De Mil scherp voor Club Brugge: "Daar ben je niks mee"

door
De Mil scherp voor Club Brugge:

Bij de start van de play-offs achtten sommigen Club Brugge nog in staat om zich met een sterke reeks in de titeldebatten te mengen, maar zover zal het niet komen. Blauw-Zwart heeft na zijn openingsmatch in Genk immers ook zijn tweede wedstrijd verloren. Ook Union bleek een maatje te sterk en kwam met 1-2 winnen in het Jan Breydelstadion.


Met een nul op zes lijkt Club stilaan zeker veroordeeld tot de vierde plaats. De laatste vier wedstrijden lijken zo nog een maat voor niets te gaan worden en het zal niet evident worden voor Rik De Mil om zijn spelers nog op te laden. Die gaf tegen Union al op opvallend veel kansen aan de jeugd, want met Spileers, Sandra, Talbi, Nusa en Vermant kregen maar liefst vijf tieners minuten.

"We zijn natuurlijk diep ontgoocheld. Vandaag misten we intensiteit, diepgang en creativiteit", was de Brugse interimtrainer scherp in zijn analyse. "We hadden veel balbezit, maar daar ben je niks mee als je dat niet omzet in kansen. Het zijn drie goede tegenstanders in deze Champions' Play-Off en we moeten ons niveau opkrikken. We zijn het aan onze stand verplicht om iedere wedstrijd volle bak te gaan en we zullen dat ook doen."

STERKHOUDERS OP NIVEAU
Het is tekenend voor het seizoen van Club dat de jonkies de weinige lichtpuntjes vormen, terwijl sterkhouders als Vanaken en Mignolet, die in de fout ging bij de tweede tegengoal, hun beste niveau niet halen. Het heeft er daardoor alle schijn van dat Club volgend seizoen vrede zal moeten nemen met een plaats in de voorrondes van de Conference League.


LEES OOK: Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Is de analyse van De Mil juist?

Meest recent

Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

6
6
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

23
23
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

19
19
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

107
107
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

28
28
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

28
28
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

38
38
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

86
86
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

237
237
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

97
97
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

149
149
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

111
111
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

91
91
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

288
288
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

78
78
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

153
153
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

104
104
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

165
165
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

313
313
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

286
286
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

79
79

Meer sportnieuws