Geheimen bij Club Brugge na 0 op 6? De Mil reageert

587
Geheimen bij Club Brugge na 0 op 6? De Mil reageert

Club Brugge speelde al bij een matige wedstrijd tegen Union SG. De Bruggelingen kennen een dramatisch seizoen in de Jupiler Pro League. Trainer Rik De Mil was na de 9de! nederlaag van het seizoen best kritisch voor de spelersgroep. Gaat Club helemaal ten onder in de komende vier wedstrijden?


"Dit is een mentale tik, dat heb ik ook gemerkt in de kleedkamer. De spelers waren gigantisch ontgoocheld. Het is zoals ik de voorbije weken al zei: we staan waar we verdienen te staan. Je ziet dat er in de reguliere competitie geen geheimen zijn, het zijn gewoon drie erg sterke tegenstanders”, aldus De Mil op de clubkanalen.

Club Brugge speelde te stereotiep. Feran Jutgla is al maanden een schim van de speler die in het begin van het seizoen furore maakte, Noa Lang kent ook een teleurstellend seizoen. Een topfitte Andreas Skov Olsen wordt danig gemist, want hij blijft op de sukkel. Het is dan ook geen toeval dat Club het moeilijk heeft. “Het is niet de eerste keer dat we moeilijkheden hebben tegen een laag blok, dus daar moeten we beter in worden."

GEEN TEAM

Club Brugge moet nu zorgen dat het geen pijnlijke Champions’ Play-offs gaat afwerken. Ze kunnen niets meer winnen, maar de nodige vier wedstrijden moet het wel tonen dat er een gezonde dosis winnaarsmentaliteit in de groep zit. Alleen is het duidelijk dat Club Brugge al maanden geen hechte groep meer is. In topmatchen komt het dan ook steevast te kort, waar er meer nodig is dan individuele flitsen van spelers. Het is dan ook geen toeval dat er een schoonmaak gaat volgen in de spelerskern en dat jonge gasten de voorkeur krijgen op bepaalde dure mislukte aanwinsten.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Gaat Club de rug nog rechten in deze Play-offs?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

37
37
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

21
21
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

168
168
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

100
100
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

191
191
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

63
63
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

933
933
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

167
167
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

925
925
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

154
154
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws