent ook dat je niet spreekt over een compleet team dat goed voetbal speelt, goed verdedigt, aanvalt, dat ideeën heeft. We bereiden ons niet voor op een wedstrijd om Haaland te stoppen, maar om een ploeg te stoppen die onstopbaar lijkt. Maar ik denk dat we kansen hebben op een gelijkopgaande wedstrijd, eentje die we kunnen winnen."

Ancelotti zei dat Manchester City meer mogelijkheden heeft om gevaar te stichten met Haaland in de ploeg. "Het is een completer team dan vorig jaar. Ze hadden in Gabriel Jesus een heel goede spits, maar hij heeft andere eigenschappen dan Haaland", vervolgde de Italiaanse coach. "Vandaag kunnen ze meer profiteren van lange ballen, want ze hebben een heel lange spits en achter hem staat De Bruyne. Ze hebben hun stijl niet veranderd, ze zijn heel goed georganiseerd achterin en vormen een team dat heel goed met de bal omgaat."

KROOS LACHT SPECULATIES WEG
Voormalig Manchester United-spits Wayne Rooney suggereerde recent nog dat City Madrid zou "wegblazen", een opmerking die Los Blancos middenvelder Toni Kroos weglachte. Madrid versloeg Manchester City in de halve finale vorig jaar ondanks een verlies in de heenwedstrijd. De Duitser twijfelde niet om daar op terug te komen: ""Dat was een jaar geleden toch ook zo? Dat Madrid er zogezegd uit lag en wij het toch deden", vertelde Kroos aan de aanwezige verslaggevers. Ik herinner me nog die woorden van vorig jaar, niet die van Rooney - die ik erg mag, afgezien van wat hij zei - maar het heeft geen invloed op ons. Het motiveert ons ook niet meer, want het is onmogelijk om gemotiveerder te zijn dan we zijn."

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

🚀

Wie haalt het vanavond in de Champions League

Meest recent

'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

81
81
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

308
308
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

174
174
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

287
287
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

188
188
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

386
386
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

126
126
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

195
195
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

196
196
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

227
227
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

505
505
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

150
150
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

210
210
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

389
389
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

97
97
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

642
642
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

64
64
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

267
267
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

433
433
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1028
1028
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

538
538
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

524
524

Meer sportnieuws