'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

267
'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

In Saudi-Arabië gaan ze de laatste maanden helemaal los. In de winter lokten ze Cristiano Ronaldo al naar Al-Nassr met een jaarloon van 200 miljoen euro en ook Lionel Messi zou een monsterlijke aanbieding van 400 miljoen euro per jaar op zak hebben van Al-Hilal. Daar zal het bovendien ook niet blijven, want de Saudi's willen nog enkele grote namen binnenhalen.


De voorbije maanden gingen er al geruchten dat onder meer Sergio Busquets en Sergio Ramos lucratieve aanbiedingen uit de oliestaat gekregen hebben. Maar er zijn nog andere kleppers die het hof gemaakt worden door de Saudische topclubs. Foot Mercato weet dat er ook hard gelonkt wordt naar Luka Modric en Karim Benzema, die nog steeds hoofdrollen vertolken bij Real Madrid.

De 37-jarige Modric zou als eerste de oversteek kunnen maken, want hij heeft zijn aflopende contract bij Real nog niet verlengd. Daar wil Al-Ahli van profiteren. Zelf lijkt Modric wel de voorkeur te geven aan een extra jaartje in het Bernabeu, ook omdat hij wil blijven schitteren met Kroatië en er in 2024 een EK aan zit te komen.

EINDE CONTRACT
Gouden Bal Benzema wordt dan weer gegeerd door Al-Ittihad, dat wel minstens tot 2024 zal moeten wachten. Dan is de Franse spits einde contract en bij Real lijken ze al plannen te maken om dan een wissel van de wacht door te voeren met de komst van Erling Haaland of Kylian Mbappé. De Saudi's hopen met de komst van al die wereldsterren hun imago op te krikken en de organisatie van het WK 2030 binnen te halen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Denk je dat er nog grote namen naar Saudi-Arabië zullen trekken?

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

12
12
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

31
31
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

34
34
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

127
127
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

223
223
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

82
82
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

210
210
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

106
106
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

78
78
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

383
383
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

30
30
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

496
496
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

718
718
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

594
594
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

218
218
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1095
1095
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

114
114
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

352
352

Meer sportnieuws