Arsène Wenger wil niet uitsluiten dat Nicklas Bendtner ooit nog in het shirt van Arsenal te zien is. De spits is eigendom van
The Gunners, maar liet onlangs weten niet meer voor de club te willen uitkomen wegens het geringe aantal speelminuten. Momenteel is Bendtner verhuurd aan Sunderland.
"Ik sluit een terugkeer van Bendtner niet uit", zo laat Wenger tijdens een persconferentie weten. "Je zegt nooit nooit. Je doet wat goed is voor de club." Aankomend weekeinde staan beide elftallen tegenover elkaar. Bendtner zal echter niet in actie komen vanwege een deal die gemaakt is tussen beide clubs.
Wenger denkt dat Sunderland is potentie een goed elftal heeft en verwacht dan ook geen eenvoudige wedstrijd. "Sunderland lijkt wel wat op ons. Je ziet dat ze potentie hebben, maar het vertrouwen is er nog niet."