'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

185
'Keuze gemaakt: PSG wil deze topcoach volgend seizoen'

De voorbije weken heeft het zwaar gestormd in Parijs, met onder meer de rel rond het reisje van Lionel Messi naar Saudi-Arabië en de daaropvolgende schorsing van de Argentijnse ster. PSG sleept zich ondertussen door 2023, want het werd alweer vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League en zit intussen al aan negen(!) nederlagen sinds de jaarwisseling. Ze gaan het in de Franse hoofdstad straks dan ook over een andere boeg gooien.


Het contract van Messi zal niet verlengd worden, Neymar zou ook mogen vertrekken en het lot van trainer Christophe Galtier lijkt ook al helemaal bezegeld te zijn. Sportief adviseur Luis Campos is de zoektocht naar een opvolger al gestart en volgens RMC Sport heeft hij ook zijn keuze al gemaakt. Als het van hem afhangt, zit José Mourinho volgend seizoen op de bank in het Parc des Princes.

De Special One liet de voorbije seizoenen bij AS Roma zien dat hij het nog steeds kan, maar stuit daar stilaan op de limieten van de club. Hij zou dan ook openstaan voor een vertrek en PSG wel zien zitten. Campos zou dan ook al volop aan het onderhandelen zijn met zijn makelaar Jorge Mendes, al is er met Mourinho zelf naar verluidt nog geen direct contact.

QATARESE DROOM
Het enige wat voor Mourinho nog roet in het eten zou kunnen gooien, is als de eigenaars uit Qatar roet in het eten gooien. Zij drukten in het verleden immers wel vaker hun eigen wil door in de keuze voor een trainer en ook vanuit Doha kregen al verschillende trainers een telefoontje, zoals Thiago Motta of Julian Nagelsmann. De grote droom van de Qatarezen blijft echter Zinedine Zidane, maar dat lijkt zeer moeilijk te worden. Voorlopig lijkt Mourinho dan ook op weg naar PSG.


LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Zou PSG met Mourinho wel de Champions League kunnen winnen?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

85
85
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

235
235
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

131
131
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

186
186
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

121
121
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

49
49
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

201
201
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

80
80
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

105
105
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

33
33
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

217
217
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

158
158
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

53
53
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

180
180
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1093
1093
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

91
91
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

85
85

Meer sportnieuws