'Lille haalt smaakmaker op in de Jupiler Pro League'

door
'Lille haalt smaakmaker op in de Jupiler Pro League'

Lille kende de voorbije jaren de nodige successen met spelers die het in de Jupiler Pro League kwam ophalen. Het wist Victor Osimhen na amper één seizoen voor 75 miljoen euro te verpatsen aan Napoli en ook Jonathan David lijkt snel een lucratieve transfer te gaan maken. In de zomer zou een nieuwe smaakmaker uit ons land de overstap kunnen maken.


In de zomer moet Lille immers afscheid nemen van Jonathan Bamba, want de flankaanvaller wil zijn aflopende contract niet verlengen. Het vertrek van de flankaanvaller is toch een aderlating voor de Noord-Fransen, die daarom op zoek gaan naar een vervanger. Volgens L'Equipe zijn ze in die zoektocht in ons land terechtgekomen, want ze hebben hun oog laten vallen op Konan N'Dri.

De 22-jarige Ivoriaan was dit seizoen een zeldzaam lichtpuntje bij AS Eupen, waar hij goed was voor zeven goals en vijf assists in 33 wedstrijden. Dat is Lille niet ontgaan en zij zien in N'Dri een extra interessante optie omdat hij aan zijn laatste contractjaar begint. Daardoor zou hij vrij goedkoop op te halen zijn, in Frankrijk denken ze er met 2 miljoen euro wel te raken.

LEEGLOOP
Voor Eupen zouden de centen welkom zijn, ook al betekent dat dat de leegloop bij de Panda's verder gaat. Met Stef Peeters en Smail Prevljak moesten ze enkele weken geleden al twee sterkhouders afzwaaien, want zij verlengen hun aflopende contracten niet. Daarnaast werd er ook afscheid genomen van trainer Edward Still. Het wordt dus een zomer waarin er heel wat opnieuw gebouwd zal moeten worden Am Kehrweg.

Mag Eupen tevreden zijn met 2 miljoen voor hem?

Meest recent

Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

28
28
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

77
77
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

105
105
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

80
80
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

57
57
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

491
491
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

80
80
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

74
74
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

157
157
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

187
187
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

112
112
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

112
112
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

415
415
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

110
110
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

278
278
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

437
437
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

355
355
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

219
219
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

358
358
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

40
40

Meer sportnieuws