'Lille haalt smaakmaker op in de Jupiler Pro League'

111 stemmen
'Lille haalt smaakmaker op in de Jupiler Pro League'

Lille kende de voorbije jaren de nodige successen met spelers die het in de Jupiler Pro League kwam ophalen. Het wist Victor Osimhen na amper één seizoen voor 75 miljoen euro te verpatsen aan Napoli en ook Jonathan David lijkt snel een lucratieve transfer te gaan maken. In de zomer zou een nieuwe smaakmaker uit ons land de overstap kunnen maken.


In de zomer moet Lille immers afscheid nemen van Jonathan Bamba, want de flankaanvaller wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het vertrek van de flankaanvaller is toch een aderlating voor de Noord-Fransen, die daarom op zoek gaan naar een vervanger. Volgens L'Equipe zijn ze in die zoektocht in ons land terechtgekomen, want ze hebben hun oog laten vallen op Konan N'Dri.

De 22-jarige Ivoriaan was dit seizoen een zeldzaam lichtpuntje bij AS Eupen, waar hij goed was voor zeven goals en vijf assists in 33 wedstrijden. Dat is Lille niet ontgaan en zij zien in N'Dri een extra interessante optie omdat hij aan zijn laatste contractjaar begint. Daardoor zou hij vrij goedkoop op te halen zijn, in Frankrijk denken ze er met 2 miljoen euro wel te raken.

LEEGLOOP
Voor Eupen zouden de centen welkom zijn, ook al betekent dat dat de leegloop bij de Panda's verder gaat. Met Stef Peeters en Smail Prevljak moesten ze enkele weken geleden al twee sterkhouders afzwaaien, want zij verlengen hun aflopende contracten niet. Daarnaast werd er ook afscheid genomen van trainer Edward Still. Het wordt dus een zomer waarin er heel wat opnieuw gebouwd zal moeten worden Am Kehrweg.

LEES OOK: 'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

Mag Eupen tevreden zijn met 2 miljoen voor hem?

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

0
0
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

1
1
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

39
39
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

66
66
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

182
182
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

307
307
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

42
42
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

139
139
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

239
239
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

736
736
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

105
105
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

277
277
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

577
577
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

522
522
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

157
157
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

331
331
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

209
209
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

504
504
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

658
658
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

153
153
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

411
411

Meer sportnieuws