De Mil scherp voor Club Brugge: "Daar ben je niks mee"

door
De Mil scherp voor Club Brugge:

Bij de start van de play-offs achtten sommigen Club Brugge nog in staat om zich met een sterke reeks in de titeldebatten te mengen, maar zover zal het niet komen. Blauw-Zwart heeft na zijn openingsmatch in Genk immers ook zijn tweede wedstrijd verloren. Ook Union bleek een maatje te sterk en kwam met 1-2 winnen in het Jan Breydelstadion.


Met een nul op zes lijkt Club stilaan zeker veroordeeld tot de vierde plaats. De laatste vier wedstrijden lijken zo nog een maat voor niets te gaan worden en het zal niet evident worden voor Rik De Mil om zijn spelers nog op te laden. Die gaf tegen Union al op opvallend veel kansen aan de jeugd, want met Spileers, Sandra, Talbi, Nusa en Vermant kregen maar liefst vijf tieners minuten.

"We zijn natuurlijk diep ontgoocheld. Vandaag misten we intensiteit, diepgang en creativiteit", was de Brugse interimtrainer scherp in zijn analyse. "We hadden veel balbezit, maar daar ben je niks mee als je dat niet omzet in kansen. Het zijn drie goede tegenstanders in deze Champions' Play-Off en we moeten ons niveau opkrikken. We zijn het aan onze stand verplicht om iedere wedstrijd volle bak te gaan en we zullen dat ook doen."

STERKHOUDERS OP NIVEAU
Het is tekenend voor het seizoen van Club dat de jonkies de weinige lichtpuntjes vormen, terwijl sterkhouders als Vanaken en Mignolet, die in de fout ging bij de tweede tegengoal, hun beste niveau niet halen. Het heeft er daardoor alle schijn van dat Club volgend seizoen vrede zal moeten nemen met een plaats in de voorrondes van de Conference League.


LEES OOK: Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Is de analyse van De Mil juist?

Meest recent

De Spor haalt uit: Erik Van Looy sleutel tot succes?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

7
7
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

8
8
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

53
53
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

88
88
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

169
169
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

139
139
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

29
29
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

79
79
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

100
100
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

71
71
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

256
256
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

186
186
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

501
501
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

126
126
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

42
42
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

55
55
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

403
403
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

86
86
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

48
48
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

134
134
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

143
143
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

156
156
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

509
509
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

101
101
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

117
117

Meer sportnieuws