'Deze 4 spelers eist Ancelotti komende zomer bij Real Madrid'

door
'Deze 4 spelers eist Ancelotti komende zomer bij Real Madrid'

Bij Real Madrid voerden ze de afgelopen jaren al de nodige verjongingen door en dat pakte goed uit. Ze kunnen ook dit seizoen weer de Champions League winnen. Carlo Ancelotti wil zijn kern volgend seizoen van fris bloed voorzien en de Italiaan heeft vier spelers zeer hoog op zijn verlanglijstje staan, zo meldt Fichajes.


Dat Jude Bellingham daar opstaat, is ondertussen geen geheim. De Britse middenvelder van Borussia Dortmund zou op een zucht staan van een overstap naar Real Madrid. Hij moet er wellicht gaan overnemen van Luka Modrid, die al 37 jaar is. Er zou al een akkoord zijn tussen Dortmund en Real Madrid.

Eden Hazard is een verloren zaak voor Ancelotti. Om Vinicius af en toe rust te kunnen geven, wil hij graag een andere flankaanvaller aantrekken. Moussa Diaby van Bayer Leverkusen staat zeer hoog op zijn verlanglijst. Met 14 goals en 18 assists kent hij een zeer sterk seizoen in de Bundesliga. Real Madrid hoopt dat Hazard vertrekt, zodat er toch het nodige geld vrijkomt inzake loonmassa.

Achteraan wil Ancelotti ook versterking en Reece James zou zijn nieuwe rechtsachter moeten worden. De 23-jarige speler van Chelsea zal wellicht dolgraag naar Real willen afzakken, vanwege de grote problemen bij Chelsea. Zij spelen volgend jaar immers ook geen Europees voetbal. Kan de Koninklijke hem er wegplukken?

In de spits is er een grote leegte achter Karim Benzema, die de 30 ook al ruim is gepasseerd. Dusan Vlahovic is een piste die Ancelotti heel erg charmeert. De aanvaller kent nochtans geen topseizoen bij Juventus. Mogelijk is hij daardoor iets goedkopen weg te halen uit Turijn.

LEES OOK: Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Gaat Real zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

54
54
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

99
99
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

94
94
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

83
83
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

179
179
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

222
222
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

150
150
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

358
358
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

593
593
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

354
354
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

109
109
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

119
119
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

437
437
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

164
164
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

262
262
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

477
477
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

203
203
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

586
586

Meer sportnieuws