'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

267 stemmen
'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

In Saudi-Arabië gaan ze de laatste maanden helemaal los. In de winter lokten ze Cristiano Ronaldo al naar Al-Nassr met een jaarloon van 200 miljoen euro en ook Lionel Messi zou een monsterlijke aanbieding van 400 miljoen euro per jaar op zak hebben van Al-Hilal. Daar zal het bovendien ook niet blijven, want de Saudi's willen nog enkele grote namen binnenhalen.


De voorbije maanden gingen er al geruchten dat onder meer Sergio Busquets en Sergio Ramos lucratieve aanbiedingen uit de oliestaat gekregen hebben. Maar er zijn nog andere kleppers die het hof gemaakt worden door de Saudische topclubs. Foot Mercato weet dat er ook hard gelonkt wordt naar Luka Modric en Karim Benzema, die nog steeds hoofdrollen vertolken bij Real Madrid.

De 37-jarige Modric zou als eerste de oversteek kunnen maken, want hij heeft zijn aflopende contract bij Real nog niet verlengd. Daar wil Al-Ahli van profiteren. Zelf lijkt Modric wel de voorkeur te geven aan een extra jaartje in het Bernabeu, ook omdat hij wil blijven schitteren met Kroatië en er in 2024 een EK aan zit te komen.

EINDE CONTRACT
Gouden Bal Benzema wordt dan weer gegeerd door Al-Ittihad, dat wel minstens tot 2024 zal moeten wachten. Dan is de Franse spits einde contract en bij Real lijken ze al plannen te maken om dan een wissel van de wacht door te voeren met de komst van Erling Haaland of Kylian Mbappé. De Saudi's hopen met de komst van al die wereldsterren hun imago op te krikken en de organisatie van het WK 2030 binnen te halen.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

🚀

Denk je dat er nog grote namen naar Saudi-Arabië zullen trekken?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

21
21
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

52
52
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

12
12
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

108
108
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

106
106
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

20
20
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

27
27
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

106
106
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

197
197
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

51
51
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

176
176
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

183
183
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

261
261
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

403
403
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

564
564
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

225
225
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

304
304
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

573
573
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws