De Mil scherp voor Club Brugge: "Daar ben je niks mee"

door
De Mil scherp voor Club Brugge:

Bij de start van de play-offs achtten sommigen Club Brugge nog in staat om zich met een sterke reeks in de titeldebatten te mengen, maar zover zal het niet komen. Blauw-Zwart heeft na zijn openingsmatch in Genk immers ook zijn tweede wedstrijd verloren. Ook Union bleek een maatje te sterk en kwam met 1-2 winnen in het Jan Breydelstadion.


Met een nul op zes lijkt Club stilaan zeker veroordeeld tot de vierde plaats. De laatste vier wedstrijden lijken zo nog een maat voor niets te gaan worden en het zal niet evident worden voor Rik De Mil om zijn spelers nog op te laden. Die gaf tegen Union al op opvallend veel kansen aan de jeugd, want met Spileers, Sandra, Talbi, Nusa en Vermant kregen maar liefst vijf tieners minuten.

"We zijn natuurlijk diep ontgoocheld. Vandaag misten we intensiteit, diepgang en creativiteit", was de Brugse interimtrainer scherp in zijn analyse. "We hadden veel balbezit, maar daar ben je niks mee als je dat niet omzet in kansen. Het zijn drie goede tegenstanders in deze Champions' Play-Off en we moeten ons niveau opkrikken. We zijn het aan onze stand verplicht om iedere wedstrijd volle bak te gaan en we zullen dat ook doen."

STERKHOUDERS OP NIVEAU
Het is tekenend voor het seizoen van Club dat de jonkies de weinige lichtpuntjes vormen, terwijl sterkhouders als Vanaken en Mignolet, die in de fout ging bij de tweede tegengoal, hun beste niveau niet halen. Het heeft er daardoor alle schijn van dat Club volgend seizoen vrede zal moeten nemen met een plaats in de voorrondes van de Conference League.


LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Is de analyse van De Mil juist?

Meest recent

Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

11
11
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

40
40
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

8
8
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

18
18
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

46
46
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

363
363
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

58
58
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

83
83
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

137
137
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

32
32
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

214
214
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

53
53
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

54
54
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

225
225
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

82
82
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

46
46
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

98
98
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

140
140
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

351
351
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

178
178
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

396
396
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

159
159

Meer sportnieuws