'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

door
'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

De voorbije weken heeft het zwaar gestormd in Parijs, met onder meer de rel rond het reisje van Lionel Messi naar Saudi-Arabië en de daaropvolgende schorsing van de Argentijnse ster. PSG sleept zich ondertussen door 2023, want het werd alweer vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League en zit intussen al aan negen(!) nederlagen sinds de jaarwisseling. Ze gaan het in de Franse hoofdstad straks dan ook over een andere boeg gooien.


Het contract van Messi zal niet verlengd worden, Neymar zou ook mogen vertrekken en het lot van trainer Christophe Galtier lijkt ook al helemaal bezegeld te zijn. Sportief adviseur Luis Campos is de zoektocht naar een opvolger al gestart en volgens RMC Sport heeft hij ook zijn keuze al gemaakt. Als het van hem afhangt, zit José Mourinho volgend seizoen op de bank in het Parc des Princes.

De Special One liet de voorbije seizoenen bij AS Roma zien dat hij het nog steeds kan, maar stuit daar stilaan op de limieten van de club. Hij zou dan ook openstaan voor een vertrek en PSG wel zien zitten. Campos zou dan ook al volop aan het onderhandelen zijn met zijn makelaar Jorge Mendes, al is er met Mourinho zelf naar verluidt nog geen direct contact.

QATARESE DROOM
Het enige wat voor Mourinho nog roet in het eten zou kunnen gooien, is als de eigenaars uit Qatar roet in het eten gooien. Zij drukten in het verleden immers wel vaker hun eigen wil door in de keuze voor een trainer en ook vanuit Doha kregen al verschillende trainers een telefoontje, zoals Thiago Motta of Julian Nagelsmann. De grote droom van de Qatarezen blijft echter Zinedine Zidane, maar dat lijkt zeer moeilijk te worden. Voorlopig lijkt Mourinho dan ook op weg naar PSG.


LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

Zou PSG met Mourinho wel de Champions League kunnen winnen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

66
66
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

83
83
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

95
95
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

256
256
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

138
138
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

446
446
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

168
168
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

226
226
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

692
692
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

597
597
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws