'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

door
'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

De voorbije weken heeft het zwaar gestormd in Parijs, met onder meer de rel rond het reisje van Lionel Messi naar Saudi-Arabië en de daaropvolgende schorsing van de Argentijnse ster. PSG sleept zich ondertussen door 2023, want het werd alweer vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League en zit intussen al aan negen(!) nederlagen sinds de jaarwisseling. Ze gaan het in de Franse hoofdstad straks dan ook over een andere boeg gooien.


Het contract van Messi zal niet verlengd worden, Neymar zou ook mogen vertrekken en het lot van trainer Christophe Galtier lijkt ook al helemaal bezegeld te zijn. Sportief adviseur Luis Campos is de zoektocht naar een opvolger al gestart en volgens RMC Sport heeft hij ook zijn keuze al gemaakt. Als het van hem afhangt, zit José Mourinho volgend seizoen op de bank in het Parc des Princes.

De Special One liet de voorbije seizoenen bij AS Roma zien dat hij het nog steeds kan, maar stuit daar stilaan op de limieten van de club. Hij zou dan ook openstaan voor een vertrek en PSG wel zien zitten. Campos zou dan ook al volop aan het onderhandelen zijn met zijn makelaar Jorge Mendes, al is er met Mourinho zelf naar verluidt nog geen direct contact.

QATARESE DROOM
Het enige wat voor Mourinho nog roet in het eten zou kunnen gooien, is als de eigenaars uit Qatar roet in het eten gooien. Zij drukten in het verleden immers wel vaker hun eigen wil door in de keuze voor een trainer en ook vanuit Doha kregen al verschillende trainers een telefoontje, zoals Thiago Motta of Julian Nagelsmann. De grote droom van de Qatarezen blijft echter Zinedine Zidane, maar dat lijkt zeer moeilijk te worden. Voorlopig lijkt Mourinho dan ook op weg naar PSG.


LEES OOK: 'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

Zou PSG met Mourinho wel de Champions League kunnen winnen?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

65
65
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

91
91
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

59
59
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

45
45
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

172
172
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

45
45
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

430
430
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

139
139
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

174
174
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

53
53
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

100
100
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

121
121
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

353
353
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

555
555
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

464
464
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

384
384
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

436
436
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

427
427
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

645
645
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws