De Mil scherp voor Club Brugge: "Daar ben je niks mee"

door
De Mil scherp voor Club Brugge:

Bij de start van de play-offs achtten sommigen Club Brugge nog in staat om zich met een sterke reeks in de titeldebatten te mengen, maar zover zal het niet komen. Blauw-Zwart heeft na zijn openingsmatch in Genk immers ook zijn tweede wedstrijd verloren. Ook Union bleek een maatje te sterk en kwam met 1-2 winnen in het Jan Breydelstadion.


Met een nul op zes lijkt Club stilaan zeker veroordeeld tot de vierde plaats. De laatste vier wedstrijden lijken zo nog een maat voor niets te gaan worden en het zal niet evident worden voor Rik De Mil om zijn spelers nog op te laden. Die gaf tegen Union al op opvallend veel kansen aan de jeugd, want met Spileers, Sandra, Talbi, Nusa en Vermant kregen maar liefst vijf tieners minuten.

"We zijn natuurlijk diep ontgoocheld. Vandaag misten we intensiteit, diepgang en creativiteit", was de Brugse interimtrainer scherp in zijn analyse. "We hadden veel balbezit, maar daar ben je niks mee als je dat niet omzet in kansen. Het zijn drie goede tegenstanders in deze Champions' Play-Off en we moeten ons niveau opkrikken. We zijn het aan onze stand verplicht om iedere wedstrijd volle bak te gaan en we zullen dat ook doen."

STERKHOUDERS OP NIVEAU
Het is tekenend voor het seizoen van Club dat de jonkies de weinige lichtpuntjes vormen, terwijl sterkhouders als Vanaken en Mignolet, die in de fout ging bij de tweede tegengoal, hun beste niveau niet halen. Het heeft er daardoor alle schijn van dat Club volgend seizoen vrede zal moeten nemen met een plaats in de voorrondes van de Conference League.


LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

Is de analyse van De Mil juist?

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

13
13
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

17
17
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

288
288
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

68
68
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

122
122
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

126
126
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

153
153
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

114
114
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

72
72
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

51
51
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

89
89
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

353
353
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

199
199
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

294
294
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

136
136
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

209
209
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

614
614
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

241
241
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

431
431
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

338
338
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

302
302
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

473
473

Meer sportnieuws