'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

door
'Na Messi krijgen ook deze 2 sterren Saudische monsterboden'

In Saudi-Arabië gaan ze de laatste maanden helemaal los. In de winter lokten ze Cristiano Ronaldo al naar Al-Nassr met een jaarloon van 200 miljoen euro en ook Lionel Messi zou een monsterlijke aanbieding van 400 miljoen euro per jaar op zak hebben van Al-Hilal. Daar zal het bovendien ook niet blijven, want de Saudi's willen nog enkele grote namen binnenhalen.


De voorbije maanden gingen er al geruchten dat onder meer Sergio Busquets en Sergio Ramos lucratieve aanbiedingen uit de oliestaat gekregen hebben. Maar er zijn nog andere kleppers die het hof gemaakt worden door de Saudische topclubs. Foot Mercato weet dat er ook hard gelonkt wordt naar Luka Modric en Karim Benzema, die nog steeds hoofdrollen vertolken bij Real Madrid.

De 37-jarige Modric zou als eerste de oversteek kunnen maken, want hij heeft zijn aflopende contract bij Real nog niet verlengd. Daar wil Al-Ahli van profiteren. Zelf lijkt Modric wel de voorkeur te geven aan een extra jaartje in het Bernabeu, ook omdat hij wil blijven schitteren met Kroatië en er in 2024 een EK aan zit te komen.

EINDE CONTRACT
Gouden Bal Benzema wordt dan weer gegeerd door Al-Ittihad, dat wel minstens tot 2024 zal moeten wachten. Dan is de Franse spits einde contract en bij Real lijken ze al plannen te maken om dan een wissel van de wacht door te voeren met de komst van Erling Haaland of Kylian Mbappé. De Saudi's hopen met de komst van al die wereldsterren hun imago op te krikken en de organisatie van het WK 2030 binnen te halen.

LEES OOK: Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Denk je dat er nog grote namen naar Saudi-Arabië zullen trekken?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

27
27
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

47
47
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

35
35
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

70
70
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

317
317
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

64
64
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

74
74
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

448
448
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

359
359
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

132
132
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

40
40
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

360
360
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

255
255
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

361
361
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

469
469
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

52
52
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

286
286
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

338
338
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

147
147
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

74
74

Meer sportnieuws