‘AA Gent zoekt geld: topspits moet vertrekken’

894 stemmen
‘AA Gent zoekt geld: topspits moet vertrekken’

Het seizoen van AA Gent zit er nog niet op, maar Michel Louwagie bereidt nu al een hete transferzomer voor. De algemeen manager heeft reeds verschillende namen op zijn verlanglijst gezet, maar er zullen onvermijdelijk ook enkele sterkhouders verkocht moeten worden.


Tsuyoshi Watanabe (KV Kortrijk), Luis Palma (Aris Saloniki), Charles Vanhoutte (Cercle Brugge) en Keegan Jelacic (Perth Glory): de verlanglijst van AA Gent oogt redelijk indrukwekkend. Daarnaast wordt er momenteel ook stevig onderhandeld om het aflopende contract van Sven Kums, die een mooi salaris opstrijkt in de Ghelamco Arena, te verlengen. Maar ook langs uitgaande zijde mag er het een en ander verwacht worden.

Michel Louwagie draait elke euro om bij AA Gent en er wordt voorspeld dat de club dit seizoen opnieuw verlies zal lijden, zoals de afgelopen drie jaar trouwens. Het Nieuwsblad stelt dat er moét verkocht worden in de aankomende zomermercato, maar dat er amper spelers zijn aan wie grof geld kan worden verdiend. “Of het moeten Cuypers, Hong en Orban zijn”, stelt de krant.

ORBAN OF CUYPERS?
Eén van de spitsen zal in principe verkocht moeten worden, waarbij specifiek de namen van Gift Orban en Hugo Cuypers genoemd worden. “Tenzij er een monsterbod op Cuypers komt, is de Luikenaar een veiligere belegging richting succes dan Orban.” Daarnaast wordt er een nieuwe spits gezocht want het aflopend contract van Darko Lemajic wordt hoogstwaarschijnlijk niet verlengd en Laurent Depoitre is nog out tot Nieuwjaar.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Wie moet AA Gent verkopen?

Meest recent

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

4
4
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

151
151
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

66
66
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

22
22
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

21
21
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

19
19
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

147
147
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

436
436
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

52
52
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

292
292
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

62
62
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

216
216
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

654
654
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

341
341
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

425
425
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

601
601
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

276
276
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

384
384
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

165
165
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

69
69
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

173
173

Meer sportnieuws